Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(-Vėja- @ 2016 08 03, 12:58)
Sveikos merginos 4u.gif

gal kas turi patirties/žinių dėl vitamino D trūkumo ir kiek tai įtakoja nepastojimą?
.. pradėjom rinktis tyrimus ir nustatyta tiek pas mane, tiek pas vyrą vitamino D trūkumas

Norma rašo 30-100mkg/l
mano - 29
pas vyrą tik <4,2
  unsure.gif




pas mane vit. D dar mažiau negu pas jus, bet pastojau natūraliai, matyt tas nepamaišė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Vėja- @ 2016 08 03, 11:58)
Sveikos merginos 4u.gif

gal kas turi patirties/žinių dėl vitamino D trūkumo ir kiek tai įtakoja nepastojimą?
.. pradėjom rinktis tyrimus ir nustatyta tiek pas mane, tiek pas vyrą vitamino D trūkumas

Norma rašo 30-100mkg/l
mano - 29
pas vyrą tik <4,2
  unsure.gif


Pas mane pries ivf buvo 19,64, norma 20-29, tai liepe gerti vitamina D. Geriau viso ivf metu ir po, vasara nustojau, galvoju gal is saules gaunu.. O nuo normos labai mazai nukrype buvo..

Labai smagu, kad pradedate ruostis ivf. Labai labai linkiu, kad uztektu to vieno karto!

Beje, gal jau zinot, paprasta ivf darysit? Ar isci, imsi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo debesyse*: 03 rugpjūčio 2016 - 19:17
QUOTE(debesyse* @ 2016 08 03, 20:12)
Pas mane pries ivf buvo 19,64, norma 20-29, tai liepe gerti vitamina D. Geriau viso ivf metu ir po, vasara nustojau, galvoju gal is saules gaunu.. O nuo normos labai mazai nukrype buvo..

Labai smagu, kad pradedate ruostis ivf. Labai labai linkiu, kad uztektu to vieno karto!

Beje, gal jau zinot, paprasta ivf darysit? Ar isci, imsi?

Stipriai suprastėjo morfologija nuo paskutinių tyrimų.. tik 3% belikę be patologijų.. tai nieko kito kaip tik IVF + ICSI + IMSI .. nebent įvyktų stebuklas tuo momentu kai jau darysimės...

Buvau šiand pas U.. liepė būtinai vit D pagert
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Vėja-: 03 rugpjūčio 2016 - 19:39
QUOTE(-Vėja- @ 2016 08 03, 20:38)
Stipriai suprastėjo morfologija nuo paskutinių tyrimų.. tik 3% belikę be patologijų.. tai nieko kito kaip tik IVF + ICSI + IMSI .. nebent įvyktų stebuklas tuo momentu kai jau darysimės...

Buvau šiand pas U.. liepė būtinai vit D pagert


3 % dar nera blogai smile.gif norma yra >4%. Pas MB per metus nuo 37% morfologiskai sveiku sumazejo iki 0%. Tiek parode SG pries ivf.. Kodel - jokios logiskos priezasties. Bet taikant imsi rado morfologiskai sveiku ir gavom gana geros kokybes embrionu smile.gif tiesa, ivf nepavyko.. Bet del ko, niekas nepasakys..

Linkiu, kad visgi ivyktu stebuklas. Linkiu ir sekmingo ivf. As jau priejau ta stadija, kad noriu tiesiog vaiko. Nesvarbu kaip. Anksciau pasvajodavau dar, kad va gal ivyks stebuklas, gal pavyks naturaliu budu, skaitydavau tokias istorijas ir labai tikejau ir norejau mums tokios. Po nepavykusio ivf stebuklu nebesitikiu, kazkaip labai mane nuleido ant zemes ta nesekme. Bet vis dar taip pat tvirtai zinau, kad taip lengvai nepasiduosim smile.gif

O jum labai labai linkiu, kad butu kaip tose stebuklingose istorijose, kai reikes sulaukti mmm ir 3-5 ciklo ateiti pas gydytoja pradeti stimuliacijas, tos nelabosios imtu ir neateitu smile.gif

Kada jau startuojat?smile.gif
Atsakyti
Tikrai yra labai smagu, kad www.eurocore.eu ne tik Ovaboost , tačiau ir kitiems produktams, kaip Inofolic, ar Ovuliacijos mikroskopui neblogas nuolaidas taiko.

