Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

Tikrai tilpsit.. man šaldymas ir filmavimas kainavo 700€.. tai vien tik tai minisavus jau lieka mažiau nei 2K... o dar atmetus icsi ir imsi, tai dar kaina mažėja..

sėkmės! :4u: 

Atsakyti

Ryt gyditoja pasakys kiek dar reikia leistis pagal tai kas per veiksmas ten pas mane vyksta. 😊 Siandien jau pradejau jausti maudima kiausidese, troskina ir galvos skausmas tokiom bangom uzeina. Ne itin maloni savijauta prasideda 😑 

Atsakyti
QUOTE(Asvija @ 2018 02 08, 21:59)
<p>Ryt gyditoja pasakys kiek dar reikia leistis pagal tai kas per veiksmas ten pas mane vyksta. 😊 Siandien jau pradejau jausti maudima kiausidese, troskina ir galvos skausmas tokiom bangom uzeina. Ne itin maloni savijauta prasideda 😑 </p><p></p>

erai, kad troškina. Gerkit kuo daugiau vandens ir galva praeiti turėtų.
Atsakyti

Siandien apziurejom 😊 Radom 9 foliukus. Auginsim toliau tesem vaistuku injekcijas iki antradienio tada vel vizitas pas gyditoja. 😊

Atsakyti

Sveikos merginos. Jungiuosi prie jūsų  :)  ieškau padrąsinančių istorijų, kadangi įsėdom į Ivf procedūros traukinį.. Dabar darom tyrimus, sekantį ciklą vyks stimuliacija ir ivf. Nepastojimo priežastis, vyro spermatozoidai lėti ir jų žymiai per mažai kad pavyktų natūraliai.. Man rodos viskas gerai. Labai laukiu ir jaudinuosi. Viskas nauja, nežinoma. Labai norisi bet kur surasti sėkmingų istorijų ir pan...  :D

Atsakyti

Sveika, pradejus si ilga ir sunku kele. Linkiu kad jis tau butu sekminas 😉 Kur ir pas ka darysit IVF?

Atsakyti

Tyrimai ir gydymas Klaipėdoje VK J. Jaseliūnienė, procedūrą atliksime Vilniuje VK. O kaip manot Ivf gali turėti įtakos vėliau pastoti natūraliai?

Atsakyti

Neteko girdeti, kad turetu blogos itakos 🤔

As taipat VK tik ruosiames Kaune, o paskui i Vilniu. Ketvirtadieni greiciausiai bus punkcija jau. 😶

Atsakyti

Tyrimai ir gydymas Klaipėdoje VK J. Jaseliūnienė, procedūrą atliksime Vilniuje VK. O kaip manot Ivf gali turėti įtakos vėliau pastoti natūraliai?

Na kad po ivf moterys pastoja naturaliai ir netgi greitai, tai dažnai girdžiu  :D  ypač paskutiniu metu! :wub:​ 

Atsakyti

Sveiki,

Mano istorija būtent tokia ;) pasidarėm IVF, neįsitvirtino. O kitą mėnesį pastojau natūraliai. Manau, kad kaip tik IVF ir buvo priežastis pastoti natūraliai, nes organizmas buvo "pabudintas" vaistų ir procedūrų dėka. Prieš tai 3 metus negalėjau pastoti. Nebuvo aiškių priežasčių nepastojimo, gydytojai įvardijo kaip neaiškios kilmės nevaisingumas. 

Atsakyti
Sveikos.
Parduosiu dėžutę crinone. 25 eu. Vilnius.
Atsakyti

Gal zinote ar punkcijos metu galiu buti su kontaktiniais lesciais?juk narkoze bus manau, kad negalima

Atsakyti