Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irony: 25 birželio 2016 - 09:54
QUOTE(GabiVia52 @ 2016 06 26, 02:53)
Aciu uz feedback 'a! 4u.gif  vis delto viskas issipilde. :thumb:
As tikrai nesiginciju del reiksmiu. Pasirodo tu visai kitaip dirbi su kortom. smile.gif kiek jau metu is viso,  jeigu ne paslaptis..?
Del kalades, tai klausiu is smalsumo. Nes as irgi noriu rusiskos, tik kol kas nei viena nepatinka. Buvau nusiziurejusi St. Peters burg, bet man ji per juoda. Gal dar nepriaugau iki jos.. biggrin.gif ax.gif


Kai grįšiu namo, įkelsiu Tau paveiksliukų į fb, nes čia nemoku. Jo, Aš dabar niepomientam, kokios Tau dėl E kortikės krito, bet buvo lyg ir Mirtis, dar kas tai tokio... Taurių lyg kokie tai gėriai, nu tai va, viskas buvo biggrin.gif Ir pasiūlymas rimtas iš pažiūros, kur jis per savo jaunystę ir nesuvokimą realios situacijos, iš karto adekvačiai neįvertino to, ką siūlo, ir paskui tas pokšt nutraukimas santykių, irgi dėl noro tos šeimos ir t.t. Bet žinai, mano artimos Taro draugės tai sako, kad trečios akios sufleruoja, jog tai dar ne pabaiga. Nu šiaip jo, šita istorija turi tendenciją vis įgaut tęsinį kokia nors forma... Žiūrėsim. Plius politinė situacija gali jį parvaryt atgal, kas irgi gali įtakot tęsinio radimąsi, nes gi mūsų obščiagoj viskas visiem ant akių, asmeninių gyvenimų tokiam name nebūna, visi visus mato ir girdi (ir mano 4,30 ryto Brit Floydų koncą klauso, ir paskui, kai jau mentūros iškviest nebegalima, dar ir pačių kiečiausių Led Zeppelinų gabalų) hahahah biggrin.gif Parašysiu į fb dar Tau atsakymėlį dėl sveikatos klausimo, kur klausiau, yra galutinis sprendimas įvykęs.



Aš pirma naujoj temoj, kaip madoj SM pasigirt cool.gif


Turiu klausimą, labai norėčiau, kad pažiūrėtumėm, kas tik netingi. Kur yra dingusi mano draugė V (jau metai tuoj) ir kas jai nutiko? Aš nežinau. Bet labai norėč sužinot. Įtarimą turiu, kas gali būt, du įtarimus. Bet jie abu gali būt pro šalį, jie logikos diktuoti. Bandau mest kortikes, nors galvą skauda, nesuprantu kodėl, bet kaip tik atsikeliu iš ryto, tai kai paxmielinga būčiau, nors aš negeriu visai ir jau labai ilgai. Tik aną savaitę buvau išgėrusi širdies lašų, tai kaip atpratęs organizmas, tai smigau aš nuo jų iš kart, nulūžau, atsikėliau irgi paxmielinga, bet dabar taigi jų negeriu, tfu tie nuodai. Nu gal ta galva neįtakos nieko.

Kas nutiko, kad ji staiga dingo iš mano gyvenimo: 9 taurės, 5 taurės apv, Mirtis (pap 7 lazdos apv).
Kur ji yra (kur, tai ne tiek vieta, bet tiesiog kame, kokioj gyvenimo situacijoj): Imperatorius apv, Šventikas, 6 kardai apv (pap 2 lazdos).
Pasižymiu sau spalvotai, kad lengvai paskui rasčiau.