Jau neapsimoka užsisakinėt per tarpininkus iš JAV.
Manau tai tik mums į gerą smile.gif

Reklamuoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(debesyse* @ 2016 08 03, 21:32)
3 % dar nera blogai smile.gif norma yra >4%. Pas MB per metus nuo 37% morfologiskai sveiku sumazejo iki 0%. Tiek parode SG pries ivf.. Kodel - jokios logiskos priezasties. Bet taikant imsi rado morfologiskai sveiku ir gavom gana geros kokybes embrionu smile.gif tiesa, ivf nepavyko.. Bet del ko, niekas nepasakys..

Linkiu, kad visgi ivyktu stebuklas. Linkiu ir sekmingo ivf. As jau priejau ta stadija, kad noriu tiesiog vaiko. Nesvarbu kaip. Anksciau pasvajodavau dar, kad va gal ivyks stebuklas, gal pavyks naturaliu budu, skaitydavau tokias istorijas ir labai tikejau ir norejau mums tokios. Po nepavykusio ivf stebuklu nebesitikiu, kazkaip labai mane nuleido ant zemes ta nesekme. Bet vis dar taip pat tvirtai zinau, kad taip lengvai nepasiduosim smile.gif

O jum labai labai linkiu, kad butu kaip tose stebuklingose istorijose, kai reikes sulaukti mmm ir 3-5 ciklo ateiti pas gydytoja pradeti stimuliacijas, tos nelabosios imtu ir neateitu smile.gif

Kada jau startuojat?smile.gif


Ačiū labai už linkėjimus, mes irgi eisim jau iki galo, kol pavyks... nebėra ko laukti
Jum taip pat linkiu stiprybės ir sėkmingų žingsnių nelengvam kely.. kaip ten sakoma, kas mūsų nenužudo, tas sustiprina 4u.gif
O startuosim rugsėjo pradž... jei kas nenutiks 4u.gif
Atsakyti
Turiu 2 dezutes crinono uzsilikusio. Parduoduvpigiau nei lt klinikose.Jei kam reikia rasykit a.z.
Atsakyti
SOS! Merginos, gal kuri žinosit ir galėsit man pagelbėti. Šiandien suleido dipferelin 3.75, antrą ampolę sakė susileisti po 28 d. Tai dabar skaičiuoju ar čia rugsėjo 1 d gaunasi ar rugpjūčio 31d.. ar reikia įskaičiuoti šiandieninę dieną ar ne. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolumbijana @ 2016 08 04, 15:49)
SOS! Merginos, gal kuri žinosit ir galėsit man pagelbėti. Šiandien suleido dipferelin 3.75, antrą ampolę sakė susileisti po 28 d. Tai dabar skaičiuoju ar čia rugsėjo 1 d gaunasi ar rugpjūčio 31d.. ar reikia įskaičiuoti šiandieninę dieną ar ne.  blink.gif

As esu leidusis. As taip skaiciuociau, nuo ryt 1 d...ir kai bus 28 tada susileist antra doze. Bet geriau tiksliau paklaust gydytojo. Del ko leidies? Ir kas paskyre?
Atsakyti
QUOTE(pupiks @ 2016 08 05, 18:29)
As esu leidusis. As taip skaiciuociau, nuo ryt 1 d...ir kai bus 28 tada susileist antra doze. Bet geriau tiksliau paklaust gydytojo.  Del ko leidies? Ir kas paskyre?




Pas mane labai stipri 4 st endometriozė. Gydytojas nori taikyt ilgą protokolą. Gydaus LV pas T.
Atsakyti
gal kas turite genetikės Eglės Butkevičienės mobilų?
Atsakyti
Sveikos merginos,

Rasau cia, nes labai ilgai seku ir kartais padalyvauju sitoj temutej smile30x30.png

Jus daug ismanot, tad patarkit.
Vartoju po 300g per para progesterono, pasidariau tyrima, gavau ats 30.2 ng/mL, kai tuo tarpu norma raso, jog yra: 1-as nėšt. trimestr. 9.3 - 33.2
Matau kad arteju prie virsutines ribos, kazi imanoma perdozuoti? Gal reiktu sumazinti paros norma? blink30x30.png unsure30x30.png

Atsakyti