Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

Laba as vis dar su pilvo maudimu jau praejo savaite bet maudimas yra, gal nieko blogo... kaip manot jei pirmadieni daryciau hcg ar jau imanoma kad parodys?bus 10 d...del to maudimo i panika krentu...patarkit merginos...

Atsakyti
QUOTE(Meškutex @ 2018 07 28, 22:14)
<p>Laba as vis dar su pilvo maudimu jau praejo savaite bet maudimas yra, gal nieko blogo... kaip manot jei pirmadieni daryciau hcg ar jau imanoma kad parodys?bus 10 d...del to maudimo i panika krentu...patarkit merginos...</p>

Iš kraujo tyrimo gal jau parodys. Žiūrint kelių dienų embrioną sodino, kaip sekėsi implantuotis.
Man parodė 8 d. po atšildytos 5d. blastutės įkėlimo, buvo 176. Paprastas testas nerodė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 28 liepos 2018 - 22:28

Pirkčiau Bromcriptiną

Atsakyti

Sveikos :help:​ . Gal kuri turit parduot imunoglobulino?  :help: skubiai reikia... 

Atsakyti

Merginos, ar buvo kuriai, kad nuo crinone spazmuotų gimdą? :unsure:​ 

Testas po FET teigiamas, kraujo jokio nėra, bet po šiandieninių tokių spazmų iškrito didelis gumulas crinone... Baltut baltutėlis.. Su progesteronu problemų neturiu , bet jis paskirtas man 2 k.dienoj...jaučiu, netinka jis man. Ar tik nepakenktų  :unsure: 

Atsakyti

Crinonas visada iškrenta daugiau - mažiau, kartais net gumulais, dėl to nepergyvenkit, taip turi būti. Išskyrų gali būti visokių, ir crinonas gabalais, ir tokia kaip varškė, ir net šiek tiek su spalva, net ir rausva galima... Pasiskaitykit info lapelį.

O spazmai lengvi pradžioje irgi normalu, bet jei jau dideli skausmai, tai pasikonsultuokit su gydytoju :) 

Atsakyti

Ieškau pirkti folato  :)  

Atsakyti

Crinonas visada iškrenta daugiau - mažiau, kartais net gumulais, dėl to nepergyvenkit, taip turi būti. Išskyrų gali būti visokių, ir crinonas gabalais, ir tokia kaip varškė, ir net šiek tiek su spalva, net ir rausva galima... Pasiskaitykit info lapelį. O spazmai lengvi pradžioje irgi normalu, bet jei jau dideli skausmai, tai pasikonsultuokit su gydytoju :)
Ačiū Chloe8.  :4u:​  Man išvis nekrito 2 sav...o po to pradėjo krist su spazmais didžiuliais ir t.t. Buvau pas gydytoją, tai kaklelis užvertas. Kraujavimo nenusimato bet skausmai per dideli jau buvo...Rytoj hcg kartojimas ir tada gal kokius geriamus paskirs, kad mažiau dirginti apačią  :unsure:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo briukele: 13 rugpjūčio 2018 - 14:33

Hcg kol kas gražiai auga - ir gydytojos verdiktas - kad nuo crinone spazmuoti negali. Reikia toliau tęsti vartojimą  :huh2:​ 

Atsakyti
Parduodu likusius vaistus:Crinone,Progestan (leidžiamą),Folbiol ir Luttagen. Virusuoti rožine spalva😁
Atsakyti
sveikos, turiu klausima: paskyre man progynova ( estradiolis) po ivf, nemaciau, kad kam kitam siulytu. Ar kas vartojot? atrodo, kad visos vartojat tik progesterona?

Ir man nepaskyre prednizalono, taip neramu unsure.gif turejau persileidu, tai klausiau gydytojos, ar tikrai nereikia, bet sako, kad nereikia. o temoj visos, matau geriat... Nervai nelaiko angel_sadangel.gif
Atsakyti

sveikos, turiu klausima: paskyre man progynova ( estradiolis) po ivf, nemaciau, kad kam kitam siulytu. Ar kas vartojot? atrodo, kad visos vartojat tik progesterona?

Ir man nepaskyre prednizalono, taip neramu unsure.gifturejau persileidu, tai klausiau gydytojos, ar tikrai nereikia, bet sako, kad nereikia. o temoj visos, matau geriat... Nervai nelaiko angel_sadangel.gif

Aš vartoju progynova po FET. Iki 9 sav.reiks gert  :4u:​. 

Atsakyti