Įkraunama...
Įkraunama...

Kas apmoka sąskaitas?

QUOTE(Leonsija @ 2016 07 19, 17:50)
g.gif  Kam viska daryti abiems  ?
O neracionaliau, kai vienas uzsidirba maistui, o kitas ta maista perka ir gamina ?
Matote, jau minejau, kaip taisykle seimose, kurios pilnai yra aprupintos ( dazniausiai vyro deka) nera tokio klausimo kas ka turi daryti, svarbu , kad butu padaryta . Daro tas , kas turi nuotaikos ir laiko, o jeigu niekas neturi, tai tada ateina " teta" ir padaro .
O kai vyras negali pakankamai uzsidirbti ir ant moters pieciu krenta dalis seimos islaikymo + vaiku prieziura+ maisto ruosa+ buities prieziura, ir +++,  va butent tada ir prasideda - turi abu viska kartu daryti.

...net Maximoje vyru ir moteru atlyginimai dirbant vienoda darba skiriasi mazdaug 30 % , ir tikrai ne moteru naudai ? Kodel ? Kazkaip toks jau yra naturalus dalykas- vyrams pinigai labiau reikalingi , o kam ? Teisingai- apmoketi saskaitas  biggrin.gif

p.s. As nieko pries darbu pasidalinima, bet...tai turi buti globalus darbu pasidalinimas, o ne vaidyba, tipa ateina vyras bulves nuskusti ir skaitosoi, kad PRISIDEJO prie pietu gamybos, arba karta per savaite issiurbe kilima, ir tai jau buities darbu pasidalinimas . Aha, tuoj. O kur KASDIENINIS gyvenimas, su  VISKUO- indai, patalyne, pusryciai , pietus vakarene, darbuziai, garderobas, uzuolaidos langai, pamokos , pratybos, susirinkimai, vaiku bureliai, stomatologai  ir kirpykla, konservacija ir saldytuvo valymas, buitines chemijos pirkimas ir atostogu planavimas. Taip , vyras gali nuvesti i kirpykla i bureli, bet organizuoja tai dazniausiai moteris. Gal ir yra tokiu INICIATYVIU vyru, kurie pajegus daryti tai tolygiai su moterimi, bet dazniausiai jie savo INICIATYVAS realizuoja uzdirbdami pinigus.


Na kiek LT vyru gali pilnai seima islaikyti, kad moteris galetu rupintis tik pirkimu ir namu ruosa? Man atrodo, kad mazuma tokiu.

Ir toks modelis geras tol, kol vyras sveikas, nenutinka jokios nelaimes ir nesusiranda meiluzes/naujos tarnaites. O va jei bent vienas is tu dalyku nutinka, tada moteris dar be pirkimo turi ir uzdirbti. Jei iki tol to nedare, arba dare tik tiek, jog uzsidirbtu nagu lakui, tai skurdas beveik garantuotas.

Yra tokiu iniciatyviu vyru, kurie dalinasi namu ruosa ir vaiku prieziura, bet reikia tokiu ieskoti ir nuo pirmos dienos nesokineti aplinkui. Jeigu leisi vyrui guleti kaip kelmui, tai ir gules.

O siaip tai jo, jei vyras noretu, kad laikyciau visus namu kampus ir dar dalinciausi islaidas per puse, tai kam man jo reikia isvis.

Atsakyti
Griztant prie saskaitos apmokejomo pasimatymo metu, tai jeigu vaikinas/vyras pasiulytu man susimoketi uz save, arba sutiktu , kad as apmokeciau dali saskaitos traktuociau tai, kaip
a) as jam nepatikau/netikau ( ir zinoma netesciau santykiu )
cool.gif ji yra aprasytas mano anksciau variantas ( ir tada jau kaip patarle yra - mate akys ka perka, dabar eskite, tik nepasprinkite , ar kazkas panasaus tongue.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leonsija: 19 liepos 2016 - 18:08
QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 07 19, 17:58)
O kodel reikia ziuret i LT atlyginimu vidurki? Gal paziuret i kokio Pirdunkiemio atlyginimu vidurki?
Tada paaiskes, kad Jemelia is to kaimo tingi nuo peciaus nulipt, o siaip zmones dabar darbo pasiiesko Europos ribose jei neiseina LT susirasti.