Interpretaciją savo vėliau parašysiu, jeigu kas nors man irgi pažiūrės. Ir vėliau parašysiu savo spėjimus tuos du. Įdomu, kas kitom iškris. Labai prašau, kas gali/nori, man svarbus klausimas.
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 25, 20:51)
Lenormand ant greicio pagriebiau, sakyciau eini aptart darbo arba darbo reikalu, bet nedirbi tai galbut eini su kokia padruzke i restorana, kazkoks siurprizas bus arba gausi smulkia dovanele

Labai panasiai ir buvo smile.gif ejom su padruske ir busima kolege i vasaros nakties baliu smile.gif na, kaip Vienos balius tik viesas ir nemokamas renginys smile.gif be antru pusiu ejom, bet dar nespejom atsiziureti sokanciu, kai prisistate trys diedai, kvieciantys sokti smile.gif greit mes juos ant ledo palikom ir nuejom i kokteiliu bara, kur plepejom apie darba, pasauli ir pan - zodziu tikrai ne apie madas biggrin.gif tai siurprizu nebent tuos diedus mus is nugaros uzkalbinusius galima laikyt, daugiau nieko tokio nebuvo smile.gif

Amariliai, as kai galesiu - istrauksiu, tikriausiai rytoj.
Atsakyti

Aš pirma naujoj temoj, kaip madoj SM pasigirt cool.gif
Turiu klausimą, labai norėčiau, kad pažiūrėtumėm, kas tik netingi. Kur yra dingusi mano draugė V (jau metai tuoj) ir kas jai nutiko? Aš nežinau. Bet labai norėč sužinot. Įtarimą turiu, kas gali būt, du įtarimus. Bet jie abu gali būt pro šalį, jie logikos diktuoti. Bandau mest kortikes, nors galvą skauda, nesuprantu kodėl, bet kaip tik atsikeliu iš ryto, tai kai paxmielinga būčiau, nors aš negeriu visai ir jau labai ilgai. Tik aną savaitę buvau išgėrusi širdies lašų, tai kaip atpratęs organizmas, tai smigau aš nuo jų iš kart, nulūžau, atsikėliau irgi paxmielinga, bet dabar taigi jų negeriu, tfu tie nuodai. Nu gal ta galva neįtakos nieko.

Kas nutiko, kad ji staiga dingo iš mano gyvenimo: 9 taurės, 5 taurės apv, Mirtis (pap 7 lazdos apv).
Kur ji yra (kur, tai ne tiek vieta, bet tiesiog kame, kokioj gyvenimo situacijoj): Imperatorius apv, Šventikas, 6 kardai apv (pap 2 lazdos).
Pasižymiu sau spalvotai, kad lengvai paskui rasčiau.

Interpretaciją savo vėliau parašysiu, jeigu kas nors man irgi pažiūrės. Ir vėliau parašysiu savo spėjimus tuos du. Įdomu, kas kitom iškris. Labai prašau, kas gali/nori, man svarbus klausimas.
[/quote]
Sudeliojau cia tokia delione bandysim izvelgt kazka del draugytes
Tauriu 4- kas vyksta dabar, manau zinai kur ji ir kaip ja rast tik nerodai to noro
Tauriu 9 apv tiesiogine itaka, reiktu but biskeli ramesnei , kantresnei , kad tas rysys nebutruktu, gal ji ko isizeide
Disku pazas, tikslas, kazkokios ambicijos ar kas ten jums trukdo, manau jus susisieksit kokiu rai budu arba gausi ziniu is jos
Disku 6 apv, tolimesne praeitis- ivyko kazkokia pinigine apgaule , kazkas surista su finansais del kuriu galimai ir nutruko rysys
Kardu riteris, artimesne praeitis, nelabai suprantu bet galejo isimaisyt ir koks tai vyrukas del kurio ivyko visa sitas bendravimo nutrukimas
Fortunos ratas apv, artima ateitis, kazkokia biski konfliktiska situacija, nepasitikejimas ar pykciai, arba tai gal toks noriu paskambint bet ai gal ne dabar, palauksiu kol ji paskambins
Tauriu 10 apv, rezultatas, jau gal ir nekomentuosiu, jei ir susitiksit ar susisieksit, draugustes tokios nebus kokia buvo anksciau
Atsakyti
Man is jusu abieju kortu toks vaizdas susidaro, kad tai draugei su emocijom kazkokios problemos, neturi ji kokios depresijos? Ir kardu riteris manau cia gal labiau situacija tarp jusu rodo, o ne konkretu zmogu g.gif gal koks apsizidziavimas buvo? Ar staigiai issiskyret paskuti karta be realaus suvokimo, kas cia dabar vyksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 06 26, 10:10)
Man is jusu abieju kortu toks vaizdas susidaro, kad tai draugei su emocijom kazkokios problemos, neturi ji kokios depresijos? Ir kardu riteris manau cia gal labiau situacija tarp jusu rodo, o ne konkretu zmogu g.gif gal koks apsizidziavimas buvo? Ar staigiai issiskyret paskuti karta be realaus suvokimo, kas cia dabar vyksta g.gif

