Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

QUOTE(blykste38 @ 2016 06 26, 13:25)
Ooo tai viskas aisku cia su ja, rimti santykiai tik jai, o jam tikrjimas ir mama pagrindas

Nesupykit, blykste, bet jusu poziuris siaubingai siauras. Jus visus musulmonus ikisat i viena sablona- mano pacios mama gerus 5 suvirs metu susitikinejo su musulmonu- nei jis ja spaude priimti jos tikejimo, nei ji tarnaite buvo, nei jai gert neleisdavo... Vienzo motera dare ka norejo ir kaip norejo, renges kaip norejo- ne nebutum pasakes, kad jos mylimasis musulmonas. Aisku, yra visokiu, bet taip drasiai teigt, kad jei jau musulmonas, tai moteris vos ne sliures vietoj, tai atsiprasau.
Atsakyti
Aciu labai. Blykste, Tavo viena pastraipa sako tai, ka as manau pati, deja, as neisgelbesiu cia nieko, belieka laukti zinios, nes mano zinios jos nepasiekia, as nesu pavyzdinga musulmono zmonos drauge, anaiptol ir tas galejo isaisketi, nu, nueisiu i cerkve tuo klausimu. Juolab, kad pries pat ta viska, man kortos rode. Tai, ka Tu parasei, Blykste. Vedybos, kita salis, nestumas, plius buvo tokiu keistoku klausimu is jos puses, kas liecia apsisprendimus del mokslu cia ir pan. Nu okay, aciu. Aciu labai visoms.
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2016 06 26, 11:33)
Nesupykit, blykste, bet jusu poziuris siaubingai siauras. Jus visus musulmonus ikisat i viena sablona- mano pacios mama gerus 5 suvirs metu susitikinejo su musulmonu- nei jis ja spaude priimti jos tikejimo, nei ji tarnaite buvo, nei jai gert neleisdavo... Vienzo motera dare ka norejo ir kaip norejo, renges kaip norejo- ne nebutum pasakes, kad jos mylimasis musulmonas. Aisku, yra visokiu, bet taip drasiai teigt, kad jei jau musulmonas, tai moteris vos ne sliures vietoj, tai atsiprasau.

Susitikinet ir isteket yra du skirtini dalykai, pirma lai isteka uz jo tada bus matyt kaip jis elgsis toliau, visi iki vieno jie vienodi ir geri ir ciulba graziai ir обхаживает kaip sako rusai, tok kol neveda, va tada ju gerumas ir pasibaigia, nesiruosiu daugiau cia diskutuot sita tema ir terst taro temos
Atsakyti
As dar karta paziurejau man kritusias kortas, kur ji dabar. Pritariu issakiusiom, kad ji issekus, pavargus nuo visko ir kazka daranti tik tam, kad kazka daryt, bet nenorinti ir nematanti prasmes to daryt, tiesiog del to, kad to is jos tikimasi. Kas del vyro, na jis grieztas turetu buti. Greiciausiai panipuliaciju is jo puses daug, bet sugeba labai graziai visja pateikti ir itikinti, kad jis elgiasi teisingai ir taip, kaip tikras vyras turi elgtis, kad viskasdel jos ir pan.
Atsakyti
klausiau, ar gausiu ta darba draudime, del kurio buvau pokalbyje. Gavau desimt kardu, tris diskus ir lazdu riteri. Sakyciau gausiu, bet man tie desimt kardu kazkokie keisti. Gal turit minciu, ka jie cia galetu reiksti?

sirdis kala siaubingai. Pulsas 118 su permusimais. doh.gif per tuos karscius as cia dar, ziu, ir numirsiu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 26, 14:02)
nesiruosiu daugiau cia diskutuot sita tema ir terst taro temos