Toliau nereikia suprasti visko paraidziui. Eina kalba ne apie tai, kad vienas dirba kitas ne.
Tiesiog vyro pareiga nesti pagrindine atsakomybe. Gali but situacijos, kad zmonai seksis ir ji uzdirbs daugiau. Bet ji gali uzdirbti, o gali ir nedirbti.
Gi vyrui bet kuriuo atveju priklauso SUGEBETI uzdirbti.

Atsakymas:
Taip moteris turi teise tiketis, kad jei ji nedirbs - vyras pasirupins pragyvenimu. Kitaip kam toks vyras reikalingas.

Jus galite nustoti komentuoti mano postus. As neatrasau ne del to, kad nematau, o tiesiog manau, jog suvokti sitokius kliedesius yra gydytoju kompetencija .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš_Šviesos: 19 liepos 2016 - 18:11
QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 07 19, 19:58)
O kodel reikia ziuret i LT atlyginimu vidurki? Gal paziuret i kokio Pirdunkiemio atlyginimu vidurki?
Tada paaiskes, kad Jemelia is to kaimo tingi nuo peciaus nulipt, o siaip zmones dabar darbo pasiiesko Europos ribose jei neiseina LT susirasti.

Toliau nereikia suprasti visko paraidziui. Eina kalba ne apie tai, kad vienas dirba kitas ne.
Tiesiog vyro pareiga nesti pagrindine atsakomybe. Gali but situacijos, kad zmonai seksis ir ji uzdirbs daugiau. Bet ji gali uzdirbti, o gali ir nedirbti.
Gi vyrui bet kuriuo atveju priklauso SUGEBETI uzdirbti.

Atsakymas:
Taip moteris turi teise tiketis, kad jei ji nedirbs - vyras pasirupins pragyvenimu. Kitaip kam toks vyras reikalingas.


O, pasirodo yra dar adekvaciai mastanciu zmoniu hi.gif
Aciu, kad esate 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leonsija @ 2016 07 19, 18:08)
Griztant prie saskaitos apmokejomo pasimatymo metu, tai jeigu vaikinas/vyras  pasiulytu man susimoketi uz save, arba sutiktu , kad as apmokeciau dali saskaitos traktuociau tai, kaip
a) as jam nepatikau/netikau  ( ir zinoma netesciau santykiu )
cool.gif  ji yra aprasytas mano anksciau variantas  ( ir tada jau kaip patarle yra - mate akys  ka perka, dabar eskite, tik nepasprinkite , ar kazkas panasaus  tongue.gif  )

Tai as lygiai taip pat suprasciau ir netesciau santykiu. Bet netesciau ir jei pasakytu, jog nuo siol sedziu namie ir skalbiu, o jis dabar dirbs.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 07 19, 18:08)
o tiesiog manau, jog


Per daug gerai save vertinate. Ka jus manote - NIEKO NEREISKIA.

Kiekvienas kvailys daug ko nesupranta ir tai ivardija nesamonemis. Taigi cia nieko naujo.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 07 19, 20:05)
Na kiek LT vyru gali pilnai seima islaikyti, kad moteris galetu rupintis tik pirkimu ir namu ruosa? Man atrodo, kad mazuma tokiu.

Ir toks modelis geras tol, kol vyras sveikas, nenutinka jokios nelaimes ir nesusiranda meiluzes/naujos tarnaites. O va jei bent vienas is tu dalyku nutinka, tada moteris dar be pirkimo turi ir uzdirbti.  Jei iki tol to nedare, arba dare tik tiek, jog uzsidirbtu nagu lakui, tai skurdas beveik garantuotas.

Yra tokiu iniciatyviu vyru, kurie dalinasi namu ruosa ir vaiku prieziura, bet reikia tokiu ieskoti ir nuo pirmos dienos nesokineti aplinkui. Jeigu leisi vyrui guleti kaip kelmui, tai ir gules.

O siaip tai jo, jei vyras noretu, kad laikyciau visus namu kampus ir dar dalinciausi islaidas per puse, tai kam man jo reikia isvis.