Irony trauk kortytes is savo spintos, paziuresim ka tau rodo
Atsakyti
mes nesusipykom, piniginiu reikalu neturejom, vyriskis yra ir galejo padaryti itaka, nes ten ne siaip eilinis bernas, kokiu pilna vaiksto... paskutine josios zinute buvo "isvaziuoju i uzsieni". paskui as bandziau susisiekti, nepavyko. itariu, kur ji gali but. del emociniu dalyku - gali but, tai antras variantas (paprasciausias atsiribojimas, ka ji karts nuo karto megsta padaryti su zmonemis), bet tai sakem ant vandens. del zinios is jos - meldziuosi, kad ja gaut, labai ilgiuosi. jeigu as zinau,kur ji yra tai........ kaip as ten nuvaziuosiu, neturiu supratimo, o ir neileis manes niekas. bukit geros, dar paziurekit. .as namuose pasinagrinesiu ir jusu kortikes.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2016 06 26, 10:23)
Įdomu, kas kitom iškris. Labai prašau, kas gali/nori, man svarbus klausimas.


Bandau ziuret.

kur yra? pats savaime iskrito bokstas. Tuoj istrauksiu keleta papildomu tai boksto situacijai issiryskint.

keturios taures, penkios taures ir du diskai

sakyciau jos gyvenime vyksta kazkas, del ko ji negali apsispresti ir tas sprendimas jai yra labai svarbus. Kazkas, kas galetu apversti visa jos gyvenima aukstyn kojomis. Man cia labai panasu i tokia situacija tarp kujo ir priekalo, kai nei pirmyn gali pajudet, nei atgal. Taip negerai, anaip irgi. Ji mano nuomone siuo metu marinuojasi tokioje situacijoje ir jai tai kelia daugybe negatyviu jausmu. Nemazai liudesio, bejegiskumo. Toks apmastymu laikas, bet tokiu sunkiu apmastymu. Visai neatmesciau ir galimybes, kad po kazkokio likimo smugio ji iklimpo i depresija ir nebesugeba is jos issikapstyti. Bet tas mano spejimas su depresija tai toks hmm... nelabai as kortomis ligas nustatinet moku, tai sitas toks soninis variantas is serijos "o maza ka".


kas jos gyvenime ivyko, kad davede ja iki tokios busenos/situacijos, kurioje ji yra dabar? vel soklys trys kardai.

Kortos issiryskinimui:

sventike, sesi kardai ir penkios lazdos.

sakyciau kazkas nutiko skaudaus, galimas variantas, kad kazkas jos gyvenime nuejo i prieki, o ji taip ir liko stoveti taip sakant. As cia matau toki kaip ir nepageidautina progresa. Toki priverstini, kada tu neturi pasirinkimo, nes tai tera vienintelis nors kiek teisingas kelias, kuriuo tu gali eiti ir esi priverstas eiti, bet tuo pat metu tave tai ir traumuoja, nes tu nenori ten eiti. Vyko kazkokios transformacijos, kazkokie pokyciai kurie jos neprivede prie nieko gero emociskai.


