Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl būtent taip pavadinote mažylį?

Manau, kad renkant varda daug reiksmes turi vieta, kur gyveni, nes jei pvz.isrinksi grazu liet. varda, na tarkim Jokubas(labai norejau, kad mano sunus si varda turetu), o gyvesi Vok.Tai ji vadins Jakob.As nenoreciau, kad mano vaiko varda iskraipytu, del to daviau trumpa varda, kad bet kas galetu lengvai pasakyti ir neiskraipytu.
Atsakyti
Man labai grazus vardas Napalius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 05 06, 15:26)
tu man jau atleisk bet nusneki gerokai biggrin.gif ,riba jauciu todel reksu ar pukiu vaiko nevadinciau,o jei sunis pavadino zmoniu vardais tai ka as dabar negaliu vaiko vadint?man atrodo cia kazkokie tavo kompleksai kuriu as aciu dievui neturiu tongue.gif o aras ir bartas yra ir visada buvo zmoniu vardai.
Papildyta:
ps
pagal tavo istabia logika VISI vardai yra ne grynai zmogiski,matyt koks nors gyvunelis daugeliu 'grynai zmogisku' vardu pavadinti g.gif  lotuliukas.gif


Tu manęs nepažįsti tiek, kad galėtum apie mano kompleksus kalbėt cool.gif
Ir "mano adresu" tokių frazių kaip "nušneki gerokai" nelaidyk cool.gif
Ir pagal mano "įstabią logiką", yra truputį kitaip, nei tau atrodo tongue.gif Mokėk skaityt "tarp eilučių" tongue.gif
P.S. Jeigu tau atrodo, kad tu neturi kompleksų, tai dar nereiškia, kad taip yra iš tikrųjų rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

Tiesą pasakius, ši tema ne tam skirta.
Todėl atsiprašau temos autorės už temos teršimą blush2.gif
Atsakyti
Ei merginos nesipykit del tokiu nesamoniu"sunu", "zmoniu" vardai-dabar pasauly viskas susimaise.Ar zinot filmuka apie stirniuka, ar kas ten toks, gal elniukas RUDOLFAS, bet juk tai irgi taip paemus yra zmogaus vardas, nors ir ne lietuviskas.Lietuvoje nepriimtina, kad kas suni vadintu ASTA, bet Vok. ypac Pietu Vok.as pazystu net kelis kurie turi vilksunius ASTA.
Atsakyti
QUOTE(Kristtute @ 2006 05 06, 23:03)
Tu manęs nepažįsti tiek, kad galėtum apie mano kompleksus kalbėt  cool.gif 
Ir "mano adresu"  tokių frazių kaip "nušneki gerokai" nelaidyk  cool.gif
Ir pagal mano "įstabią logiką", yra truputį kitaip, nei tau atrodo  tongue.gif  Mokėk skaityt "tarp eilučių"  tongue.gif
P.S. Jeigu tau atrodo, kad tu neturi kompleksų, tai dar nereiškia, kad taip yra iš tikrųjų  rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif

Tiesą pasakius, ši tema ne tam skirta.
Todėl atsiprašau temos autorės už temos teršimą  blush2.gif


na is tikro frazes galiu laidyt kokias noriu.apie tavo kompleksus sprendziu is tavo postu ir viskas.moket skaityt tarp eiluciu?? lotuliukas.gif na ar jau visai nebuvo ka pasakyt?kompleksu as beabejo turiu bet tik ne kalbant apie vardus tongue.gif tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(kaimyne @ 2006 05 06, 23:29)
Ei merginos nesipykit del tokiu nesamoniu"sunu", "zmoniu" vardai-dabar pasauly viskas susimaise.Ar zinot filmuka apie stirniuka, ar kas ten toks, gal elniukas RUDOLFAS, bet juk tai irgi taip paemus yra zmogaus vardas, nors ir ne lietuviskas.Lietuvoje nepriimtina, kad kas suni vadintu ASTA, bet Vok. ypac Pietu Vok.as pazystu net kelis kurie turi vilksunius ASTA.


butent drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika- @ 2006 05 05, 22:51)
O mano sūnūs -Eividas,Modestas,Žilvinas.Dar man grazus vardas-Nėjus.


Žinau mergytę Nėja thumbup.gif


Aš ir vis pagalvoju, kad norėčiau sūnelio, bet kai pradedu galvot apie vardus doh.gif Tad nieko negaliu pasiūlyt, nes ir pati nežinau jokio man patinkančio berniukiško vardo doh.gif
Atsakyti
Is cia vardintu man patiko Joris bigsmile.gif o nepatiko Oskaras, nes turejau klasioka tokiu vardu ir buvo neper maloniausias zmogelis schmoll.gif man patinka dar Gediminas arba Gedas ax.gif
Atsakyti
Man tai labai gražus vardas Lukas, bet, gaila, ne iš retųjų unsure.gif Bartu tai nevadinčiau, nes man asmeniškai per daug su Simpsonais asocijuojasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Man grazus: Gabrielis(bet ne Gabrielius), Elvinas arba Elvis, Aronas.
Atsakyti
Man gražus Grantas 4u.gif
Atsakyti
doh.gif Oi tik ne Grantas,mano katinas vardu Grantas buvo.
Atsakyti
Sveikos mielos mamyles gal ir jus norite pasidalinti,savo vaikuciu vardais bei kaip juos sugalvojote.Manosios dukrytes vardukas Greta.
Atsakyti