Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 31

QUOTE(longger @ 2016 08 25, 16:21)
Todėl virtuvė bus daroma dalimis, bet su stalčiais  lotuliukas.gif na, jaučiu kad per savaitgalį suformuluosiu minimalistinius reikalavimus ir duosiu preliminariems paskaičiavimams. Pažiūrėsim, kiek tie korpusai kainuoja.


Dėl stalčių. Vienam salone dizainerė pametėjo kelias mintis:
1. Nepilno ištraukimo vs. pilno, kainuoja pigiau (nepilno), o tas nepilnas ištraukimas - nepilni 10 cm skirtumas, patogumo neitin įtakoja. Čia pat vietoj ir buvo išbandyta.
2. Šonai plokštiniai arba gamykliniai plastikiniai/metaliniai su virbeliais - aišku plokštiniai kainuoja pigiau, kuo tie metaliniai geriau išskyrus kietą vaizdą neaišku, gal kas pasisakys.
3. Blum Metabox vs Tandembox - kaina ženkliai skiriasi, o kame skirtumas useriui, iki galo neišsiaiškinau, nors ir įkėliau info į temos pradžią :D
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 08 25, 14:49)
Na man atvirai tokios aukstos spinetes nelabai...  rolleyes.gif
user posted image

Beje kazkas sake norejo paziureti kaip derinasi pilka su medziu ir balta. Tik as apatines spinteles nedrinau su grindim, jos bus tamsesnes o pilka bus kiek sviesesne nei cia.


sorrrry, kad pakartoju nuotrauką. Nu bet man kilo klausimas dėl plintuso po baldais.
a tai jis čia veidrodinis? Aš taip irgi noriu, bet kur rasti nesiterliojantį veidrodį? kuris dar nebijotų švabros drėgnos? O gal kas nors darėte iš viso be jokio plintuso? nu tipo "sklendžiančias ore"? tik kaip fiziškai tą sklendimą suorganizuoti ir kas ten pasilenkęs viską kuops, nes visur, kur sunkiausiai prieiti, visda bus ką kuopti. Patikrinta praktikoje.
Nu bet vis tiek, gal kas turite taip pasidarę? matėte kur nors?

ir dar gal kas nors virtuvėje turite parketą? nu nebūtinai parketą, bet medį kokį nors lakuotą? Aš labai nemėgstu plytelių, o mane verčia virtuvėj jas susidėti. Neturiu argumentų apsiginti, padėkit, nes po savaitės bus jau vėlu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 08 25, 16:22)
Kad man atrodo, katiniukams tos durelės yra visiškai dzin, jie nieko su jomis nedaro.


Nežinau kodėl, bet salonuose, kai prabylu apie MDF, iškarto klausia ar turim katinų...
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 08 25, 15:33)
sorrrry, kad pakartoju nuotrauką. Nu bet man kilo klausimas dėl
ir dar gal kas nors virtuvėje turite parketą? nu nebūtinai parketą, bet medį kokį nors lakuotą? Aš labai nemėgstu plytelių, o mane verčia virtuvėj jas susidėti. Neturiu argumentų apsiginti, padėkit, nes po savaitės bus jau vėlu  doh.gif

mano drauge turi, tos kur nuotrauka cia dejau. Viskas ok sake. As pati visame bute susidejau laimnata isskyrus vonia biggrin.gif nu sprendiant is to kad nuo dregmes mano bute atsoko sienu kampai o laminatui nieko, tai tikrai nieko manau neatsitiks jam unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 25 rugpjūčio 2016 - 15:45
Manęs niekad neklausė, o aš turiu du :D Jiems nuoširdžiai neįdomi ta durelių plokštė...

Klausė, ar turiu mažų vaikų užtat :D
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 08 25, 15:43)
Klausė, ar turiu mažų vaikų užtat :D

o ka tas vaikas padarys? nebent apterlios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 08 25, 16:46)
o ka tas vaikas padarys? nebent apterlios  biggrin.gif

Su mašinyte pavažinės durelėm, šaus kuo nors kietu į dureles iš laidynės ir t.t. Mes fantazijos jau tiek nebeturim, kiek jie :D

Dar sakė kad blizgus poliruotas MDF atsparesnis mechaniniam poveikiui nei matinis
----
longger, ten tikrai alia veidrodiniai cokoliai, tik veidrodis ten ne tikrasis. Yra kažkurio LT prekiautojo psl, gal Brasos.

Virtuvėj susidėjom ąžuolines alyvuotas parketlentes, pakomentuoti dėl dėvėjimosi kolkas negaliu. Šiaip eksperimentavom su atliekom - nė velnio jos nebijo. Neseniai kažkurioj temoj kažkas (gal laumzirge?) rašė atsiliepimą - tai kaip supratau, nėra taip idealu, kad nieko nereikėtų daryti/ nieko nesimatytų, kaip suokia pardavėjai, bet nėra ir tragedijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 25 rugpjūčio 2016 - 15:59
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 08 25, 16:46)
o ka tas vaikas padarys? nebent apterlios  biggrin.gif

