Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių krašto augalų mylėtojų kampelis

QUOTE(aurute66 @ 2016 09 12, 10:23)
Reiks paieškoti jau gatavų,jei ne,kitiems metams pasigaminsiu biggrin.gif


Aš pernai spauzdinau ant paprasto lapo, išsikirpau ir klijavau su paprastais klijais. Labai gerai nusivalė, nusiėmė ir t.t. mirksiukas.gif

Gal kas turėtumėt agurkų pardavimui, nupirkčiau, nes užsivakavau lygiai 3 stiklainius unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2016 09 12, 09:29)
Aš pernai spauzdinau ant paprasto lapo, išsikirpau ir klijavau su paprastais klijais. Labai gerai nusivalė, nusiėmė ir t.t.  mirksiukas.gif

Gal kas turėtumėt agurkų pardavimui, nupirkčiau, nes užsivakavau lygiai 3 stiklainius  unsure.gif

Jei dar užaugs,duosiu žinoti biggrin.gif
Atsakyti
POEME kurioj vietoj dirbi,gal šiandien važiuosim į tą pusę,užvežčiau cukinijas,ir varpelius,o tai pradėjo vyst ax.gif

VIJA kokias tau gėlytes atnešė ax.gif nėra šaknų tik karoliukai kažkokie,gal jas reik skubiai merkt ar sodint,feisbuke užsisakei biggrin.gif o aš tai nežinau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute66 @ 2016 09 09, 14:44)
4
Ją gali ir ant palangės laikyt ir užmigdyt kokiam sandeliuke,o pavasarį dėt į šviesą ir laukt žiedų biggrin.gif


QUOTE(vija zemaite @ 2016 09 09, 22:19)
Di72, pelargonijoms tinka paprastos palangės. Laistom mažiau, jos pačios nebežydi, tada vasario mėn apkarpom, pasidauginam, jei reikia, o iš tų apkarpytų ataiga krūmelis, ir geg, jau žydi. Kitas varianta - visisškas migdymas rūsyje (nesu išbandžiusi). tada irgi varasio mėn. apkarpom, imam laistyti, ir atsprogsta...


QUOTE(zygintama @ 2016 09 10, 07:59)
O as isbandziau ta rusio varianta.
Apsisprendziau to nebedaryti. Visgi suvargsta, vistiek leidzia auginukus, tokiu baltai zalsvus, jie istyse, sumenke... kitos vsai neisgyvena. Priejau isvada, kad geriau nevarginti, laikyti kamvaryje, vasario men apkarpyti. Taip maziau suvargsta


QUOTE(aurute66 @ 2016 09 10, 08:52)
Pritariu,migdymas man irgi nepatiko 4u.gif Mama visą gyvenimą nemigdydavo,žydėdavo praktiškai visus metus thumbup.gif Tik man anksčiau jos baisiai smirdėdavo,o dabar grožis kvapą nugalėjo biggrin.gif


Ačiū už patarimus 4u.gif drinks_cheers.gif wub.gif

QUOTE(kice @ 2016 09 10, 16:45)
Visada per ziema auginu palergonijas darbe. Birzeli, kai ateina mano atostogos- nukarpau virsunes, sukisu i kitus vazonelius, o senus krumelius - i darzeli. Iki rugsejo naujieji krumeliai pradeda zydeti, o senieji taip ir lieka ziemoti darzelyje. Taip atnaujinamos palergonijos neisplinka, lapai ir ziedai visa laika buna dideli smile.gif


Kaip suprast "palieka žiemoti darželyje"? Tai jos vazonuose ar į žemę įkastos?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2016 09 13, 10:43)
Ačiū už patarimus  4u.gif  drinks_cheers.gif  wub.gif
Kaip suprast "palieka žiemoti darželyje"? Tai jos vazonuose ar į žemę įkastos??  ax.gif

man rodos, kad lieka mirti žiemą lauke. Juk jos neperžiemos. Pasilieka sau vaikus, o motinoms amen...

Bet tu juk jaunas turi, tai tik namo neštis turėsi.

aurute, man atnešė mūsiškė mėrgikė Monami karolinę žilę. Nieko jiems nereikia daryti, tai sukulentas, aš ateisiu ketvirtadienį iš ryto ir paimsiu. Ar nuo 10 jau dirbi?
Atsakyti
QUOTE(vija zemaite @ 2016 09 13, 09:48)
man rodos, kad lieka mirti žiemą lauke. Juk jos neperžiemos. Pasilieka sau vaikus, o motinoms amen...

Bet tu juk jaunas turi, tai tik namo neštis turėsi.

aurute, man atnešė mūsiškė mėrgikė Monami karolinę žilę. Nieko jiems nereikia daryti, tai sukulentas, aš ateisiu ketvirtadienį iš ryto ir paimsiu. Ar nuo 10 jau dirbi?

Dirbu nuo 10,bet ateinu anksčiau.Lauksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute66 @ 2016 09 13, 10:03)
POEME kurioj vietoj dirbi,gal šiandien važiuosim į tą pusę,užvežčiau cukinijas,ir varpelius,o tai pradėjo vyst ax.gif

Tu dirbi šian? Apie 17 val važiuosiu pro SM............... Nu jei šian neužvažiuoju atiduosi kitoms ... 000189.gif
Atsakyti
Aš gavau iš Aurutes cukinijų, super. Aurut, pasidariau tą mišrainę, kur buvau nuorodą įdėjus. Žinok super, vieną stiklainiuką prasidarėm paragaut, tai sulapnojom vienas pačias kaip skanu. Vyras liepė dar daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2016 09 13, 10:49)
Tu dirbi šian? Apie 17 val važiuosiu pro SM............... Nu jei šian neužvažiuoju atiduosi kitoms ...  000189.gif

Iki 18 būsiu.
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2016 09 13, 11:00)
Aš gavau iš Aurutes cukinijų, super. Aurut, pasidariau tą mišrainę, kur buvau nuorodą įdėjus. Žinok super, vieną stiklainiuką prasidarėm paragaut, tai sulapnojom vienas pačias kaip skanu. Vyras liepė dar daryt smile.gif

Smagu kai eksperimentai pavyksta 4u.gif Pas mus dabar topas CUKINIJU LIEŽUVĖLIAI thumbup.gif
Atsakyti
Labi mergaitės 4u.gif

Kristinka kaip tu laikais , kaip nauji namučiai ?
Atsakyti
Laba diena, krastietes....

Vakar laukiau Teo vyrukų, kad pajungtu TV ir internetą, bet pasirodo, dar laidų trūksta. Tenka tenkintis internetu telefone.
Mes dar lakstome per 2 namus, savatgali kasiausi avietes ir braškes, nes ponas žemės šeimininkas jas išvažinėjo su mašina...dar vezames medžius, daiktus ir kitą ūkio inventorių. Virtuvėje remontai jau į pabaigą, bet visi namai balti nuo dulkių. Nervina smalsuoliai, kurie atvažiuoja nepasitarę...nu tas tai pykdo juodai. Susitvarkysiu- pakviesiu. Na o lauke karpausi medelius ką sugebu, sukaisiojau geliukus ką kur, tik žolės dar neįveikiu- jos daug ir tokia riebi...kišasi zoliapjove labai.
Bet nuotaikos visų puikios !!! Vaikai tik ir laukia, kad važiuoti namo.
Tiesa, pomidorai, kuriuos man paliko topiniai ! Dar lapai žali, pomidorai gražūs, stambūs į pailguma, ir tikrai skanūs. Sake jau daug metų tik šiuos ir augina. Imsiuosi sekliukes ir aš.
Atsakyti