Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

Taip toj pacioj labaratorijoj pusvalandzio skirtumu. 

Atsakyti

Nupirkčiau, parašykit i p.m. kaip Jus rasti.

Atsakyti

Turiu klausimeli 😶 ar po sekmingo ivf atsidekojote gydytojui? 😉

Atsakyti
QUOTE(Merlita @ 2018 02 24, 16:52)
<p>Turiu klausimeli 😶 ar po sekmingo ivf atsidekojote gydytojui? 😉</p>


Zinoma biggrin.gif pasakiau aciu bigsmile.gif
Atsakyti

Labas,  :4u: 

Prisiduodu : sian 9 stimuliacijos diena, vakar buvau echo - turto labai nemazai, desinej 13, kairej maziau, gal 10, dydziai nuo 11 mm iki 18 mm. Tai jau penktadieni ruosiuos punkcijai.

Leidziuos Bemfola (150) ir Cetrotide. Labai neblogai jauciuos kol kas, nepalyginamai su pirmu ivf. Gal vaistai kitokie?

Turiu klausima - ovuliacijos sukelimui pries punkcija yra tik pregnylis, ar dar is kazko rinktis galima? Pamenu, kad per pirma ivf, butent pregnyli susileidus pasidare visai blogai, o po punkcijos ir perkelimo isvaziavau i ligonine, net blastutes nebedejo...

Galvoju, kad jau cia taip neblogai jauciuos, gal kazkaip pavyktu isvengt hiperstimuliacijos  :D  :D  :D 

Atsakyti

Labas,  :4u: Prisiduodu : sian 9 stimuliacijos diena, vakar buvau echo - turto labai nemazai, desinej 13, kairej maziau, gal 10, dydziai nuo 11 mm iki 18 mm. Tai jau penktadieni ruosiuos punkcijai. Leidziuos Bemfola (150) ir Cetrotide. Labai neblogai jauciuos kol kas, nepalyginamai su pirmu ivf. Gal vaistai kitokie? Turiu klausima - ovuliacijos sukelimui pries punkcija yra tik pregnylis, ar dar is kazko rinktis galima? Pamenu, kad per pirma ivf, butent pregnyli susileidus pasidare visai blogai, o po punkcijos ir perkelimo isvaziavau i ligonine, net blastutes nebedejo... Galvoju, kad jau cia taip neblogai jauciuos, gal kazkaip pavyktu isvengt hiperstimuliacijos  :D  :D  :D

 

Turit dėl to pasitart su gydytoja...  Šiaip man prieš punkciją ovitrelį reikėjo leistis, bet ir folių auginimui buvo skirtas gonalis, tai čia jie gal kombinuoti kažkaip.... O dėl hiperstimuliacijos-gerti daug vandens min 2-2,5ltr per dieną ir valgyti daugiau baltymų..  Sėkmės!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Vėja-: 27 vasario 2018 - 09:00

Per pirma ivf leidausi gonal ir pregnyli, ir buvo baisi savijauta, dar pries punkcija stipriai pablogejo, o jau po, tai isvis, per pilva koju pirstu nemaciau :hmm: 

Del vandens ir baltymu, taip ir darau, ir tikrai, lengviau jauciuos :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Per pirma ivf leidausi gonal ir pregnyli, ir buvo baisi savijauta, dar pries punkcija stipriai pablogejo, o jau po, tai isvis, per pilva koju pirstu nemaciau :hmm:

Del vandens ir baltymu, taip ir darau, ir tikrai, lengviau jauciuos :4u:  :4u:  :4u:​ 

Gal tada užklauskit gydytojos dėl ovitrelio...

Aš irgi buvau truputį link baliono, bet pavyko išvengti hiperstimuliacijos..

Atsakyti

Sveikos, reikia info. Jums po ivf kai isodinimas buvo, budavo vakarais padidejusi temperatura? Man po isodinimo 37.2 -37.3. Nezinau ka daryti, planuoju kreiptis pas gyd

Atsakyti

Čia normali temperatūra.. jeigu tik tokia..

Bet  pastebėkit kad daugiau nekiltų, nes kai virusai visur dar siaučia, maža kas.. reikia pasisaugot.. jeigu didės, tada jau reikia kreiptis į gydytoją..

Atsakyti
kiek maždaug laiko trunka punkcija? ar tą dieną einate į darbą ir trumpam išsiprašote ar čia jau reik imti laisvą dieną? blush2.gif
Atsakyti

kiek maždaug laiko trunka punkcija? ar tą dieną einate į darbą ir trumpam išsiprašote ar čia jau reik imti laisvą dieną? blush2.gif
Jeigu ryte darys, iki pietų paleis... aš tiksliai nepamenu.. gal po 3 val kažkur jau važiavau namo, nes dar leido veitoje pagulėt o ir embriologės laukiau su žiniom... bet geriau imti laisvą, nes tikrai nebus ta savijauta kai norėsis dirbti... o ir šiaip geriau pagulėt ir pailsėt.. visgi po narkozės būsit..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Vėja-: 28 vasario 2018 - 21:26