Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl būtent taip pavadinote mažylį?

QUOTE(Čiunčia @ 2006 04 22, 00:06)
KRISTUPAS, NOJUS, MATAS (šachmatas hihihi.gif ) , JUSTAS (bet ne Justinas) - aš rinkčiausi iš šitų  ax.gif


Turbūt vieni iš dažniausių vardų doh.gif . Autorė prašė siūlyti retesnius vardus mirksiukas.gif
Atsakyti
Eil. Nr.
Berniukų
Mergaičių

1.
Lukas
Gabija

2.
Matas
Kamilė

3,
Nojus
Emilija

4,
Mantas
Gabrielė

5,
Rokas
Ugnė

6,
Dovydas
Austėja

7.
Dominykas
Viktorija

8.
Martynas
Evelina

9.
Nedas
Augustė

10.
Arnas
Rugilė

va populiariausi 2005 metų vardai. Tokiu atvrju, visi šitie atkrenta, nes autorė pageidauja reto vardo.
Atsakyti
KONRADAS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Nepažįstu nė vieno smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiunčia @ 2006 04 22, 00:06)


man labai Kristupas thumbup.gif , sūnų juo pavadinom..

QUOTE(stirniuke @ 2006 04 22, 17:30)


seniau kažkaip neatkreipiau dėmesio, bet kuo toliau tuo labiau thumbup.gif

QUOTE(gritte @ 2006 04 23, 10:08)
Turbūt vieni iš dažniausių vardų  doh.gif . Autorė prašė siūlyti retesnius vardus  mirksiukas.gif



QUOTE(Isila @ 2006 04 23, 18:58)
Eil. Nr.
Berniukų
Mergaičių

1.
Lukas
Gabija

2.
Matas
Kamilė

3,
Nojus
Emilija

4,
Mantas
Gabrielė

5,
Rokas
Ugnė

6,
Dovydas
Austėja

7.
Dominykas
Viktorija

8.
Martynas
Evelina

9.
Nedas
Augustė

10.
Arnas
Rugilė

va populiariausi 2005 metų vardai. Tokiu atvrju, visi šitie atkrenta, nes autorė pageidauja reto vardo.


bigsmile.gif Kristupo čia nėra rolleyes.gif rolleyes.gif

Man dar gražus i skambus vardas - Rapolas smile.gif
Atsakyti
O kaip jums vardas Airius g.gif ?( Turiu pusbrolį, kuriam jau gerokai virš 20, bet dar vieno žmogaus su tokiu vardu nesutikau).Man dar gražus Joris ir Nojus. Jei kada turėsiu dar vieną sūnelį tai rinksiuosi iš šitų dviejų blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(singarela @ 2006 04 24, 14:41)
O kaip jums vardas Airius  g.gif ?( Turiu pusbrolį, kuriam jau gerokai virš 20, bet dar vieno žmogaus su tokiu vardu nesutikau).Man dar gražus Joris ir Nojus. Jei kada turėsiu dar vieną sūnelį tai rinksiuosi iš šitų dviejų  blush2.gif .


Noju anaiptol nera retas liezuvis.gif Per metus 3 tarpusavyje nesusije pazistami savo sunums dave nojaus varda.
Atsakyti
kazkas siule Eidas - be galo grazus wub.gif labai originalus... norejau siulyt Rapola,jau kazkas minejo 4u.gif tai nuo saves,dar nemineta,pridedu Granta mirksiukas.gif sekmes autorei - galetum parasyt veliau koki varda isrinkai smile.gif
Atsakyti
Oskaras, Ąžuolas, Dovydas thumbup.gif
Atsakyti
man grazūs: Aras,Herkus,Matas,Bartas,Gustas,Kajus wub.gif kadanors busimas sunelis mano visgi matyt bus Aras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 05 05, 12:53)
man grazūs: Aras,Herkus,Matas,Bartas,Gustas,Kajus wub.gif kadanors  busimas sunelis mano visgi matyt bus Aras smile.gif


Labai gražius išvardinai wub.gif , man tik Bartas labiau primena šuns vardą, o Aras pats gražiausias iš šių vardelių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gritte @ 2006 05 05, 15:09)
Labai gražius išvardinai  wub.gif , man tik Bartas labiau primena šuns vardą, o Aras pats gražiausias iš šių  vardelių  mirksiukas.gif


kaip sykis mano suo ir yra bartas lotuliukas.gif bet man vistiek grazus kaip zmogui butu,kazkokios dizaineres berods zitos gustienes sunelis bartas-graziai skamba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gritte @ 2006 05 05, 12:09)
Labai gražius išvardinai  wub.gif , man tik Bartas labiau primena šuns vardą, o Aras pats gražiausias iš šių  vardelių  mirksiukas.gif


Aras irgi asocijuojasi su šunimi... Tiesą pasakius žinau, net du šuniukus tokiu vardu lotuliukas.gif
Atsakyti