As niekada nesakiau, kad moteris turi uzsiimti TIK namu ruosa g.gif . As sakiau, kad vyro pareiga islaikyti seima . Kas yra islaikyti ? Mano reikalavimai labai kuklus- idealiai butu , kad vyrui atitektu - komunalines, masinos prieziura ir maistas , kreditas, jeigu toks yra ( na jeigu vyras pries kuriant seima nesugebejo apsirupintu bustu ). Vaiko/u islaidos dalinai , atostogos dalinai. Moteris turi pasirupinti savimi, cia be variantu ir manyciau kad pagal galimybe padengti dali vaiku islaidu . Ir pagal NORA skirti pinigu viskam kitam .
Per daug noriu ?

Man pvz visiskai nereikia , kad vyras sokinetu salia manes virtuveje ir vaidintu ta pasidalinima.
O va tas leidimas guleti ir prasideda ties bandymu padalinti saskaita cool.gif , ribu bandimas tkitaip tariant.
Atsakyti
QUOTE(Leonsija @ 2016 07 19, 18:23)
As niekada nesakiau, kad moteris turi uzsiimti TIK namu ruosa  g.gif . As sakiau, kad vyro pareiga islaikyti seima . Kas yra islaikyti ? Mano reikalavimai labai kuklus-  idealiai butu , kad vyrui atitektu  - komunalines, masinos prieziura ir maistas , kreditas, jeigu toks yra  ( na jeigu vyras pries kuriant seima nesugebejo apsirupintu bustu ). Vaiko/u islaidos dalinai , atostogos dalinai. Moteris turi pasirupinti savimi, cia be variantu  ir manyciau kad pagal galimybe  padengti  dali vaiku islaidu .  Ir pagal NORA skirti pinigu viskam kitam .
Per daug noriu ?

Man pvz visiskai nereikia , kad vyras sokinetu salia manes virtuveje ir vaidintu ta pasidalinima.
O va tas leidimas guleti ir prasideda ties bandymu padalinti saskaita  cool.gif , ribu bandimas tkitaip tariant.

Na suprantu jusu poziuri. Galima paklausti ar radot toki vyra? 4u.gif

As tai mieliau dalinsiuosi islaidomis ir darbais namuose. Ir ne apie apsimetinejima kalbu. Jei vyras daro valgyt, tai as i virtuve net neinu, kol nepakviecia prie stalo prisesti.

Jus man atrodo is kitos kartos esate ir tikrai nematete vyru, kurie sugeba ir valgyt padaryt, ir namus sutvarkyt. Dabartinis jaunimas zinokit, zymiai labiau istreniruotas.



Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 07 19, 20:28)
Na suprantu jusu poziuri. Galima paklausti ar radot toki vyra?  4u.gif

As tai mieliau dalinsiuosi islaidomis ir darbais namuose. Ir ne apie apsimetinejima kalbu. Jei vyras daro valgyt, tai as i virtuve net neinu, kol nepakviecia prie stalo prisesti.

Jus man atrodo is kitos kartos esate ir tikrai nematete vyru, kurie sugeba ir valgyt padaryt, ir namus sutvarkyt. Dabartinis jaunimas zinokit, zymiai labiau istreniruotas.


Mano vyras butent is tos aprasytos mano kategorijos. Nevisai tragiskas variantas, bet perauklejimas kainavo man daug jegu.
Ir taip, griztant atgal laabai pagalvociau, ar verta . Jis labai geras zmogus, bet turi visu tu bruozu, po truputi, bet turi.
Pliusas tas, kad zmones, kurie bijo leisti pinigus nepragers, nepralos ir nepaleis ju vejais. Bet uztai yra nuobodus iki negaliu.

Darbu pasidalinimas- o taip...man apie tai nereikia pasakoti . Pirmus kokius 5-8 metus musu bendro gyvenimo valgyti gamino tik jis. Bet...prase "padeti " jam, na ten ta padaryti, ana padaryti. rezultate VISA virtuve budavo ismozuota TAIP blink.gif . Na kadangi valgyti gamino tipa jis , tai visa ta mesla turejau tvarkyti as. O beto tas "padeti " gaudavosi, kad darzoves paruosiu as, supjaustau as, stala paruosiu, stala nukraunu, o jis DYDVYRIS matai valgyt gamina , nes zmona to nedaro . O ir gamindavo taip neskaniai, fui. Na neturi talento zmogus. Dabar i virtuve jo neiledziu, ir padeti man nereikia.
Dabar musu seimoje beveik taip kaip isivaizduoju ideale. Nors vis dar negaliu zmogu privesti prie minties, kad jeigu nori daugiau pinigu, tai reikia daugiau stengtis . Na jau-jau beveik tongue.gif

