Įkraunama...
Įkraunama...

Vasara Londone.Kam atostogos,kam darbymetis.

Aš tik dabar parsivilkau....susitvarkiau daug reikalų,per pardes perbėgau...labai gražus ZARA rudenio meniu,nužvelgiau paltą vieną ružava,ilgą suknelę gėlėtą....pirkau apyrankę su šavrovskiais,potiko labai...kaukę veidui hand made pirkausi... Sojytei skarelę po kaklu...nors važiavau tik iki banko pasidėt čekį ir iki apple pardės koliotis,pasirodo pastarojoj pati kvaila blondė esu...
Ai dar buvau tony&guy,paklausiau kiek kainuos man taip kaip atrodau dabar padaryti korekciją,apsiraminau 150£...reiks lietuvės kokios geresnės ieškot kažkaip.
Atsakyti
Mrs Patranka, o ka tau reik koreguot, spalva, sukuosena? Kokios spalvos tavo dabar plaukai ?
Kirpyklu kainos tai gerokai aukstos, as net pas lietuvius Vidos salone uz galiuku pakirpima 32£ sumokejau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Heida: 25 rugpjūčio 2016 - 19:10
Patranka, pasirodyk 🤓

Apie stichijas: radau koki straipsni
http://www.sarmatas....s-golfo-srovei/
Zmones patys viska griauna, naikina, niokoja aplink save 😠 Vat ir vyksta visokie kataklizmai zemeje. Ir kuo toliau tuo baisiau bus
Neramu del planetos ateities
Atsakyti
Ar ne Heidos vyras kažką įdomiai pasakojo apie Golfo srovę. Kažką minėjai, Heida, ane? Tiesos ir logikos yra.

Bet, kaip faina, kai karšta. Eisiu su knyga į lauką.
Atsakyti
Mes ir visa vakara lauke sedim, dusniakas viduj. Jo, apie Golfo srove buvo kalba, kad tirpsta ledynas ir stumia srove tolyn, todel ji nebesildo ten, kur sildydavo iki siol, na kazkaip panasiai rolleyes.gif
Atsakyti
Neeee,lauke siaubingai karsta...Namie langai uzdarineti,tai kazkaip neprisilo..Bet va varem iki pardes,tai net silpna daros nuo to karscio...Myliu as ta karsti,bet tik prie juros cool.gif


Zinau,kad vaziuoja i Tony&guy mokykla,ten su meistru prieziura apkerpa papigiai,ten lygtai tik uz medziagas susimoket reikia...Bet uztrunka ilgokai..Bet kas kirpos,visos patenkintos buvo,nes be meistro linktelejimo,nieko nepadaro...
O Vida kokias kainas susikelus blink.gif
Atsakyti
Na Vidoj ten idomiai, kuo ilgesni plaukai, tuo didesne kaina. Va jei plaukai iki peciu ir tu juos nori ne tik nukirpt galiukus, bet ir iskarpyt, kainuos maziau, nei ilgu plauku tik galiukus pakirpt .
Atsakyti
As i Vida tik vaxingo nueinu..Buvau cia tokia namie darancia susiradus,pora kartu labai fainai viska padare,nes vaika kazkas priziuredavo..O viena karta as su vaiku zaidziu,o ji man plaukus pesa blink.gif Nu nepatiko...Paskui dar karta surizikavau,vaika priziurejo,bet ji vel nescia...Jau jau nebeisiu daugiau pas ja ax.gif

O kirpeja tam Gold Gyme,kokia ten ,,Angel" lietuviu kirpykla...Kai man kazko ypatingo nereikia,tai apkirpo labai neblogai rolleyes.gif Dabar gi vel auginu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.
As vis dirbu su naktimis. biggrin.gif .Kalu faniera.Mano seimyna savaitgaliui isvaziuoja i Prancuzija,o as pinigus kalsiu.Labai pavede mane kolege.Turejau tureti tris dienas laisvas arba ana savaitgali arba sita,o ji nepasiklausus nusipirko bilietus ir paliko man sekmadieni pirmadieni praejusi ir ateinanti pirmadieni laisvus. verysad.gif .Zodziu.....
Sendien apsukau karito parduotuves ir ivaldziau visai faina bliuska,suknele ir laivelius.Ziuriu net neapsimoka parduotuvese pirktis.Visai yra neblogu daiktu ir papigiai. biggrin.gif
Italu gaila.Cia pas juos per paskutinius 10 metu daug visokiu stichiju buvo.
Apie klimato atsilima net negalvoju,kad negadinti sau nervu.
Atsakyti
Nu kokia nefaina kolegė, I.Elija. Abidna per bank holiday dirbti. Nors, mano vyriškis irgi visas dienas dirbs.
Atsakyti
Neprisimenu kada Vidoj kirptis buvau ax.gif LT birzeli apkirpo tai dar nesikirpau. Kita men LT vel apsikirpsiu rolleyes.gif

Kazkoks asilas su vanu sustojes po langais, sneka tel, variklis masinos ijunktas burzgia ant visos gatves. Nors varikli isjunktu blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2016 08 25, 20:45)
Nors, mano vyriškis irgi visas dienas dirbs.

O kaip tu? Nedirbsi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 25 rugpjūčio 2016 - 21:55
Blyn,9h dar nera,o jau sitaip tamsu...As jau miegot visai eiciau lotuliukas.gif

Elija,o tai jus nesitariat?O tai jei ir tu bilietus turetum jau nusipirkus g.gif
As va padirbau menesiuka ir galvoju reik isanksto atostogas uzsisakyt..MAza ka,paskui gal tom dienom ir daug norinciu bus,o mano kelione jau kada nupirkta...Tai va,jau pries men atzymeta kalendoriuj,kada as atostogu iseinu cool.gif

Man pirmadienis bank Holiday,MB tik pirmad nakti i darba,tai jauciu fazendoj visas 3d ir baliavosim biggrin.gif
Atsakyti