Įkraunama...
Įkraunama...

Alkoholiniai gėrimai

Megstu sausa vyna, retkarciais sampana, dar Martini vermuta su citrina ir ledukais. Bet esu labai neatspari alkoholiui, nuo visko galva ryte skauda rolleyes.gif
Atsakyti
sVEIKOS.
Gal kas zinote kaip pasidaryti namini vyna?Na toki stipresni tongue.gif Lauksiu receptuku 4u.gif

Ir dar. Esu girdejus,kad buna toks dalykas per baliukus,kai i arbuzo vidu pripilama degtines beroda,o gal sampano g.gif tiksliai nepamenu,bet zodziu,visi geria ratu,dar kazkuom uzsigeria unsure.gif gal esat girdejusios apie tai?
Atsakyti
labai skanu vysniu likeris ir greipfrutu sultys, ledukai. kazkokia reakcija ivyksta ir nebesijaucia nei greipfruto nei vysnios, toks gaivus gerimas thumbup.gif
Atsakyti
O as netycia buvau pasigaminus kokteiliuka su sampanu ir avieciu likeriu thumbup.gif O dar isimeti kelias saldytas avietes wub.gif Toks labai lengvas is skanus kokteiliukas thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas zino saldziu receptuku su Bacardi arba Bacardi Melon? ax.gif
Atsakyti
Asmeniskai man patapo megstamiausias kokteiliukas Margarita, kuris daromas MEXICANO restorane VLN, recepto nzn, bet Jis tiesiog traukia ateiti dar ir dar mmmm ax.gif
Atsakyti
gal kokiu kokteiliuku su keglevicium zinot?
Atsakyti
QUOTE(felija @ 2012 03 03, 22:21)
gal kokiu kokteiliuku su keglevicium zinot?

Persikinis Keglevich+citrinu sultys wub.gif
Atsakyti
sveiki, turiu pasiulyma vyno megejams, prasau atsiliepkit tos megejos, kurios naudoja
siu saliu vynus

Australija,
Čilė,
Afrika,
JAV,
Naujoji Zelandija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rustė: 19 kovo 2012 - 19:03
bigsmile.gif
Atsakyti
Man geriausias senas geras Atsuktuvas... smile.gif
Atsakyti
O as kadangi visai "nepernesu" stipriu gerimu (man jie brrr kokie slykstus , o ir galva per greit apsisuka ,tai nuo 20 metu ju net negeriu tongue.gif ) , tai net alu ,vyna ,Martini ,Kegleviciu ...,zodziu man viska patinka skiesti ,jei neturiu su kuo ,tai bent su mineraliniu ir ledukais ,kad tik maziau jaustusi alkoholis biggrin.gif , bet siaip labai megstu koki savaitgali su vyru kokteiliuku pagurksnoti ,tik zinoma nestipriu vacation4.gif . Geriausias man tai alaus kokteilis toks - pora apelsinu , citrina ir cukraus apie 7 valg.saukstus istrini ,uzpili 1 l Sprite ir dvi skardines lengvo pvz. Kalnapilio alaus ,ir leduku . Zodziu visam vakarui tokio kiekio per akis buna assa.gif ,labai skanu ir gaivu .
Atsakyti