Kiek as pamenu, taro temos niekad nebudavo skirtos vien tik taro aptarinejimui, o diskusijos cia visad budavo net labai sveikintinas dalykas. Taip, kad nusiraminkit- tikrai nieko netersiat. Va, baliona 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 26 birželio 2016 - 15:13
[quote=Pavasario saulė,2016 06 26, 14:13]
klausiau, ar gausiu ta darba draudime, del kurio buvau pokalbyje. Gavau desimt kardu, tris diskus ir lazdu riteri. Sakyciau gausiu, bet man tie desimt kardu kazkokie keisti. Gal turit minciu, ka jie cia galetu reiksti?

sirdis kala siaubingai. Pulsas 118 su permusimais. doh.gif per tuos karscius as cia dar, ziu, ir numirsiu doh.gif
Papildyta:

10 kardu pirma korta, gal tai tavo dabartine busena emocijos , situacija
Dziaukites kol karsta o man tik pavydet lieka tokiu oru, pas mus va puse dienos lijo dabar saule islindus nu gal 20 silumos ir yra

Ziurim ar airija laimes preis francus
Saule/ tauriu 2 apv/ disku 7

Sekmes kol kas dabar ju naudai, 1 gola jau airiai turi,
Kortos neblogos sukrito, turetu laimet, ryt bus iseigine jei airiai laimes
Atsakyti
cia visos jau paziurejo del Amariliu drauges, bet as gal dar suspesiu i traukini. ziurim ka turim:

kodel nutruko santykiai?

Veidrodziu tuzas, 3 ritiniai, DA VII Herne the Hunter.

manau, kad kortos parode, ka visos jau ir aptarete- ji isvaziavo i uzsieni, su savo nauja meile. manau, kad jai buvo tikrai skaudu nutraukti santykius. dar gali buti, kad ja vyriskis paspaude isvaziuoti, nes cia 7 DA tai misko medziotojas. jis simbolizuoja sekme ir iveiktas kliutis. taigi santykiai nutruko del jos keliones.

ka ji dabar veikia?

3 spirales, the Dreamer , DA III Gaia.

siuo metu ji labai daug svajoja arba tiesiog nenori matyti realybes, kurioje gyvena. gali buti, kad laukiasi arba rupinasi namais, vaikais. siuo metu jos situacija gana sesli, viskas teka letai, ramiai. manau pagrindinis jos uzsiemimas, tai buti mama, zmona, puoseleti namu zidini. the Dreamer simbolizuoja sapnus ir isgalvotus zmones. o jeigu tie zmones tikri, tai jie tarsi pucia migla i akis. zodziu ji gyvena su roziniais akiniais kitaip sakant.

kokia tikimybe, kad ji susisieks su Amariliais?

4 ritiniai, DA Menulis, DA XX Feniksas.

manau, kad ji labai nori su tavim bendrauti ir tikrai santykiai atsinaujins.

ka pastebejau, kad iskrito daug DA ir kelios svajoniu kortos. tikriausiai ji labai daug svajoja ir jauciasi truputeli gyvenanti ne savo gyvenima. noretu buti kitur negu yra dabar. manau su savo svajonem ir sapnais ji bando pabegti nuo realybes, nuteikia save pozityviai. gelbejasi is nemalonios situacijos.

dar paziurejau kokia jos busena (daugiau psichologine):

6 ritiniai, 4 spirales, 6 veidrodziai

ji prisimena senus gerus laikus, jaucia nostalgija praeiciai. siuo metu jos gyvenime baigiasi vienas ciklas ir tuoj prasides naujas. gal tuoj gimdys? ji psichologiskai tam ruosiasi. siuo metu "apsivalo" savo mintis ir pojucius ir ruosiasi atversti nauja gyvenimo lapa. manau ilgisi praeities. is kortu susidare ispudis, kad drauge turi pabaigti viena sena gyvenimo etapa ir pradeti nauja. tai dabar jos tokia transformacijos busena galima sakyti.

su sia kalade dirbu tik kokia savaite, tai gali buti, kad ir visai i lankas nuvariau.. tiesiog dar savo reiksmiu neturiu. ir dar neesu isdirbusi kalades.



