Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

Sveika,
pabraižymas yra gerai,padidina šansus, ir nebaisu smile.gif
AMH puikus.
TTH didokas, turėtų būti apie 1,5. Be gydytojos dozės gal nekeisk. Pas ką lankaisi>

Man irgi sakė, kad maždaug toks turėtų būti, bet per pusantro mėn tiek nukrito, tai gal ir toliau kris, nes svoris tai krenta pagaliau. Pas R.G., pirmas kuris išvis atkreipė dėmesį į TTH, (seniau buvo pasakoma, kad normos ribose, tai ok), AMH irgi seniau niekas neskyrė.

Seniau diagnozuotas PKS, kitas gyd parašė ciklo sutrikimas, dar kita oligomenorėja, faktas, kad ovuliacija nevyksta, plius vyro prasta kokybė (IVF+ICSI darys). Dar gali būti nepraeinami kiaušintakiai, bet nedarys laparoskopijos, nes neapsimoka, pagal vyro rezultatus vis tiek tik IVF. Tikiuosi geriausio, nors statistika čia supermamose nekokia,arba tos, kurioms greit pasiseka,nepasirašo.

Stiprybės Jums, perskaičiau Jūsų istoriją. :4u:

Atsakyti

Sveiki, jei kam reikia, turiu perleisti leidžiamo progesterono (turkiško). Visiems kuo didžiausios sėkmės :nestuke

Atsakyti
Sveikos, seniai bebuvau šitoje temoje. Turime mergytę, jau galvojam apie šaldytų blastocistų įdėjimą pavasarį VK. Turim dvi blastocistas 1AA kokybės. Sakė užteks prieš tai 1 mėnesio pasiruošimo su vaistais. Kaži turiu kažkokį šansą pastoti su tokia kokybe ir dar šaldytom? ax.gif
Preitąkart dėjo 2 dienų 4 ląstelių ir blastocistą 4AA kokybės. Pastojau ir be problemų išnešiojau smile.gif
Atsakyti

Sveikos,

turiu nemažai likusių vaistukų,visų galiojimai geri:

Progestan 

Clexane 0,4

Prednol 4mg ir 16mg

Estrofem

1dėž Ovitrele

Atsakyti

Noriu perleisti virusuota fraxiparina. 3 pilnos dėžutės + 2vnt. 18€/dėžutė, tie 2 dovanų.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čiolienė: 21 rugsėjo 2018 - 12:33

Sveikos panelės. Gal turite parduoti Orgalutran?

Atsakyti

Sveikos. tikiuosi stebuklo, ruošiamės IVF, 10d gėriau duphaston, šiandien paskutinę tab. 28cd buvo kažkokios keistos lyg išskyros lyg pakraujavimas bet vos vos rusvai/rausvai. Šiandien turėtų būti mmm, bet nėr, antra diena kaip šiek tiek šviesiai rusvos išskyros bet labai labai nedaug. Jokių daugiau požymių nejaučiu. Spėju testas dar neparodytų, o ir taip jų esu krūvą sugadinus.. Gal taip buvo kam?

Atsakyti

Sveikos :help:​ . Gal kuri turit parduot imunoglobulino?  :help: skubiai reikia... 

Su tuo pačiu prašymu... Ar turit kuri imunoglobulino?  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2018 09 12, 06:41)
Esu labai dėkinga visoms Supermamos mergaitėms, mane daug metų palaikiusiosm, ir linkiu visoms visoms pasiekti išsvajotą tikslą  wub.gif

Kaip gaila, gavai dar viena gyvenimo isbandyma. Stiprybes jums 4u.gif Nenuleiskit ranku, tikekit, bandykit 4u.gif

Atsakyti

Sveikos,

gal kas dar tik ruošiates IVF arba pritrūkote jau po progesterono man atliko 6 dėžės (po 15vnt.) Crinone progesterone 80mg vaginalinio gelio. Dar pridėsiu dovanų likučius Prednol, Folidoce, Rulid, Estrofem. 

Rašykit tiesiai į telefoną, čia galiu nepamatyti +37068330448 

Visoms didelės sėkmės gaudant savo gandrus  :nestuke  :4u:​ 

Atsakyti
Labukas visoms, Merginos, kada yra skiriamas HCG po blastocistos įsodinimo? Kelinta diena ji implantuojasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gule: 19 spalio 2018 - 09:01
QUOTE(Akitta @ 2018 09 18, 22:23)
Sveikos, seniai bebuvau šitoje temoje. Turime mergytę, jau galvojam apie šaldytų blastocistų įdėjimą pavasarį VK. Turim dvi blastocistas 1AA kokybės. Sakė užteks prieš tai 1 mėnesio pasiruošimo su vaistais. Kaži turiu kažkokį šansą pastoti su tokia kokybe ir dar šaldytom? ax.gif
Preitąkart dėjo 2 dienų 4 ląstelių ir blastocistą 4AA kokybės. Pastojau ir be problemų išnešiojau smile.gif

Kuriame mieste Jūs lankotės?
Atsakyti