Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(R&H @ 2016 07 04, 13:59)
Laba diena , nezinau ar teisingai pataikiau del IVF, darem IVF 21 isodinimas buvo 23, bet kaip bebutu gaila 2 liepos  pradejau kraujuoti , pradejau dometis paskirtais vaistais kurie buvo israsyti po IVF ir informaciniame lapelyje parasyta kad vaistu prednisolon negalima  vartoti pirmus 3 nestumo menesius o man juos reikejo gerti 2 kart dienoj . Gal mergaites daugiau zinot ka nors apie tai , mum tai pirmas IVF ir ........ ;(


Laikykis, brangioji 4u.gif Suprantu tavo skausma...
Prednisolon daznai israso IVF metu naudoti, tam kad pasilpnintu imuniteta, kad zirniukas lengviau ikibtu (cia taip paprastai aiskinant); juos ir LT, ir PL klinikos skyria.
Atsakyti
Merginos,


o kelinta diena po isodinimo jus daretes HCG tyrimus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mune28 @ 2016 07 08, 11:08)
Merginos,
o kelinta diena po isodinimo jus daretes HCG tyrimus? smile.gif

As dariausi 8d. Bet rekomenduoja bent 10d darytis.. mirksiukas.gif

Spinsa, pas turkaites mergina turi maciau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čiolienė: 08 liepos 2016 - 12:04
QUOTE(Čiolienė @ 2016 07 08, 14:01)
As dariausi 8d. Bet rekomenduoja bent 10d darytis.. mirksiukas.gif

Spinsa, pas turkaites mergina turi maciau 4u.gif



ačiukas
Atsakyti
Mam kažkaip neramu. Vakar įsodino embrionus, o šiandien rusvai teplioja...aš yra kam taip buvę? Ar čia pirmomis dienomis normalu?
Atsakyti
QUOTE(mune28 @ 2016 07 08, 21:50)
Mam kažkaip neramu. Vakar įsodino embrionus, o šiandien rusvai teplioja...aš yra kam taip buvę? Ar čia pirmomis dienomis normalu?

Gal su kateteriu vakar pazeide truputi ir siandien valosi tiesiog? Ar daug teplioja?
Atsakyti
QUOTE(Čiolienė @ 2016 07 09, 08:52)
Gal su kateteriu vakar pazeide truputi ir siandien valosi tiesiog? Ar daug teplioja?


Galbūt,ne, nedaug. Ta pačia diena šiek tiek tepliojo ir va, vakar. Šiandien dar lovoje guliu, tai nežinau kaip bus, kai pavaikščiosiu. Tikiuosi, kad nieko baisaus
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Norejau pasiteirauti gal kuri ivf daretes Nortway klinikoj ir galetumete rekomenduoti gydytoja pas kuria lankytis?
Vakar vyrui buvo atlikta TESA ,rezultatas teigiamas (nors grikiukai nejudrus,bet biologe sake ,kad su isci galima juos atgaivinti.Cia man irgi daug klausimu-ar nebus taip,kad rekomenduoja ifv,bet sansu visai nera ,o tik pasipiniguoti nori g.gif )planuojam bent karta pabandyti ifv+isci+tesa. Tik nezinau pas ka registruotis konsultacijai. Taip pat domina atsiliepimai del genetiniu tyrimu. Prof.B.Zilaitiene pries tesa rekomendavo juos vyrui pasidaryti(jau uzsiregistravom Santariskese),bet vakar po proceduros leido suprasti,kad jei norim galim darytis pries apvaisinima arba ne.Tai nelabai suprantu ar verta laukti atsakymu:-) Nes viskas nusikelia tada i rudens viduri.
Atsakyti
QUOTE(April10 @ 2016 07 09, 11:55)
Sveikos 4u.gif
Norejau pasiteirauti gal kuri ivf daretes Nortway klinikoj ir galetumete rekomenduoti gydytoja pas kuria lankytis?
Vakar vyrui buvo atlikta TESA ,rezultatas teigiamas (nors grikiukai nejudrus,bet biologe sake ,kad su isci galima juos atgaivinti.Cia man irgi daug klausimu-ar nebus taip,kad rekomenduoja ifv,bet sansu visai nera ,o tik pasipiniguoti nori  g.gif )planuojam bent karta pabandyti  ifv+isci+tesa. Tik nezinau pas ka registruotis konsultacijai. Taip pat domina atsiliepimai del genetiniu tyrimu. Prof.B.Zilaitiene pries tesa rekomendavo juos vyrui pasidaryti(jau uzsiregistravom Santariskese),bet vakar po proceduros leido suprasti,kad jei norim galim darytis pries apvaisinima arba ne.Tai nelabai suprantu ar verta laukti atsakymu:-) Nes viskas nusikelia tada i rudens viduri.