Taip, esu is kitos kartos, ir patikekite maciau tu vyru...anksciau tikrai viskas paprasciau buvo- gyvai biggrin.gif . Susipazindavo per draugus, ar darbe, ar siaip azkaip kazkokiose renginiose. maziau vaidybos ir akiu duminimo buvo.
Ir klausimas kas apmokes saskaita buvo aktualus ir anksciau ( zinoma nebuvo taip jau populiarus tas dalykas, kaip siulymas moteriai apmoketi savo saskaita, bet... ).
As visada, nuo mazdaug 16 metu , eidama i pasimatyma turejau pinigu savo saskitai apmoketi. Ir visada pasiulydavau. O kaip kitaip isrisi TA, kuris tau netinka cool.gif .

Ir kalbant apie vyrus bendrai, as tiesiog norejau pabriezti skirtuma tarp kategoriju " nesirupink brangioji, atsipalaiduok ir skaniai pavalgom, nezemink manes, pasilik pinigus pyragaiciui su draugem " ir " ...eee, atrodo pamirsau namuose pinigine ".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leonsija: 19 liepos 2016 - 19:08
Tenka matyti seimas vakaruose kur vyrelis darbe sukasi, po to namuose driba, nors zmona nedirba ar dirba tik minimaliai.
Tikrai ne kosmosas ismokti valgyt daryt, tame tarpe ir skaniai. Sutvarkyt kambarius irgi ne akademiko pareigos.

Nezinau, kodel tie darbai suskirstyti i vyriskus moteriskus... Kazkokie prietarai.
As namuose neii pirsto nejudinu. Uosvene zmonai taip patare, tikslu ugdyti vyriskuma pas mane lotuliukas.gif

Man patiko tokia terapija.
Atsakyti
QUOTE(Leonsija @ 2016 07 19, 19:23)
Per daug noriu ?

Ne, ir aš taip friends.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 07 19, 16:27)

Internetas tai nerealu. As su savaja irgi susitikau internete, pabendravom kelis men. susitike nebuvo ka kalbet, nes viska jau zinojom.

blink.gif g.gif jei susitikciau ir nebutu apie ka kalbet, tai daugiau ir nesusitikineciau. Negi, taip visa gyvenima paskui sedet abiems namie ir tylet, nes kalbet nera apie ka?

QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 07 19, 17:26)
bet tai cia kalba ejo apie pasimatymu laikotarpi. Sunku patiketi, kad ir kartu gyvenant moterys tikisi, jog vyras uz viska mokes. Siaip paziurejus i LT atlyginimu vidurki, tai retas kuris vyras vienas ir sugebetu abu islaikyti.

o jei kiekviena is musu paskaiciuotu, kiek tokiu seimu pazista, tai kazin kokia statistika gautusi. Asmeniskai as pazistu tik viena vyra (savo), kuris pilnai ir visiskai galetu seima islaikyti tik is savo algos. Daugiau tokiu nepazistu. Tai jei noreciau saviski palikt ir rast toki, kur pilnai islaikys ir dar gal kokia tarnaite nusamdys, tai toki rasti man tikriausiai galimybe 1 is milijono.

QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 07 19, 17:58)


Atsakymas:
Taip moteris turi teise tiketis, kad jei ji nedirbs - vyras pasirupins pragyvenimu. Kitaip kam toks vyras reikalingas.

ne tik, kad vyras pasirupins moters pragyvenimu, jei ji nedirbs. Seimoje dar ir vaiku gali buti. Moteris nori jausti, kad vyras sugebes ja ir vaikus islaikyti, jei ji del kazkokiu priezasciu nedirbs.

QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 07 19, 19:22)
Tenka matyti seimas vakaruose kur vyrelis darbe sukasi, po to namuose driba, nors zmona nedirba ar dirba tik minimaliai.


iki tu vakaru mums panasiai kaip iki menulio. O koks skirtumas MUMS kaip tame menulyje? Jokio. O musulmonu seimose moterys visai neprivalo dirbt, o jei dirba, tai visi jos uzdirbti pinigai tik jai. O vyras privalo aprupinti ir zmona, ir vaikus. Ar kelias zmonas su tuzinu vaiku. Bet koks mums skirtumas kaip pas tuos musulmonus? Mums Lietuvos realijos rupi.
Atsakyti