Įkraunama...
Įkraunama...

Vasara Londone.Kam atostogos,kam darbymetis.

Sakau taip kaip snd prakaitavau,tai paskutinį kartą per gimdymą...
Gryžau,nėriau tieiai į baseiną...kramtau alyvuoges,užsikandu ančiuviais,užgeriu baltu vynu...nersiu dar man rodos.

Laba...
Atsakyti
Mes tik is Clacton'o grizom. Vanduo kaip arbata blush-anim-cl.png prisideginom, prisimaudem 4u.png
Atsakyti
O mes is Shoeburiness cool30x30.png Siandien anksciau darba baigiau,jau bevaziuojant namo paskambinau SB,kad viska surinktu,tik grizau,i maudimke sokau ir islekem..Lygiai per valanda nulekem.
Limcamca,tu klausei kaip ten maudomes,nes vien zoles,tai dabar supratau apie ka tu cia mirksiukas.png Vnz mes visada vaziuojam i ta pati gala,nu kur tie kuolai i vandeni sukisti,ten ir pliaziuko yra,ir zmoniu maziau,ir vanduo tikrai be zoliu...O va siandien jau draugai nuo pat ryto Shoeburinese ir toj vietoj kur stalai,tai mes prie ju jungemes....Nu jo...Ir as vos prabridau tas zoles,kad issimaudyt blink30x30.png
Bet pora kartu vistiek ilindau cool30x30.png
Atsakyti
Laba.
Cia as apie zoles rasiau, ne Limcamca.

Nupirkau mokyklini svarka savo panai, na ir namie etiketes isnagrinejusi aptikau, kad medziaga pagaminta is perdirbtu plastiko buteliu blink.gif prikabinta visokiu eco etikeciu, na blyn man tai visai nekaip skamba tie perdirbti buteliai unsure.gif o dar rupke ir brangesnis nei anksciau pirkdavom, bet pasirinkimo tai nera. Zodziu, atrodo nieko nereik pirkt i mokykla, bet kol ryzus/batus superki, jau gera suma gaunasi.
Atsakyti
A va matai, susimaisiau biggrin.gif Nu bet vieta supratai kur sakiau..

Turiu 10 min pries pradedant veikt skaneriui, va, kaip anksti atvariau i pirma taska..Biski nervina tas ribotas laikas.. Ir kai anksti atvaziuoji, negali atiduot, o ir veluot negali...
Atsakyti
Supratau, jus ten einat kur tokie auksti poliai sukalti i jura, dar MB klausiau kokiu tikslu jie ten, nesupratom g.gif Mes nuejom irgi toleliau nuo staliuku, mazdaug ties raudonu namuku kur med. punktas ir tulikai, bet iki tu poliu dar buvo gabalas kelio.

MB bendradarbis sake kad Lee Waley park galima maudytis, yra tam skirti 3 ezeriukai, gal buvot kas nors ten?
Atsakyti
Nieko sau, iš perdirbtų butelių g.gif nors kažkada per TV rodė tokią laidą, apie šiukšlių rūšiavimą, apskritai, kad žmonės daug šiukšlių išmeta. Ir, ten irgi rodė marškinėlius pagamintus iš plastiko butelių.

Apie mokyklines uniformas dar nenoriu galvoti, nors jau reiktų. Man visada žiaurus stresas būna, kai baigiasi vasaros atostogos. Oi oi oi unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Na taip, vasareles jau neber, reik tiketis kad rugsejis taip is kartò neatslinks su lietum ir vesa. Simkab tuoj prades skaiciuot dienas iki Kaledu FB lotuliukas.gif
Atsakyti
Aha lotuliukas.gif

Kai buvau Siauliuose, berods Evening Dew maciau, Akropolyje. Nu tikrai ji turi buti, nes tip top. Tik, gaila, kai suvokiau, ji eskalatoriumi i virsu jau buvo nuvaziavusi.
Atsakyti
Bet, koks didelis auku skaicius Italijoje. ATrodo visai salia ir tokia gamtos stichija. unsure.gif
Atsakyti
Mane isvis nustebino kad Italijoj zemes drebejimas, nedrebedavo ten zeme taip baisiai , baisu tos gamtos stichijos verysad.gif

Va kokiu groziu yra pirkt Lidle vazoneliuose
eustoma - „Google“ paieška
https://www.google.c...a...h=512&dpr=4
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2016 08 25, 10:00)
Supratau, jus ten einat kur tokie auksti poliai sukalti i jura, dar MB klausiau kokiu tikslu jie ten, nesupratom  g.gif  Mes nuejom irgi toleliau nuo staliuku, mazdaug ties raudonu namuku kur med. punktas ir tulikai, bet iki tu poliu dar buvo gabalas kelio.

MB bendradarbis sake kad Lee Waley park galima maudytis, yra tam skirti 3 ezeriukai, gal buvot kas nors ten?

Sausumoj ten tvora kazkokia, tai matyt ir is vandens puses gali patekt, tai daug uztvrta, kad nieks neitu...

Esu buvus ir Lee Waley parke. Dar Pinky kazkada senai uzrode.. Ar oficialiai maudytis galima, tai nezinau, bet vietiniai maudos.. Mes ir maudemes.. Beeet, davaziuot iki to lee Waley tai ir kokia 1,5h uzima, tai jau ir Braitone gali but...
Atsakyti