Labas, nepaminejai kokius jums genetinius tyrimus skyre, ar kariotipus ar Y chromosomos mikrodelecija. Jei su kariotipais kazkas ne taip, tuomet jums reikalingas bus PGD; jei del antro tyrimo ir nustato Y chromosomos mikrodelecija, tai kaip gyd Zilaitiene mum paaiskino: jeigu berniukas gimtu, tuomet paveldetu dar sunkesni nevaisinguma 100%, jeigu mergaite, tuomet yra tikimybe, kazkokiam apsigimimui, bet nebutinai, kuri galima berods nestumo pradzioje nustatyti ar kazkas panasaus... Bet kokiu atveju abu mineti tyrinai, galetu paaiskinti vyro bedas su sperma, nes jei tai chromosominiai sutrikimai, paaiskintu vyro nevaisinguma. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(April10 @ 2016 07 09, 11:55)
Sveikos 4u.gif
Norejau pasiteirauti gal kuri ivf daretes Nortway klinikoj ir galetumete rekomenduoti gydytoja pas kuria lankytis?
Vakar vyrui buvo atlikta TESA ,rezultatas teigiamas (nors grikiukai nejudrus,bet biologe sake ,kad su isci galima juos atgaivinti.Cia man irgi daug klausimu-ar nebus taip,kad rekomenduoja ifv,bet sansu visai nera ,o tik pasipiniguoti nori  g.gif )planuojam bent karta pabandyti  ifv+isci+tesa. Tik nezinau pas ka registruotis konsultacijai. Taip pat domina atsiliepimai del genetiniu tyrimu. Prof.B.Zilaitiene pries tesa rekomendavo juos vyrui pasidaryti(jau uzsiregistravom Santariskese),bet vakar po proceduros leido suprasti,kad jei norim galim darytis pries apvaisinima arba ne.Tai nelabai suprantu ar verta laukti atsakymu:-) Nes viskas nusikelia tada i rudens viduri.

Aš tai lankausi toje pačioje klinikoje pas Rolandą Ziobaką, šiuo metu pradėjome stimuliacijas, šiaip jį mums rekomendavo Žilaitienė. Pas mus taip pat problema yra vyro spermos kokybė, rytoj važiuojam apžiūrai, stebėjimui kaip vyksta stumuliacija. Šiaip šis gydytojas man l. patiko, aišku apie profesionalumą sunku ką p[asakyti, nes tik kelis kartus buvau.
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif

Gal kuri lankotes ar darete ivf pas Žėba? Idomu butu atsiliepimu isgirsti..planuojam apsilankyti pas ji del ivf.
Bandem 3 IUI pas Ziobakiene, bet man ji nelabai patiko...tai dabar galvojam kreiptis pas kita gyd. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(anapusvas @ 2016 07 18, 13:24)
Aš tai lankausi toje pačioje klinikoje pas Rolandą Ziobaką, šiuo metu pradėjome stimuliacijas, šiaip jį mums rekomendavo Žilaitienė. Pas mus taip pat problema yra vyro spermos kokybė, rytoj važiuojam apžiūrai, stebėjimui kaip vyksta stumuliacija. Šiaip šis gydytojas man l. patiko, aišku apie profesionalumą sunku ką p[asakyti, nes tik kelis kartus buvau.

Na as pas vyra nelabai noriu.Kazkaip negaliu per save perlipt. smile.gif
Jus irgi ivf darysites? Trumpa stimuliacijos schema taiko,kai problemos vyro puseje? Domiuosi dabar viskuo,nes rudeni ir mes startuosim pirma karta su ivf.
Atsakyti