Įkraunama...
Įkraunama...

Alkoholiniai gėrimai

QUOTE(Rutta77 @ 2012 04 11, 09:01)
Man geriausias senas geras Atsuktuvas... smile.gif


o taip.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inevitable @ 2012 01 06, 03:25)
Gal kas zino saldziu receptuku su Bacardi arba Bacardi Melon?  ax.gif

Bacardi (baltas) man labai skanu maisyti su ananasu sultymis, dar geriau jei turite kokteiliu plakikli, tai supili balto bacardi+ananasu sultys+vaniliniu ledu kauselis, ir viska smarkiai supklati thumbup.gif gaunasi kazkas panasaus i Pina Colada drinks_cheers.gif
su tamsiu Bacardi romu skanu maisyti shweps russian (toks rausvas)mmm kaip skanu thumbup.gif
o su meloniniu tai nezinau, nes tiesiog nepernesu meliono skonio gerimuose doh.gif
Atsakyti
žiauriai geras LEALTANZA Blanco iš ispanijos, man atrodo, kas mėgstat baltą vyną siūlyčiau išbandyt. Pirkom www.vynoguru.lt labai patogu ir niekur eit nereikia atveža tiesiai į namus. clap.gif Mes kai dažnai, su draugelkom, vynu savaitgaliais vaišinamės tai nesukam galvos kur ir ką pirkt biggrin.gif
Atsakyti
Turiu tokio mėlynos spalvos sirupo. (Reikejo kitokiems tikslams0. O dabar noriu kur nors panaudoti..Koki gėrimą galima su juo pasidaryti?
Atsakyti
Mano megstamiausias kokteilis Cuba Libre: romas+laimas+coca cola. skonis wub.gif
Atsakyti
As gal kiek senamadiska, bet labiausiai megstu sena gera degtine su pomidoru sultim smile.gif
Kadangi esu nepasiturinti, tai visai skaniai geriasi klumpes arba smigis.
Atsakyti
QUOTE(Board @ 2003 06 27, 07:54)
KOKTEILIS "SAULĖLYDIS"

70 ml vyšnių sirupo
70 ml apelsinų sirupo
70 ml degtinės
3 gabaliukai ledo
papuošimui: kokteilinė vyšnia ir griežinėlis apelsino

   Į aukštą taurę sudėti ledo gabaliukus ir supilti vyšnių sirupą. Po to šaukšteliu per taurės sienelę, atsargiai, kad nesusimaišytų supilti apelsinų sirupą. Taip pat atsargiai supilti ir degtinę. Gausime gražų sluoksniuotą kokteilį, kurio taurę galime papuošti apelsino griežinėliu ir vyšnia.




Sitas labai geras! Uzskaitau wink.gif
Atsakyti
Man tai labiausiai patinka Daiquiri parukytas kokteilis. Vyras parveze "Smoking gun". Pasakiskas skonis!

6 baziliko lapai

ledas

30 ml Pyrat Romas XO (Pagal skoni, tinka bet koks romas)

10ml šviežiai spaustų žaliųjų citrinų sultys

15 ml paprastas sirupas

5 ml Maraschino likeris

Papuosimui: zaliosios citrinos grezineliai

Obels skiedros parukinti kokteili su Smoking gun.

Video apie pati "Smoking gun" kuris tinka ne tik kokteiliu gamybai.

https://www.youtube....h?v=rLnSzAqZixo
Atsakyti
Kartais laaabai norisi Margaritos arba Blue Lagoon. Labiausiai kokteilius megstu naminius, kur nors kiek jauciasi alkoholis, nes kavinese tai labiau limonadas biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai bare krepšinį bežiūrėdama pilstomo Lietuviško midaus paragavau - tai išties vienas didžiausių metų atradimų buvo! smile30x30.png Toks pusiau saldus ir natūralus - moterims tinka tiesiog tobulai!
Atsakyti
QUOTE(save* @ 2012 05 12, 20:39)
o taip....  smile.gif

pritariu
Atsakyti

Uppinu tema, gal turit dėl tekilos kokių pasiūlymų? Kokią pirkti ir kokį vieną kitą kokteilį skanesnį gal žinot ?:)

Atsakyti