Lauksiu Tavo feedbacko- idomu, kiek pataikiau, kiek i lankas nugrybavau blush2.gif . Retai bepaimu kortas i rankas, tai tokia siek tiek atitrukus jauciuosi.
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 26, 12:19)
Irony trauk kortytes is savo spintos, paziuresim ka tau rodo

Kad as su savo kortom paskutiniu laiku ne itin susikalbu blush2.gif Bet pabandziau

Kodel ji pradingo?
Pasaulis / kardu riteris / apv tauriu riteris
Na nezinau, ar man jau smegeninej istrigo ta anksciau issakyta nuomone, ar kaip. Bet vistiek toks jausmas, kad pas jus kaip ir viskas buvo gerai, bet staiga ji pradingo ir man vistiek toks vaizdas, kad paskutinis susitikimas turejo but kazkoks kitoks ir kitaip issiskirta, nei visada. Ir vistiek man lenda emocijos kazkokios nesuvaldytos ir nelabai pagristos

Kur ji dabar (gyvenimo, o ne vietos prasme)?
Imperatorius (papildoma apv 2 pentakliai) ir tuscia (traukiau toliau vistiek apv 4 kardai / apv magas (pap kardu karalius))
Na, trumpai drutai sakyciau po vyro padu. Manau, jis galvoja, kad jus neturetumet bendrauti ir nors ji tam nepritaria ir nesupranta, kodel jis taip galvoja, vistik paklusta jam.
Atsakyti
okay, mergicos. silta, manau. bet subjektyviai manau. nors nezinau. okay. dingimo situacija buvo is giedro dangaus. jeigu PS teisi, tai as tuoj verksiu, bet jeigu Irony papildymas ta klausima papildo, tai gal ne taip baisu. gerai, pasakysiu viena rakta. vyriskis musulmonas, santykiai rimti buvo

paziurekit dar busena josios, please
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2016 06 26, 12:58)
okay, mergicos. silta, manau. bet subjektyviai manau. nors nezinau. okay. dingimo situacija buvo is giedro dangaus. jeigu PS teisi, tai as tuoj verksiu, bet jeigu Irony papildymas ta klausima papildo, tai gal ne taip baisu. gerai, pasakysiu viena rakta. vyriskis musulmonas, santykiai rimti buvo

paziurekit dar busena josios, please

busena jos:

sventike, astuonios lazdos ir du kardai

man cia panasu kaip ir Irony sake i buvima po vyro padu- kai tiesiog zinai, kad yra, kaip turi buti ir tu nicnieko negali padaryti. Tokia bejegiskumo busena, kada tu nematai iseities is padeties, nes tos iseities nelabai ir yra,. Nu tokia susitaikiusi verges izauros busena.
Papildyta:
Papildau siek tiek- tas susitaikymas su tom astuoniom lazdom toks kai tu lyg ir mastai, ka tau daryt, bet tuo pat metu tu ir esi susitaikes ir tau svura rankos, nes tu bemastydamas, ka tau daryt, tuo pat metu suvoki, kad ne per daugiausiai to pasirinkimo turi.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2016 06 26, 10:58)
okay, mergicos. silta, manau. bet subjektyviai manau. nors nezinau. okay. dingimo situacija buvo is giedro dangaus. jeigu PS teisi, tai as tuoj verksiu, bet jeigu Irony papildymas ta klausima papildo, tai gal ne taip baisu. gerai, pasakysiu viena rakta. vyriskis musulmonas, santykiai rimti buvo

paziurekit dar busena josios, please

Ooo tai viskas aisku cia su ja, rimti santykiai tik jai, o jam tikrjimas ir mama pagrindas, verge izaura reikia kuo skubiau gelbet ta tavo drauge

Kokia busena jos
Skeptru 10 apv/ imperatore apv/ magas apv
Tauriu 4 pati issoko 😀
Itampa, nervines situacijos, gal sau prisigalvoja darbu kad nematyt kas vyskta aplink ja,neranda iseities is padeties, atsitrenkia i kaip siena, itariu moraliskai ir fiziskai issekus, vyras piktnaudziauja sava padetim, jis yra padeties seimininkas

Dievuleliau o jei ji yra jo saly, ten gi tragedija moters uz moteri neskaito, plius jei jie vede reiskias ji prieme musulmonu tikejima, reik melstis kad tik ji su tavim susisiektu kuo greiciau

Dar papildomai uzklausiau lenormand ar ji susisieks su tavim, grazios kortos iskrito manau kad tikrai ji susisieks
Atsakyti