Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(-Vėja- @ 2018 03 19, 20:37)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Ryana" data-cid="72042002" data-time="1521478806"><div><p>o punkciją darė sekančią dieną po sprogtuko?
aš tai jau kaip trečią dieną stimuliacijoje, šiandien pilvuką maust pradėjo lengvai kaip prieš mėnesines, ar jums irgi taip buvo vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p></p><p>Susileidus ovitrelį, punkcija turi būt atliekama tiksliai po 36val... todėl labai svarbu paskirtas laikas susileidimui, tiek ir punkcijai...</p><p>O dėl pilvo maudimo, tai lyg ir nebuvo, bet čia gali būt visom skirtingai.. man pvz per pirmąją ivf stimuliaciją buvo siaubingi galvos skausmai.. o antra kažkaip pakankamai sklandžiai praėjo, tik pilvas buvo lb išpūstas.. ir jau artėjant punkcijai tai buvau išviso kaip kokiam 6mėnesį.... </p><p>Gerkit ne mažiau nei 2-2,5ltr vandenuko per dieną.. ir baltymų turinčio maisto.. tai padeda išvengti galimos hiperstimiliacijos..</p><p>Didžiausios sėkmės!.. ir stenkitės negalvot apie tai-pavyks ar ne.. tiesiog nusiteikite, kad viskas bus gerai ir kiek įmanoma rami 4u.gif​ </p>

ačiū už informatyvų atsakymą 4u.gif
o kelintą ciklo dieną leidotės ovitrelį ir kelintą ciklo dieną darė punkciją?
Atsakyti

ačiū už informatyvų atsakymą 4u.gif
o kelintą ciklo dieną leidotės ovitrelį ir kelintą ciklo dieną darė punkciją?

Pirmą kartą man buvo taikytas trumpas protokolas, tai jeigu gerai pamenu ovitrelį susileidinėjau 10cd lb vėlai, gal apie 12val nakties.. o punkciją darė jau po pusantros paros-12cd...

Antrą kartą buvo taikytas ilgas protokolas-ovitrelis 11cd vakare, punkcija-13cd ryte..

Atsakyti
QUOTE(Ryana @ 2018 03 19, 22:32)
ačiū už informatyvų atsakymą  4u.gif
o kelintą ciklo dieną leidotės ovitrelį ir kelintą ciklo dieną darė punkciją?

punkcija buvo 14cd, tai ovitrelis 12. man pasisekė, kad ovitrelis 10val vakaro buvo. Tik punkcijai reikėjo būti dar prieš 9 Rygoje, tai pusiau naktinis važiavimas gavosi..
Atsakyti

Man regis jums reikėtų kreitis į gydytoją, nes požymiai į hyperstimuliaciją labai panašus. Gal ir geras ženklas, nes kimbant leliukui ji sustiprėja, bet gali būti pavojinga. Pasitikrinti nepakenktų 4u.gif

Gal ne hyperstimuliacija....bet.pasidariau šiandien testuką, parodė blyškią antrą juostelę...9 dpį. Rytoj einu kraujo priduot. Bet atsakymai tik kitą savaitę gali būt...tempimai nesibaigia, temperatūra šiek tiek pakilus, pykina karts nuo karto...

Gėriau aspiriną , bet gydytojas sakė po 10 d.nutraukt. Ar esat kuri gėrusi ilgiau laiko ?  :hmm:​ 

Atsakyti

Mergaites, patarkit, kai trumpas ciklas 23 d. kelinta ciklo arba stimuliacijos diena daroma punkcija. Mazdaug  :hmm:​ 

Atsakyti

Mergaites, patarkit, kai trumpas ciklas 23 d. kelinta ciklo arba stimuliacijos diena daroma punkcija. Mazdaug  :hmm:​ 

Čia tik gydytoja pasakys, nes matys kaip auga foliai... jeigu pas jus trumpa liuteininė fazė, tada ciklo ilgis visai nesvarbu-ilgas jis ar trumpas.. vistiek foliai subręsta panašiai, kaip ir normaliu ciklu..

Atsakyti

Gavau rezultatus. 118 IU/L ir progesteronas 426,56 nmol/l. 10 dpį.

Dabar toks durnas klausimas kankina ar ne per aukštas progesteronas ir gal be reikalo tuos 2 crinonus naudoju. Gal nuo jo ir temperatūra pakilus  :hmm:. Į kliniką parašiau, bet gali būt , kad tik pirmadienį atsakymo sulauksiu.  Gal galit kuri pakomentuot... :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo briukele: 23 kovo 2018 - 17:27

Nėštumo metu normali progesterono koncentracija kinta per nėštumą ir yra:

 

Pirmąjį trimestrą - 8,9 - 468,4 nmol / l;

71,5 - 303,1 nmol / l antrojo trimestre;

88,7 - 771,5 nmol / l trečiąjį nėštumo trimestrą.

 

Radau va tokią informaciją internete, tai kaip ir atsakiau į savo klausimą. O gal ir kitoms mergaitėms pravers.  :rolleyes:

Atsakyti
QUOTE(briukele @ 2018 03 16, 14:08)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="ruth24" data-cid="72038224" data-time="1521199634"> hcg 1 verysad.gif​ </blockquote>
<p> </p>
<p>lynkute, ruth24 laikykitės  4u.gif</p>
<p>Sudėkit visas viltis į snaigutes...aš irgi taip darysiu, jei šį kartą nepavyks...</p>
<p> </p>
<p>Įdomu, kaip lyn27 po apžiūros sekasi  cool.gif</p>

pasitariau su gydytoju dar ir antra darysiu IVF su punkcija nes jai dabar saldytus desiu tai jau IVF nekompensuos nes ti 2 IVF vienas po kito yra kompensuojami poto tik saldytu idejimas truputy kompensuosis o vaistu jau nebe moket visa kaina reiks. dabar darysiu geguze .va mergaites toliau dar informuosiu jus laikykites visos ax.gif
Atsakyti
Laba, kai pradedi nuo kraujo tyrimu+ 21-23 ciklo diena endometriumo biopsija , tai jau sekanti menesi ir daroma IVF ? ar po visu tyrimu dar gyd susako plana ?
Atsakyti

Labas visoms, iššoku į temą paklausti dėl vitaminų vyrams, kokius rekomenduotumėte? Planuojam ivf vasarą, noris šįkart gerai pasiruošti :)

Atsakyti

Griztu ir as pas jus mergaites! Jau 4kartas kai ryzomes procedurai.4 ivf tikri kaip as skaiciuoju.o bendrai su snaigem jei skaiciuot tai jau 9kartas.visko buvo ir blastocistas auginom.ir hiperstimuliacija baisi buvo.ir kibimas buvo,is kurio vienas embrionas dingo o kitas liko bet neilgam nes nesivyste kaip reikia.daug tyrimu daryta lt ir uzsieni.priezastis aiski kiausintakiu nepraeinamumas.beje dabar ju jau nera nes isoperavom.bet vis nesitvirtina ir vis dar tikriausiai nelaikas susilaukti per 6vargo metus stebuklo.cia trumpai istorija😊o siaip rytoj man punkcija.vakar suleidau diferill, nes apie 40folikulu bus tai ovitrell nesiule. sian atejo estradiol tyrimo ats,skaiciai mane sokiravo virs 23000😣

Atsakyti