Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

Merlita, kaip jum sekasi? Ar jau pradejot stimulecija? Koks planas, kaip jauciates?

Atsakyti

Labas,

Aš dariausis IVF vk ir man dalį kainos tikrai kompensavo, tik dabar tiksliai nepamenu kokį procentą. Dabar vasarį darysiuosi dar kartą, taip pat man atrodo dar turėtų kompensuot.

Atsakyti

Nesvarbu kurioj klinikoj, ar VK ar kitoj (jeigu turi kompensaciją) - kompensuojamas gonalis ir bazinė pricedūros kaina.. jeigu užtenka paprasto ivf, tai priemoka nebus didelė, bet jeigu reikia pvz imsi+picsi.. o dar ir taikomas ilgas protokolas, tai čia jau gaunasi kaip simbolinė nuolaida ta kompensacija...

Atsakyti

Nesvarbu kurioj klinikoj, ar VK ar kitoj (jeigu turi kompensaciją) - kompensuojamas gonalis ir bazinė pricedūros kaina.. jeigu užtenka paprasto ivf, tai priemoka nebus didelė, bet jeigu reikia pvz imsi+picsi.. o dar ir taikomas ilgas protokolas, tai čia jau gaunasi kaip simbolinė nuolaida ta kompensacija...

 

na nežinau, kaip kompensuoja Jums, bet man kompensuojamas ne tik gonalis, kompensuoja ir kitus vaistukus, bei vizitus pas gydytoją, konsultacijas ir 20-30 % kompensacia už procedūrą nedakyčiau, kad simboliška:)

 

Atsakyti

Džiugu, kad jums reikalinga tik paprasta procedūra ir pora vizitų.. ir labai linkiu, kad tik tokio kelio užtektų siekiant tikslo..

..bet pasikartosiu, kai reikalingas ilgas protokolas, vaistų be gonalio ir ovitrelio reikia net kur kas daugiau, taip pat jeigu dar reikalingas imsi+picsi ir dar pasiimi pvz stebėjimą kamera, kad būtum užtikrintesnis po krūvos nesėkmių, tai tie 600€ ar 800€ kuriuos teišskiria valstybė - na taip, geriau nei nieko...... 

Sėkmės  :4u:​ 

Atsakyti

Merlita, kaip jum sekasi? Ar jau pradejot stimulecija? Koks planas, kaip jauciates?

Ryt startas. Po gimdos pabraizymo net 6 dienas velavo mm nors visada budavo reguliariai

Atsakyti

Tai ryt pradedat stimulecija? Ka reikes leistis, kokiom dozem?

As siandien jau 4 diena leisiuos Gonal po 225. Ryt einu paziuret kas per veiksmas vyksta ir pasakys ka toliau reikia daryt. 😊

Atsakyti

Tai ryt pradedat stimulecija? Ka reikes leistis, kokiom dozem?

As siandien jau 4 diena leisiuos Gonal po 225. Ryt einu paziuret kas per veiksmas vyksta ir pasakys ka toliau reikia daryt. 😊

Taip ryt pradedame. Kolkas nieko nezinau sake gyd. Atsinesti kompensuojamu vaistu knygele ir zinau, kad bus trumpas protokolas. Ryt galesiu kazka daugiau papasakoti. Kaip Jums sekasi? Kaip jauciates? Kiek dienu reiks leistis vaistus?lauksim ryt geru ziniu 😀✌

Atsakyti

Labas vakaras. Ar tarp jūsų yra tokių kurios darėsi kompensuojamą ivf Vaisingumo klinikoj? turiu kelis klausimus :hmm:​ 

Aš pati nekompensuojamą imiau, bet kolidoriui kalbėjau su moterim, kuri kompensuojamą darės. Paklausiau kiek kainuos,sakė jog gydytoja liepė apie 2000€ turėt atsidėjus. Tai tikrai nemažai.. pirmas ivf man atsiėjo 2000, antras 3000 (su šaldymu).

Atsakyti

ačiū ir už tiek  :4u:​ 

Atsakyti

Jeigu domina tikslesni skaičiukai iš mano pusės-

1) ivf+icsi be šaldymo, trumpas protokolas ir be kompensacijos buvo ~2700€ (bet buvo su 15% nuolaida, tuo momentu klinika taikė akcijas)

2) ivf+icsi+imsi, šaldymas, ilgas protokolas + papildomai filmavimas stebint vystymąsi su kompensacija - ~2600€  

 

Ir reikia nepamiršti, kad sėkmės atveju toliau reikės € vaistams, bei stebėjimui- kol kas žinau tik kad iki 12sav. paskirta.. ~200-250€/mėn + ~2vizitai/mėn.. kitom gal mažiau skiria, kitom gal daugiau, čia individualiai pagal situaciją-neįmanoma tiksliai apskaičiuoti...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Vėja-: 08 vasario 2018 - 20:11

mane labiausiai domina kaina be icsi ir imsi nes mums turbūt jų netaikys. o apie vaistus sėkmės atveju žinau. įdomu suma paprasto ivf iki hcg :rolleyes: gal atsiras tokių :hmm:  turėtume manau tilpti į 1500-2000e :hmm:​ 

Atsakyti