Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

QUOTE(Pavasario saulė @ 2016 06 26, 21:26)
Merginos, issimeciau kortas, ka B jaucia man. gavau dvi taures, tauriu karaliene ir astuonias taures. tai, sakyciau, kad jis vis dar jaucia stipru emocini prisirisima prie manes, gal netgi meile tam tikra prasme, jis vis dar mato mane kaip savo moteri, bet tuo pat metu ir ryskus tas netekties/pasitraukimo jausmas. Jis jau supranta, kad as isejau. Pradeda ta suvokti. Ta neigimo stadija traukiasi uzleisdama vieta suvokimui.

gal yra galinciu pakomentuoti mano interpretacija, bei istraukti man kortas siuo klausimu?
Papildyta:

Vilnius vis dar kepa. Jokios vesos sad.gif


Ka B jaucia
zemes tuzas/ oras 8/vandens tarnas
na isikliopines jis iki ausu ir mane tavyje moteri, motina savo vaiku, tu jam esi moteris is didziosios raides,jaucia kazkoki nepilnvertiskumo kompleksa, kazkokias baimes greiciausiaii kad neteks taves,manau jis net po issikyrimo bus draugas ant kurio peties bus galima issiverkt

as sau kiek bandau traukt, grybai kazkokie krenta, tada nesiorientuoju situacijoj ir matau ka noriu matyt, beje manara kalade pas mane tik kelios dienos taip kad jei i pievas nuejau tai sorry smile.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 26, 22:12)
Ka B jaucia
zemes tuzas/ oras 8/vandens tarnas
na isikliopines jis iki ausu ir mane tavyje moteri, motina savo vaiku, tu jam esi moteris is didziosios raides,jaucia kazkoki nepilnvertiskumo kompleksa, kazkokias baimes greiciausiaii kad neteks taves,manau jis net po issikyrimo bus draugas ant kurio peties bus galima issiverkt

as sau kiek bandau traukt, grybai kazkokie krenta, tada nesiorientuoju situacijoj ir matau ka noriu matyt, beje manara kalade pas mane tik kelios dienos taip kad jei i pievas nuejau tai sorry  smile.gif  blink.gif


Amariliai gal galima placiau apie ta jusu susisiekima, ar ji tau atrase , ar ji siaip parase na ura, na as lyg ir minejau kad jus susisieksit, nu vistiek cia jums sauniai gavosi, po ilgo laiko tylos turejot apie ka palialiakint blink.gif
Atsakyti
ji paskaitė čia. ir ne vieną laišką parašė smile.gif
vsio, aš negaliu dėliot kortų šįvakar, pradėjau klausytis ypatingos muzikos, rašyt skaityt eiles, kitas režimas įsijungė. tegul išsijungia rytoj, turiu dirbti, turiu eilę, vėluoju. net nemokamose nedėlioju dėl to. jeigu aš dar jūsų visų neužknisau, pažiūrėkite, ką mąsto asmuo, dėl kurio tos eilės pasipylė. apie mane. tikrus jausmus. pasąmonę. aš pati žiūrėsiu Krouliu ir kiek kitaip aišku formuluosiu, bet Kroulis yra visai kitas pasaulis, man įdomu kaip paprastos kortikės pakalbės. jeigu neužknisau. feedbacko irgi negaliu dabar duot,bet kad su drauge irgi nemaniau, kad galėsiu duot, o va, stebuklas įvyko smile.gif aš pati rytoj. ir tik Krouliu. negaliu tuo klausimu kalbėti su kitom kaladėm, atsisako visada man. spec ryšys Miškų Aviete, Tu žinai šitą dalyką. Gal kartais užsukusi galėtai? Atsilyginčiau kuo nors, ko norėtum wink.gif Tik žinai, jeigu jau Tu rašysi, tai privat, pernelyg daug žinai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 26, 21:02)
Saunu svarbu kad viskas butu liux, ot tai vista visa ta laika nerado laiko nei brukstelt , siais laikas internetas visad vietoj , nors ir man buna kad perskaitau o atrasyt pamirstu 😉


