Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

Sveikos merginos atkeliauja į šitą grupę esu po dviejų nesėkmingų iui ir dabar po vieno nesėkmingo ivf. Sekantį planuoju rudenį jei viskas gerai... problema vyro turte pirmas ivf atliktas santaros klinikoje dėl antro pradėjau galvoti apie vaisingumo klinika bet nzn kurį gydytoją rinktis gal turite patarimų?

Žiūrint kokios tos vyro problemos. Jei tikrai rimtos, tai LT sunkiai padeda, dėja.

Aš pati turėjsu 2 ivf VK. Pirmą viską darė V  sėkmingai  :wub:  2-ą darė taippat V, tik įsodinimą U. Labai bijojau U, bet likau maloniai nustebinta. Sntrasis taippat sėkmingas :nestuke  :wub:  

Man VK tinka ir patinka. Bet tenka pripažint, kad pas mus aiškių ir ryškių bėdų nėra. 

Atsakyti

La😉rimtos tai kokios?bet tai augina iki blastocistu.tyrimai irgi normoi ir vis nepavyksta.del patikrinimo susimasciau...

Atsakyti

La😉rimtos tai kokios?bet tai augina iki blastocistu.tyrimai irgi normoi ir vis nepavyksta.del patikrinimo susimasciau...

Stambule yra tikrai stiprių klinikų. Jei arčiau,tai LV yra stipri klinika, tik pavadinimą bijau sumaišyt, gal pataisys kuri? Lyg ivfriga. O kad užauga iki blastukų dar nieko nereiškia..

Atsakyti

Mes buvom rigoje pas trejsa.deja ir ten nepadejo.visur gerai kur musu nera. :hmm: o sikart embrionus augino spec inkubatoriuje kuris iraso i atminti visa dalinimosi stebejima.vat del implantaciju man ir kylo klausymas kodel vis dar neturim stebuklo.gal jus esat se panasia patirtimi?

Atsakyti

Mes buvom rigoje pas trejsa.deja ir ten nepadejo.visur gerai kur musu nera. :hmm: o sikart embrionus augino spec inkubatoriuje kuris iraso i atminti visa dalinimosi stebejima.vat del implantaciju man ir kylo klausymas kodel vis dar neturim stebuklo.gal jus esat se panasia patirtimi?

Ne, ne pas Trejsą. Gal tada Embrions stipri klinika. Manau merginos patikslins.

Nors visgi aš už Turkiją. 

Embrioskopas gerai, bet mano nuomone jum reikia "kapstytis" giliau. Tai reiškia perkėlinėt tik pgd (ar pgs, čia jau gydytojas pasakys kurio jums reikia) praėjusius. Nepigus malonumas, bet jau nemažai ivf turėjot be rezultato, tai matyt pati suprantat, kad kažką reikia keist.

Atsakyti

Mestelsiu ideja daktarui.sitiems reikalams jau nepajegu suskaiciuot kiek isleidom pinigu.daremes tyrimus ivairius kokius tik girdejau.ir kariotipai ir daug kitu ir i vokietija siuntem.ir kaip tik isodina tai vis nera ir nera.tik karta buvo kibimas...aciuu uz nuomone...

Atsakyti
QUOTE(kocik @ 2018 04 02, 18:04)
<p>Mes buvom rigoje pas trejsa.deja ir ten nepadejo.visur gerai kur musu nera. hmm.gif o sikart embrionus augino spec inkubatoriuje kuris iraso i atminti visa dalinimosi stebejima.vat del implantaciju man ir kylo klausymas kodel vis dar neturim stebuklo.gal jus esat se panasia patirtimi?</p>

Embrions pas Treijsą mums siūlė donorę,nes vieną kart iš 18 kiaušialasčių (darėm pas juos viso 3kartus)3dieną nebuvo ką sodinti verysad.gif verysad.gif
Stipri latvijoje mano manymu tik IVFRIGA,vien tik geri iš ten pavyzdžiai,bet kainos ten dar didesnės negu turkijoje,todėl aš už turkiją!!! Turkai labai stiprūs!!
Atsakyti

Mane pas trejsa hiperstimuliavo.sian buvo blastuciu sodinimas.meldziuos kad pavyktu....aciu visoms uz patarimus.

Atsakyti
QUOTE(kocik @ 2018 04 02, 20:57)
<p>Mane pas trejsa hiperstimuliavo.sian buvo blastuciu sodinimas.meldziuos kad pavyktu....aciu visoms uz patarimus.</p>

Laikau kumščius,kad pavyktų!! wub.gif
Atsakyti

Labuka.. gal kas galite pasidalinti savo patirtimi kada pasitodo mmm po nepavykusio ivf ? 

Atsakyti

Aciumo jum kur pavyko tr?

Atsakyti

Labuka.. gal kas galite pasidalinti savo patirtimi kada pasitodo mmm po nepavykusio ivf ? 

Man prasidėjo 26cd

Atsakyti