Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atsisakyti skolinti pinigus?

QUOTE(Alexandra.R. @ 2014 01 12, 09:55)
O as vadovaujuosi kitu principu - skolinti galima tik tiek, kiek negaila prarasti.

AUksiniai žodžiai smile.gif
QUOTE(Džiazuu @ 2014 01 13, 13:31)
schmoll.gif  Išvis nesuprantu kaip gali ateiti mintis SKOLINTIS geresniems baldams ar mašinai??? blink.gif  Nu nėr pinigų, palauks, bus pinigų, įsigysi. O čia jaustis skolingai kažkam už baldus?? Neee. schmoll.gif

Nesuvokiu ir aš tokių dalykų. Manau visada žmogus gali pakentėti, pasispausti, pasitaupyti ir tada nusipirkti tai, ko labai nori. Ypač, kai realiai turi tokį daiktą, tik paprastesnį.
Atsakyti
As irgi uzsibreziau niekam nebeskolinti pinigu, nebent tik tevams ar labai artimiems draugams... Nes jau apturejau tokiu situaciju, kada bendradarbes kurios uzdirba perpus daugiau uz mane, vis skolinasi is manes, kol galiausiai karta susimasciau, kodel as turiu taupyti pinigus kad viskam uztektu o jos ne. ir dar zinau kad laaabai nemegstu prasyti jog grazintu, tai viena taip ir likusi skoloj jau dveji metai. na ir tegu.
Taciau paskutiniu metu isvis nereali situacija! kitame darbe mano direktore - verslo savininke pradejo is manes skolintis... smulkiom islaidom, bet vis tiek! tai kavos, tai bandeliu, tai degalu reikia! va cia man buvo dilema! as pas ja dirbau tik puse etato- uzdirbu viso labo 500lt i men! ir kaip atsakyti direktorei kad nenoriu skolinti, nes is tiesu kartais jau paskutinius reikedavo paskolinti blush2.gif geda sakyti kad neturiu,o ir meluoti nemoku, tai pradejau net bijoti nesiotis pinigus i darba, ir va isimesdavau pora litu jei staiga prireiktu ko smulkaus ir keliauju i darba biggrin.gif tai pradejau sakyti arba neturiu tiek dabar arba korteleje ir panasiai, nuo situacijos biggrin.gif uztat direktore jau kaip ir nebepraso pinigeliu paskolinti ir i darba einu ramiau thumbup.gif
Atsakyti
Su tuo skolinimu vienos bėdos sad.gif Paskolini nors ir nedidelę sumą iki 30 Lt - po to nemalonu priminti, kad kažkas skolingas, nemalonu pareikalauti atgauti, o jeigu po to vėl ir vėl skolintis norės, geriau nuo pirmo karto apsimesti, kad neturi//
Atsakyti
...esu pasimokiusi ir aš skolinti...Lengva ranka paskolinau 700 lt, o po to 4 metus nesulaukiau grąžinimo.Šiap taip nė ačiū nepasakiusi su piktumais po 4 metų grąžino...
Atsakyti
QUOTE(Temide* @ 2014 07 02, 18:09)
Su tuo skolinimu vienos bėdos sad.gif Paskolini nors ir nedidelę sumą  iki 30 Lt - po to nemalonu priminti, kad kažkas skolingas, nemalonu pareikalauti atgauti, o jeigu po to vėl ir vėl skolintis norės, geriau nuo pirmo karto apsimesti, kad neturi//

Tikrai, standartinė situacija... Ir man taip yra buvę. Labai nemalonu, nes prarandi ir draugą ir pinigus. Dabar jei kas nori pasiskolinti, sakau, kad yra bobutės paskola.
Atsakyti
QUOTE(naujai_kepama_mamyte @ 2015 06 10, 10:58)
Tikrai, standartinė situacija... Ir man taip yra buvę. Labai nemalonu, nes prarandi ir draugą ir pinigus. Dabar jei kas nori pasiskolinti, sakau, kad yra bobutės paskola.

lotuliukas.gif
Atsakyti
vyras bendradarbiui buvo paskolinęs 500 lt, bet sutartu laiku neatidavė, pradėjo vengti susitikti, kalbėti. Paklaustas sakė, kad važiuoja į užsienį, grįžęs atiduos. gal po pusmečio to bendradarbio BUVUSI ŽMONA atėjo ir atnešė, nes iš kitur sužinojus jai pasidarė gėda. Sakė, kad ras būdų kaip iš buvusio vyrelio atgauti.
po to ryšiai nutrūko su tuo žmogysta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Modeen: 06 rugpjūčio 2015 - 10:53
QUOTE(Modeen @ 2015 08 06, 11:52)
vyras bendradarbiui buvo  paskolinęs 500 lt, bet sutartu laiku neatidavė, pradėjo vengti susitikti, kalbėti. Paklaustas sakė, kad važiuoja į užsienį, grįžęs atiduos. gal po pusmečio to bendradarbio BUVUSI ŽMONA atėjo ir atnešė, nes iš kitur sužinojus jai pasidarė gėda. Sakė, kad ras būdų kaip iš buvusio vyrelio atgauti.
po to ryšiai nutrūko su tuo žmogysta


ojeej.. blink.gif gera moteris ta jo buvusi žmona, gerai, kad laiku tapo "buvusi", o tai bėgiok po svietą ir diedo skolas atidavinėk... doh.gif

kaip atsisakyti - paprastai, bet mandagiai... Yra tekę - ir pastebėjau tokį dalyką, kad tam, kam iš tikrųjų reikia pasiskolinti (ne ant naujų baldų ar mašinos, o, kaip sakoma, ant duonos ar netikėtai prisireikus) - tas labai normaliai priima tavąjį "ne".. Bet tada ir atsisakyti sunkiau, tas ne kartais gerklėj gumulu atsistoja. Bet yra kaip yra.
Atsakyti
kazkaip nelabai kas skolinasi, o as ir skolintis nemegstu labai, tai bedu nera.
Atsakyti
Aš prieš porą metų paskolinau apie 600lt, tai vis dar laukiu grąžinimo, o mano skolininkė net neketina atiduoti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(nirvanarama @ 2015 11 17, 20:36)
Aš prieš porą metų paskolinau apie 600lt, tai vis dar laukiu grąžinimo, o mano skolininkė net neketina atiduoti sad.gif


blink.gif
O negalvojat priminti? Ir dar metinių palūkanų pridėti?
Gal žmogus pamiršo? O gal galvoja, kad jus pamiršot?
Ar jums tokia suma ne pinigai?
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2014 01 12, 08:55)
O as vadovaujuosi kitu principu - skolinti galima tik tiek, kiek negaila prarasti.

Ir man šitas principas patinka drinks_cheers.gif tik dar sau pasakau nesidžiauk radęs- neverk pametęs biggrin.gif Skolinu ramia dūšia jei tik turiu, nesureikšminu tiek kiekvieno cento. Apskritai jie man nėra mano gyvenimo centras, matyt todėl neverkiu dėl kokio prarasto cento draugės kavai ir nemiegu apsikabinus piniginės kad tik kas į mano kelis eu nepasikėsintų, pvz direktorė biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(naujai_kepama_mamyte @ 2015 06 10, 09:58)
Ir man taip yra buvę. Labai nemalonu, nes prarandi ir draugą ir pinigus. Dabar jei kas nori pasiskolinti, sakau, kad yra bobutės paskola.

Nežinau, aš savo draugams bobutės paskolų nelinkiu g.gif Jei man reiktų rinktis ar draugas ar prarasti 30 eu, tai tikrai rinkčiausi draugą.
Atsakyti