intravertiškų žmonių pasaulyje taip būna ir tai normalu smile.gif jau aš tai tikrai puikiai šitą suprantu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 27 birželio 2016 - 00:00
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 27, 00:14)
Ka B jaucia
zemes tuzas/ oras 8/vandens tarnas
na isikliopines jis iki ausu ir mane tavyje moteri, motina savo vaiku, tu jam esi moteris is didziosios raides,jaucia kazkoki nepilnvertiskumo kompleksa, kazkokias baimes greiciausiaii kad neteks taves,manau jis net po issikyrimo bus draugas ant kurio peties bus galima issiverkt

as sau kiek bandau traukt, grybai kazkokie krenta, tada nesiorientuoju situacijoj ir matau ka noriu matyt, beje manara kalade pas mane tik kelios dienos taip kad jei i pievas nuejau tai sorry  smile.gif  blink.gif
Papildyta:
Amariliai gal galima placiau apie ta jusu susisiekima, ar ji tau  atrase , ar ji siaip parase na ura, na as lyg ir minejau kad jus susisieksit, nu vistiek cia jums sauniai gavosi, po ilgo laiko tylos turejot apie ka palialiakint  blink.gif
Cha! Dekui, Blykste. Gera zinot. Pakase mano ego tongue.gif lotuliukas.gif Manara yra geeeris. Sita kalade mano wishliste eina viena pirmuju. Galvoju, jei gausiu ta darba, apsidovanosiu save Manaros kalade wub.gif O Tu neturi tokiu kaladziu, su kuriom nesusidraugavai nors kuola ant galvos tasyk? Man su Waitu nors uzmusk nesibendrauja unsure.gif nezinau, kas del to kaltas- as, ar waitas? O va Thothas priesingai- vos pamacius sita kalade pajutau lyg ta kalade saukte sauktu mane ir kai isigijau ji man ne karto dar nebuvo i lankas nuvaziavus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 27 birželio 2016 - 00:08
[quote=Amariliai,2016 06 26, 22:56]
ji paskaitė čia. ir ne vieną laišką parašė smile.gif
vsio, aš negaliu dėliot kortų šįvakar, pradėjau klausytis ypatingos muzikos, rašyt skaityt eiles, kitas režimas įsijungė. tegul išsijungia rytoj, turiu dirbti, turiu eilę, vėluoju. net nemokamose nedėlioju dėl to. jeigu aš dar jūsų visų neužknisau, pažiūrėkite, ką mąsto asmuo, dėl kurio tos eilės pasipylė. apie mane. tikrus jausmus. pasąmonę. aš pati žiūrėsiu Krouliu ir kiek kitaip aišku formuluosiu, bet Kroulis yra visai kitas pasaulis, man įdomu kaip paprastos kortikės pakalbės. jeigu neužknisau. feedbacko irgi negaliu dabar duot,bet kad su drauge irgi nemaniau, kad galėsiu duot, o va, stebuklas įvyko smile.gif aš pati rytoj. ir tik Krouliu. negaliu tuo klausimu kalbėti su kitom kaladėm, atsisako visada man. spec ryšys Miškų Aviete, Tu žinai šitą dalyką. Gal kartais užsukusi galėtai? Atsilyginčiau kuo nors, ko norėtum wink.gif Tik žinai, jeigu jau Tu rašysi, tai privat, pernelyg daug žinai smile.gif

Aha reiskias nujaute kad reik paskaitinet😀
Amariliu drauge, sory kad cia mes biski prirasem ir to ir ano, dabar jau niekur neding nes mes tobulejam kortose, ziurek dar ir gyvenimo vieta iziuresim


Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2016 06 26, 23:04)
Cha! Dekui, Blykste. Gera zinot. Pakase mano ego tongue.gif  lotuliukas.gif  Manara yra geeeris. Sita kalade mano wishliste eina viena pirmuju. Galvoju, jei gausiu ta darba, apsidovanosiu save Manaros kalade wub.gif O Tu neturi tokiu kaladziu, su kuriom nesusidraugavai nors kuola ant galvos tasyk? Man su Waitu nors uzmusk nesibendrauja  unsure.gif nezinau, kas del to kaltas- as, ar waitas? O va Thothas priesingai- vos pamacius sita kalade pajutau lyg ta kalade saukte sauktu mane ir kai isigijau ji man ne karto dar nebuvo i lankas nuvaziavus.


