Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių krašto augalų mylėtojų kampelis

QUOTE(k@mylye @ 2016 09 08, 10:44)
Ko tai apie jazminą pagalvojau. Bet jis žydi tik pavasarį.

bet jazminas tai jau medis, aukštas bus, nea netinka schmoll.gif nors iš esmės, tai geras daiktas
Papildyta:
QUOTE(vija zemaite @ 2016 09 08, 11:07)
su begonijom patirties mažai. Bet pas ruses per jutube mačiau, kad merkia šakeles vandenin ir laiko vos ne per žiemą taip pamerktas, paskui sodina. Gumbus reikia iškasti ir laikyti rūsyje durpėse arba žemėse iki pavasario.

krūmas prie namo pats gražiausias man hortenzija. Ir nevarbu, kokia, šluotelinė ar ta senovinė balta medėjanti. Dar dramatiškai atrodo pūslenis tamsiais lapais. Veigelės nervuoja, nes apšala, forma neaisyklinga. Raugerškiai gražūs. Alyvos ir t.t.

Hortenzija ir nelabai tiks, žiemą gi reikia apkloti, prižiūrėti. Man gi prie daugiabučio noris pasodint, o taip nykiai pievelė po langais atrodo...
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2016 09 08, 11:33)
bet jazminas tai jau medis, aukštas bus, nea netinka  schmoll.gif nors iš esmės, tai geras daiktas

Tai, kad krūmas g.gif Pas mus senovinis jazminas. Tai nėra labai aukšas. O šiais metais išvis visą nupjovėm,, kad augtų naujos atžalos. Nes jau senokas toks. Dabar gražiai krumojasi naujai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo k@mylye: 08 rugsėjo 2016 - 12:01
QUOTE(vilmak @ 2016 09 08, 08:48)
bet šiandien sode jau nebūsit tikriausiai?

Šiandien tikrai ne ir apskritai dabar jau sunku bus prisitaikyti ax.gif

QUOTE(aurute66 @ 2016 09 08, 10:03)
edinka ok.gif pažadu ilgai nebeplepėt blush2.gif nešk viską biggrin.gif

Taigi tame ir problema, kad pačiai faina paplepėt blush2.gif
Atnešiu, nes vistiek gaila išmest ax.gif

Aurute, o marinuojant druskos dedi su kaupu ar be? Turiu receptą, kuriame rašoma, kad su kaupu, o šiaip kituose gi nerašo...

QUOTE(Nainai @ 2016 09 08, 12:33)
bet jazminas tai jau medis, aukštas bus, nea netinka  schmoll.gif nors iš esmės, tai geras daiktas

Senovinis mano jazminas buvo dvimetrinis, o šiuolaikinis auga gal 7-8 metus ir vos metrą tesiekia, nors kasmet leidžia ūgliukus, bet nemanau, kad bus labai aukštas. Aš jį geniu ir šiektiek formuoju.
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2016 09 08, 12:16)
Šiandien tikrai ne ir apskritai dabar jau sunku bus prisitaikyti  ax.gif
Taigi tame ir problema, kad pačiai faina paplepėt  blush2.gif
Atnešiu, nes vistiek gaila išmest  ax.gif

Aurute, o marinuojant druskos dedi su kaupu ar be? Turiu receptą, kuriame rašoma, kad su kaupu, o šiaip kituose gi nerašo...
Senovinis mano jazminas buvo dvimetrinis, o šiuolaikinis auga gal 7-8 metus ir vos metrą tesiekia, nors kasmet leidžia ūgliukus, bet nemanau, kad bus labai aukštas. Aš jį geniu ir šiektiek formuoju.

Jei rašo su kaupu,tai dėk su kaupu,matyt reikia daugiaujei ką paragauk,nors aš nemėgstu ragaut ax.gif Ką skanaus verdi biggrin.gif

Nainai -tu fainuolė,šilta bendravimui,puikiai įsiliesi į mūsų kompaniją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute66 @ 2016 09 08, 12:26)
Jei rašo su kaupu,tai dėk su kaupu,matyt reikia daugiaujei ką paragauk,nors aš nemėgstu ragaut ax.gif Ką skanaus verdi biggrin.gif

Nainai -tu fainuolė,šilta bendravimui,puikiai įsiliesi į mūsų kompaniją 4u.gif


user posted image
Atsakyti
Kaip faina 4u.gif
Atsakyti
user posted image
taip užsimaniau, jau radau kur pirkti. Gal kas turit? Fainas arne?
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2016 09 08, 12:33)
Hortenzija ir nelabai tiks, žiemą gi reikia apkloti, prižiūrėti. Man gi prie daugiabučio noris pasodint,  o taip nykiai pievelė po langais atrodo...

kad nereikia tos paprastos vynioti ar dangstyti... g.gif Ir šluotelinės ne tokios opios...Lepios tos rūžavos
Atsakyti
apie krūmus vėl: hortenzijos baltos paprastos tikrai nereiklios, net atkirsti galiu pavasarį. Šluotelinių irgi genėti nereikia, bet jos brangios, gali kam kilti pagunda išrauti. Pūslenis švarus ir greit augantis krūmas. Dar sedulos margalapės, lanksvos visokios...
Atsakyti
QUOTE(aurute66 @ 2016 09 08, 13:26)
Jei rašo su kaupu,tai dėk su kaupu,matyt reikia daugiaujei ką paragauk,nors aš nemėgstu ragaut ax.gif Ką skanaus verdi biggrin.gif

Tai tam recepte ir dedu su kaupu, bet įdomu kaip kituose, kur nerašo nieko daugiau, manau kad reikia be, o ragavimas darant... g.gif galima nusivažiuot į pievas.

Nieko nedarau, nes labai trūksta laiko (gal jėgų, o gal noro...), nors ... noro yra, keletas receptų sukasi galvoje, bet...kaip ir vija - stengiuos suvartot šviežias daržoves. Agurkų dar neraunu, taip faina, kai gali vis dar šviežius valgyt biggrin.gif
Atsakyti
Laba

Begonijų iš šakelių nesu dauginus, žinau monami bandė jai pavyko , vija dabar išbandys jei pavyks , kitą met galėsit visos gaut šakelių biggrin.gif aš saviškes ištraukiu iš vazonų , nenupurtau plikai žemių sudedu į maišelius, tik neužrišu , ir taip per žiema jos gyvena rūsį.

Nainai jei nori tik vieno krūmo ir nereiklaus siūlyčiau paprastą hortenziją , jai priežiūros visai nereik, ir žydi visą vasarą dar iki dabar mirksiukas.gif ateik į fb grupę imesiu foto kaip atrodo prie namo mirksiukas.gif

Edinka kaip faina dar agurkų turi thumbup.gif aš gailiuos kad nepasisodinau šiltnamį vėliau , nes lauko jau baigėsi.

Reiktų kokią makalošę pravirt iš pomidorų g.gif gaila pūna dar koks geras krepšas šiltnamį unsure.gif

Avietės šiemet išprotėjo su uogom, jau vieną reisą išviriau 3puslitriukus, šiand žiūriu kad vėl skinamos ,vėl bus tiek pat . Nedidelis tas mano avietynas gal koks 10 keriukų .

Žemė jau paruošta braškėms , rytoj reiks lyginti ( sakė turi labai lygiai padaryti ) užklosiu tą plėvelę , šeštadienį kaimynė priraus daigų, susisodinsiu ir didžiausias darbas bus padarytas 4u.gif

Tai tiek naujienų iš mano kiemo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *simsius*: 08 rugsėjo 2016 - 20:22
ačiū už spanguoles smile.gif
Atsakyti