Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl būtent taip pavadinote mažylį?

kodel pas mane parasyta kristupas vaiko vardas matyt netycia parasiau vyro varda blink.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Dee_Dee @ 2004 09 01, 10:36)
Mes rinkom taip. Sugalvoji varda tada ziūri kaip skamba : Prezidentas .... (vardas) ..... (pavardė). Jei neskamba , galvoji kita vardą  biggrin.gif
Jei rimtai tai vienas pavadintas proprosenelio vardu, o kitas pavadintas mano mergautinės pavardės atminimui smile.gif


cia geras thumbup.gif maniskiui tinka , bet mes taip negalvojome, bet norejau trumpo reto vardo, todel pavadinome - Donas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamuciux @ 2005 07 06, 12:27)
kodel pas mane parasyta kristupas vaiko vardas matyt netycia parasiau vyro varda blink.gif  blush-anim-cl.gif

o kodėl prie antro vaiko pas tave 3 vardai, gal čia trinukai? smile.gif
Atsakyti
O as nuo pat pradziu jauciau kad bus mergyte ir taip susidraugavom su ja dar pilvelyje, kad reikejo ir vardo smile.gif Man ta busena buvo tokia nuostabi, tokia nepakartojama kaip meile, tai ir isejo Meilyte. Tevai atkalbinejo, mano mociutei is vis vardas nei i tvora nei i mieta, draugams manau irgi keistai skamba, bet as laikiausi savo.

Devynis menesius savo leliuka Meiliuku vadinau, kaip galeciau staiga pakeisti varda? smile.gif

O dabar dziaugiuosi, nes retas vardas bus.
Atsakyti
Musu sunuciui vyras varda isrinko, nes jau nuo seniai ji "nesiojosi". o as nepriestaravau, nes mano senelis buvo butent tokiu vardu smile.gif tai dabar visa mano gimine labai patenkinta, kad vel turi Jonuka 2.gif clap_1.gif clap_1.gif
o kitiems vaikams as rinksiu yess.gif : yess.gif good.gif
Atsakyti
Mano mergytei vardą buvau sugalvojus dar gerokai prieš gimimą. Aišku, abejojau ar jis jai tiks ir patiks. O kai ji gimė dar nusprendžiau pažiūrėt į kalendorių. Ir kaip aš buvau maloniai nustebinta tarp kitų vardų radusi būtent Tą Vardą. doh.gif Tai va, dukrytė pati sau vardą išsirinko. Negali pykt smile.gif Man gražu kai gimimo ir vardo dienos sutampa . thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Papla @ 2004 09 01, 11:09)
O mes Meda pavadinom nes pradejome per savo medaus menesi  biggrin.gif ,

Kaip fainai sugalvojota thumbup.gif
QUOTE(Martynos mama @ 2005 06 18, 11:01)
Na, o antrąjai vardą buvo lengviau išrinkti. Mano darbo kolegė Latvijoje Agita. Tad, dar gerokai prieš gimdymą buvo nuspręsta, jog jei gims mergaitė, pavadinsim Agita. Taip ir padarėm.  4u.gif Gaila, kad kolkas nežinau šio vardo reikšmės...


koks gražus ir negirdėtas vardas wub.gif

QUOTE(Mamuciux @ 2005 07 06, 13:27)
kodel pas mane parasyta kristupas vaiko vardas matyt netycia parasiau vyro varda blink.gif  blush-anim-cl.gif

Parašyta, nes pati taip parašei biggrin.gif
Atsakyti
Mes varda sunui rinkom kartu su vyru...Man buvo labai grazus Nedas,deja vyrui jis nepatiko...O as taip svajojau...Tai vienintelis vardas kuris tiko abiems,buvo Edvinas...O kai jau vaika uzregistravom vyras pasake kad gal tas Nedas visai ir nieko...Maniau nusausiu! gun_bandana.gif box.gif bash.gif
Atsakyti
gal galit padet issirinkt varduka:)man eina 33sav niestumas
ir juokingiausia tai kad gydytoja nepasake kas gims sake:tegu buna staigmena,tegu pats gyvenimas parodys kas bus ir pan.manau kvaila bet likau aip ir nesuzinojus....tai noriu kad padetut issirinkt graziausius vardukus tiek berniukui tiek mergaitei(patys nesutariam del vardu:))tad dekui visom kas pasakys savo nuomone kokie vardukai joms grazius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidbaliuk @ 2006 03 05, 22:21)
gal galit padet issirinkt varduka:)man eina 33sav niestumas
  ir juokingiausia tai kad gydytoja nepasake kas gims sake:tegu buna staigmena,tegu pats gyvenimas parodys kas bus ir pan.manau kvaila bet likau aip ir nesuzinojus....tai noriu kad padetut issirinkt graziausius vardukus tiek berniukui tiek mergaitei(patys nesutariam del vardu:))tad dekui visom kas pasakys savo nuomone kokie vardukai joms grazius bigsmile.gif

pasakyk del kokiu nesutariat... man grazus Auste, Guste, Migle, Mante bei Rytis, Vakaris, Andrius, Tautis
Atsakyti
Tai ir nereikia taip skubėti, gims lelius ir pats į šį pasaulį vardą atsineš, galima pažiūrėti į kalendorių kokios tą dieną vardinės.Gimimo liudijimą juk ne tą pačią dieną gauni, taigi dar bus laiko pagalvoti Sėkmės.
Atsakyti
Aš ir manau, kad kai gims tada ir atrasit vardą. Kartais užtenka pažiūrėti į mažiuką ir vardelis pats atsiranda mintyse smile.gif.
Atsakyti