Įkraunama...
Įkraunama...

Vasara Londone.Kam atostogos,kam darbymetis.

QUOTE(*nova* @ 2016 08 25, 20:55)
Kazkoks asilas su vanu sustojes po langais, sneka tel,  variklis masinos ijunktas burzgia ant visos gatves. Nors varikli isjunktu  blink.gif
Papildyta:

O kaip tu? Nedirbsi?


Gal mano vyras? hihihi.gif hihihi.gif
Nea, as nedirbsiu.
Atsakyti
O galejo but bigsmile.gif eiciau paziuret, bet jau nuvaziavo biggrin.gif

Atsakyti
Nu bet eilini karta isitikinu,kad zmonems reikia vado.Su jeis neina susisneketi.Svarbiausia kalbejom du kartus.Pasakiau kada man reikia.Griztu is Lt o ji man akis isvertus aiskina kad as pati taip prasiau.Zodziu kur bobos ten pavydas ir turgus.Cia kur as dirbu pas mus nera jokio sekretoriaus kuris organizuotu darba.Zodziu......
Mano kitam darbe tokiu nesamoniu nebuna. ax.gif

Va turekit.

http://www.supermama...0#entry70984719
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 25 rugpjūčio 2016 - 22:13
QUOTE(*nova* @ 2016 08 25, 21:12)
O galejo but  bigsmile.gif  eiciau paziuret, bet jau nuvaziavo  biggrin.gif


biggrin.gif Lyg ir palei karalienes rumus turetu buti siuo metu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 08 25, 21:18)
biggrin.gif Lyg ir palei karalienes rumus turetu buti siuo metu  biggrin.gif


Nu va, tai jis cia ir burbino man po langais lotuliukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif

Blyn, o jus matet? Camber Sands, juk visai netoli, ir gan populiaru tarp lietuviu. Vakar 5 zmones nuskendo. Eik tu sau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 08 25, 21:24)
biggrin.gif

Blyn, o jus matet? Camber Sands, juk visai netoli, ir gan populiaru tarp lietuviu. Vakar 5 zmones nuskendo. Eik tu sau  blink.gif



Monikute ten vakar saulės voniom mėgavosi, blyn ne užeina čia tai jos nika užmiršau... Nuo manęs koki 20min bet buvus gal tik pora kartu, nevilioja manęs ten, nors ta jūra manęs išvis nevilioja taip šiemet ir nebuvau prie jos biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Del skenduoliu tai man truputi keista pasidare paskaicius, kaip per viena diena tiek daug galejo nuskest g.gif bet nelabai as cia maciusi gelbetoju pakrantej, teisingiau maciau tik Cornvali, ten tai tikrai stebi jura istisai, gelbejimo valtis paruosta ant kranto, o visur kitur gal ju net nera g.gif

O miegojom kaip blogai, simta kartu nubudau, MB sake jauciasi kaip vakar prigeres butu gerai, i sonus meto, nakti dar jam sirdis makaluotis pradejo, ot sakau ta senatve, jau visai karscio nebepakeliam biggrin.gif
Atsakyti
LAbukas

Bet tai tam Cambery isvis nei gylio nera...GAl visi kartu su kokia valtim giliau apvirto,nebedaplauke iki kranto,o tik potvynis ir ismete i kranta..

Hastingse esu macius gelbetoju,ir Braitone...O va Cornvaly gi irgi nuplove nuo olos seima...Zmona ir vaika isgelbejo,o vyras ligoninej mire...Ir tam pagrindiniam pliaze(newquay)...


Visiskai jokio vejo nakti nebuvo...PAs mane ir langai atidarineti,ir skersvejai padaryti-jokio efekto...Karsta ir man buvo..Tuo labiau,kad jau po visos sav karsciu isvargus...Nu bet sakyk ka nori-grynai zakon podlasti-savaitgaliui perkunija rodo ir tik 21 unsure.gif O nuo antrad vel 26...Blyn,man balius sestadieni...Sekmad pirmad zadejau juroj pamirkt ax.gif
Atsakyti
Juos banga įtraukė... Vakar kažkas klipuka buvo imete kaip pavojinga tos bangos kurios ne į krantą eina o į jūrą, ten viena moteri būtu ir įtrauke jei ne 4vyrai aplink...
Pas mus koks žaibavimas naktį buvo kad tokio gyvenime nemacius, dangus švietė koki pusvalandį, taip norėjau pafilmuot bet bijojau biggrin.gif visus langus greit uždariau ir po kadrą lindau biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

Labas rytas...štai ir aš...
Kur gaut gerą lietuvišką kirpėją?!
Atsakyti
As zaibavimo nuo vaikystes labai bijojau, nes buvau girdejus tevus kalbant, jog jei trenks i nama, tai jis supleskes per 15 minuciu, nes stovi ant kalniuko ir ant smelio, nebuvo net kaip irengt apsaugos nuo zaibo nes neisizemino, tai va as ziauriai to bijojau. Dabar tai visai grazu paziuret, tik labai retai cia tai buna, kazkur toli padundena ir viskas.
Atsakyti