Turiu viena tokia kalade kuri neprilipus, bet gal drl to kad ant MA nera piesinuku tik lazdos kardai ir tt, o siaip tai pravedinu kart nuo karto visas kalades, turiu virna mylimuke savo mini kalade visur jos man telpa ir rankoj ir kisenej, o siaip visas padelioju , atsidarau dezute ziuriu ir kalades ir pasiimu kokia sauna i galva, as thotha irgi turiu minty nusipirkt bet jauciu dar nepribrendau jon, jos tokios stiprokos yra, o manara tai norejau isygy sako labai tobulai kalba santykiu tema, nu dar jos pas mane svieziai yra, neprijaukintos dar
Atsakyti
Ka B jaucia pavasario saulei: siuo metu zmogus manau yra labai liudnoj psichologinej busenoj, galbut jaucia, kad viskas yra neteisinga, nenori susitaikyti su tuo ir galvoja kaip galima rasti iseiti is visos sitos situacijos. Iskrito pakabintasis, apv menulis, kardu karalius ir 6 lazdos ( papildomai sitai kortai iskrito 10 kardu, zynys, tauriu karaliene). Manau, jis labai noretu su tavim susitaikyti, nes sirdy meile ir noras rimtu santykiu.
Ka Amariliaus kavalierius pasamonej jaucia Amariliui: manau jis labai atsargiai, bet nori su tavim pradeti rimtus santykius.Ar nebuvo taip, kad su siuo zmogumi jus anksciau bendravot ir buvot susipyke? Nes is kortu sakyciau, kad jis labai nori atnaujinti santykius, bet yra atsargus, tuo paciu nori pamirsti praeiti ir pradet viska is naujo. Manau, kad santykiai bus labai grazus. Iskrito 7taures, 6 kardai, lazdu tuzas ( jam papildomai isimyleje, tada sitai papildomai kas per pasirinkimai: iskrito apv 8taures ir 3lazdos), pentakliu karalius ir saule.

Merginos ismeskit ir man: ka L giliai sirdy, pasamonej man jaucia ir kokie bus musu santykiai si pusmeti.
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 27, 06:59)

Aha reiskias nujaute kad reik paskaitinet😀
Amariliu drauge, sory kad cia mes biski prirasem ir to ir ano, dabar jau niekur neding nes mes tobulejam kortose, ziurek dar ir gyvenimo vieta iziuresim


oi ka Tu, as gi ir pati buvau uzsiparanojinus be pagrindo, kaip paaiskejo smile.gif viskas gerai wink.gif

Raganaite, aciu, taip mielai parasei, tiesa ar ne, nezinom, bet gera skaityti 4u.gif
Atsakyti
Panos, paziurekit man, man tai labai labai svarbu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 06 27, 12:20)
Panos, paziurekit man, man tai labai labai svarbu  4u.gif

As tik po darbo galesiu
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2016 06 27, 13:28)
As tik po darbo galesiu

Labai lauksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 06 27, 15:20)
Panos, paziurekit man, man tai labai labai svarbu  4u.gif



as grizus po darbu paziuresiu smile.gif
Atsakyti
As jau ziurejau sita klausima anksciau.. biggrin.gif

Jeigu kas galit paziurekit man viena svarbu klausima. turiu as laiska is anstoliu-reikia sumoketi tokia susikaupusia suma. ji gan nemaza. as pati jos sumoketi negaliu, nes nedirbu. kokia tikimybe, kad ja sumokes mano vyras? jau grasina uzblokuoti saskaitas.. buciau dekinga. paziurekit ar sitas klausimas kaip nors issispres. 4u.gif ax.gif

as pati issitraukiau kortas, tai krito:

7 akmenys, DA Menulis ir veidrodziu tuzas.

pagal kortu reiksmes, tai MB turetu sumoketi ta skola arba klausimas kazkaip issispres. nes gana palankios kortos.
7 akmenys simbolizuoja nuplauta gailesti ir kancia. jis paskesta juroje ir viskas lieka praeity. Menulis Crysalis kaladeje simbolizuoja sekme ir dziaugsma planuose. taip pat kuribinga energija, atspindi. o veidrodziu tuzas, tai kaip ir tauriu tuzas-nauja meile, projektas, sekme.

tai pagal kortas turetu kazkaip viskas susitvarkyti.
Atsakyti