Atsakyti
feedback. nieko tragisko, laiska gavau siandien pat thumbup.gif keliones mokslu reikalais, (kaip suprantu, gan staigus sprendimai pradzioj, tai ta nezinia ir gavosi), stazuotes, etc, tobulinimasis, plius darbas rimtas salia to, vyriskis kaip pagalba jai tuo klausimu, nors jis gan sudetingas zmogus, tai gal del to apie ji nelabai malonios kortikes krito, bet nera blogio realaus, kaip tik viskas slifuojasi, na, vis tik yra labai ilgas draugystes rimtos stazas. taip, yra nuovargio ir issekimo, taipogi to tokio... na, kaip cia dabar bendrauti, kai "ant lagaminu" gyvenu ir laiko tiek, kad galiu parasyt kas menesi ir pan, tai gal patylet... bet ledai pralauzti, viskas gerai smile.gif viskas yra gerai smile.gif
aciu labai, mergaites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2016 06 26, 19:47)
feedback. nieko tragisko, laiska gavau siandien pat  thumbup.gif keliones mokslu reikalais, (kaip suprantu, gan staigus sprendimai pradzioj, tai ta nezinia ir gavosi), stazuotes, etc, tobulinimasis, plius darbas rimtas salia to, vyriskis kaip pagalba jai tuo klausimu, nors jis gan sudetingas zmogus, tai gal del to apie ji nelabai malonios kortikes krito, bet nera blogio realaus, kaip tik viskas slifuojasi, na, vis tik yra labai ilgas draugystes rimtos stazas. taip, yra nuovargio ir issekimo, taipogi to tokio... na, kaip cia dabar bendrauti, kai "ant lagaminu" gyvenu ir laiko tiek, kad galiu parasyt kas menesi ir pan, tai gal patylet... bet ledai pralauzti, viskas gerai smile.gif viskas yra gerai smile.gif
aciu labai, mergaites smile.gif

Saunu svarbu kad viskas butu liux, ot tai vista visa ta laika nerado laiko nei brukstelt , siais laikas internetas visad vietoj , nors ir man buna kad perskaitau o atrasyt pamirstu 😉
Atsakyti
Amariliai, super thumbup.gif smagu girdeti smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, kaip gera po tokio lietaus ir atvesimo thumbup.gif. Siandien visa diena valgau saltibarscius, kad atsigaivinti smile.gif gaila tik dabar perskaiciau ir nespejau paziureti Amariliaus situacijos, bet kai tokie karsciai, tai as nedasliauziu iki kompo, bet jau kita savaite lyg normalia zada smile.gif man 25 laipsniai ideali vasaros temperatura smile.gif
Atsakyti
Merginos, issimeciau kortas, ka B jaucia man. gavau dvi taures, tauriu karaliene ir astuonias taures. tai, sakyciau, kad jis vis dar jaucia stipru emocini prisirisima prie manes, gal netgi meile tam tikra prasme, jis vis dar mato mane kaip savo moteri, bet tuo pat metu ir ryskus tas netekties/pasitraukimo jausmas. Jis jau supranta, kad as isejau. Pradeda ta suvokti. Ta neigimo stadija traukiasi uzleisdama vieta suvokimui.

gal yra galinciu pakomentuoti mano interpretacija, bei istraukti man kortas siuo klausimu?
Papildyta:
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 06 26, 23:11)
Sveikos merginos, kaip gera po tokio lietaus ir atvesimo  thumbup.gif. Siandien visa diena valgau saltibarscius, kad atsigaivinti  smile.gif gaila tik dabar perskaiciau ir nespejau paziureti Amariliaus situacijos, bet kai tokie karsciai, tai as nedasliauziu iki kompo, bet jau kita savaite lyg normalia zada  smile.gif  man 25 laipsniai ideali vasaros temperatura smile.gif

Vilnius vis dar kepa. Jokios vesos sad.gif
Atsakyti