Gal apdaužys?
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 08 25, 15:32)
Dėl stalčių. Vienam salone dizainerė pametėjo kelias mintis:
1. Nepilno ištraukimo vs. pilno, kainuoja pigiau (nepilno), o tas nepilnas ištraukimas - nepilni 10 cm skirtumas, patogumo neitin įtakoja. Čia pat vietoj ir buvo išbandyta.
2. Šonai plokštiniai arba gamykliniai plastikiniai/metaliniai su virbeliais - aišku plokštiniai kainuoja pigiau, kuo tie metaliniai geriau išskyrus kietą vaizdą neaišku, gal kas pasisakys.
3. Blum Metabox vs Tandembox - kaina ženkliai skiriasi, o kame skirtumas useriui, iki galo neišsiaiškinau, nors ir įkėliau info į temos pradžią :D


1. tik pilno ištraukimo. Tie "nepilni 10cm" pradeda greitai užknisti, kai pasinaudoji pilno ištraukimo ir reikia vėl pereiti ant nepilno. Vos kartą stalčiaus nesulaužiau, nes pripratau prie pilno, o pasitaikė nepilno lotuliukas.gif
2. ir taip gerai, ir taip neblogai. bet gamykliniai metaliniai yra vienareikšmiškai gražiau, praktiškiau, stalčius talpesnis ir tik tokius reikia dėti virtuvėje.
3. ten nieko bendro tarp jų nėra, apart žodžio "stalčius". Metabox, tai čia papimpinta versija pačio pirmojo bėgelio išradimo per pirmąjį pasaulinį karą. Tai va. labai labai labai teoriškai ten galima papildomai sudėti lėtą pritraukimą, kaip atskirą priedą (ką beje pas mus ir padarė senojoje virtuvėje) Tai tas lėtas pritraukimas kokius metus netgi veikė. Bet kaip kitam kambarį girdėjosi atidaromo stalčiaus garsas, taip tebesigirdėjo. Jeigu galima, nepirkite Metabox. Jeigu negalite - pirkite, nes tai vis tiek geriau, negu pirmasis bėgelio išradimas. Jau geriau kinietiška Tandembox versija, nei Metabox. Bet net kinietiški, jie vis tiek kainuoja brangiau. O tandembox tai čia ta vieta, nuo kurios būna labai gera, kai reikia atidaryti/uždaryti stalčių biggrin.gif Ten super duper viskas. Tyliai, gerai, iki galo, švelniai, maloniai ... nebetęsiu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2016 08 25, 15:53)
Gal apdaužys?


mūsų senoji virtuvė buvo daryta gal prieš 17 metų. Dažytas MDF. matinė. Blizgus dar tada buvo neišrastas. tai po kelių metų vartojimo neliko nei vieno neapdaužyto fasado. Vaikai buvo maži, gyvūnų nebuvo. Todėl galvoju, jog čia vis dėlto kažkaip vaikai kalti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 08 25, 17:00)
1. tik pilno ištraukimo. T


ačiū labai, padėjot apsispręsti 4u.gif

longger, gal dar galite Blum/Hettich/Grass palyginti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 25 rugpjūčio 2016 - 16:02
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 08 25, 15:43)
mano drauge turi, tos kur nuotrauka cia dejau. Viskas ok sake. As pati visame bute susidejau laimnata isskyrus vonia  biggrin.gif nu sprendiant is to kad nuo dregmes mano bute atsoko sienu kampai o laminatui nieko, tai tikrai nieko manau neatsitiks jam  unsure.gif


nu bet gal ten labai nepraktiška? sunku prižiūrėti ir pan? nu kodėl pusę mano matytų interjerų deda plyteles?

o jeigu nuotrauka draugės, gal galite pasiteirauti iš ko tas plintusas po baldais padarytas? ir kaip jis prisižiūri?
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 08 25, 16:01)
ačiū labai, padėjot apsispręsti 4u.gif

longger, gal dar galite Blum/Hettich/Grass palyginti?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
jūs ką lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ne, neteko ardyti nei vieno lotuliukas.gif lotuliukas.gif teko tik "patampyti" salonuose.

Asmeniška nuomonė "patampius" - beveik jokio skirtumo. Na, bent jau juntamo. Visi tipo labai Vokiški/Austriški. Manau čia jau religijos klausimas.

Iš tikro bėda ta, kad dažnai stalčius renkiesi tokius, kokius tau parenka virtuvės gamintojas. Buvo čia vieni pažįstami užsidegę pirkti ale kinietiškus, nes gerokai pigesni už blum. Tai jų virtuvės gamintojas suskaičiavo virtuvę su BLUM sistema. Atskirai bėgeliai stipriai pigesni kinietiški. Jiems gavosi kelesdiašimt €/vnt. Tai baldininkas "minusavo" blum, "pripliusavo" kinietiškus ir dar pripliusavo papildomą darbą su nežinomos sistemos bėgeliais. Žodžiu skirtumas gavosi 30€ nuo visos virtuvės. Aj, dar minusavo bet kokiq garantiją, nes tipo furnitūrą perkatės patys. Tai pirko Blum ir tiek. Tai manau čia reikia nuo baldininko pradėti. Ta prasme su kuo jis dirba ir kiek pabarngs, jeigu bėgelius liepsi pirkti kitur. Jie ten gauna savo nuolaidą nuo furnitūros ir proteguoja kažkokią tai vieną firmą. Uždirba ir ant furnitūros ir ant baldų pagaminimo. Nesakau, jog tai nenormalu, bet sutaupyti gali ir neapsisekti.
Atsakyti