Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisiais

Veluma - kai domėjausi šiek tiek tais reikalais (vis galvojau prisipratint bėgiojimą), tai man šitas paveiksliukas pasirodė gana aiškus dėl aprangos poreikio šaltuoju sezonu smile30x30.png aišku, kiekvienas skirtingai šaltį perneša smile30x30.png


sveikos!
kovoju su maistu. kodėl, o kodėl aš taip mėgstu skanų maistą, kuris nėra sveikas? lotuliukas30x30.png lotuliukas30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2016 08 18, 12:27)
Veluma - kai domėjausi šiek tiek tais reikalais (vis galvojau prisipratint bėgiojimą), tai man šitas paveiksliukas pasirodė gana aiškus dėl aprangos poreikio šaltuoju sezonu  smile30x30.png aišku, kiekvienas skirtingai šaltį perneša smile30x30.png
sveikos!


Koks geras paveiksliukas bigsmile.png Viskas taip aiškiai thumbup2.png
Atsakyti
Labas rytas!
Na ka trumpam grizo siluma smile30x30.png Paskutinis vasaros pasispardimas smile30x30.png
As ka tik po pusryciu: avizine kose su priedais, ir omletas is 4kiausiniu (su 1 tryniu) , kava.
Baigsis skalbimas, vaziuosiu pas mama geles palaistyti (ji atostogauja), tada i darba uzsuksiu - prekes nuvesiu, o tada i treniruote!!!! Po treniruotes aplankysiu mociute - ten jau valgysiu ka paruos, greiciausiai keptas bulves ax.png Na bet negaliu mociutei atsisakyt mirksiukas.png Grizus namo reikes sumustinius ruosti (draugui) i kelione, o sau i dezutes maista deliot. Bent jau sestadieni bandysiu valgyti ta ka vesiuos smile30x30.png O sekmadieni jau rinktis is to kas bus smile30x30.png Tuo labiau, kad sekmadieni numatytas cheat meal smile30x30.png Itariu tai bus saslykas.
Atsimenat sakiau, kad nakti persiverst negalejau del ranku? Treciadieni nepatogiai miegojau del vidines slaunu puses tongue30x30.png Po vakarikstes treniruotes miegojau puikiai, jau raumenukai skauda maziau, skausmas malonus - pripranta po truputi kunas prie naujo kruvio 4u.png

Atsakyti
As ryte pabegiojau, rinkausi siek tiek kitoki marsruta, palei gatve, nepatiko. Reiks vel smelio zvyro keliais, bet laukais begt, man smagiau. Nera masinu, zmoniu, tik kiskiai. Gaila, kad sekmadieni -pirmadieni teks praleisti, isvaziuojam pas tevus, plauksim baidarem. Tai irgi uz sporta smile30x30.png. Dar bandau lanka prisipratint, guli nenaudojamas, bet kadangi tas masazuojantis, tai man kokia savaite trunka, kol galiu bent 5 min issukti, kol priprantu prie skausmo smile30x30.png.

Valgau visaip, vakar miriau kaip alyviniu obuoliu norejau, tai kai vyras parveze, visa vakara kramsnojau, aisku, viskas matosi ant svarstykliu. Bet sakau, gal cia koks laikinas pilnaties reikalas lotuliukas30x30.png
Atsakyti
Labukas... nera nuotaikos... verysad.png nenukrito nei vieno gramo ir nepriaugau nei vieno... Valgau maziau, stengiuos kuo daugiau zalumynu valgyti... Nezinau kas yra... Nors mazai judu... Joga du kartus savaiteje, manau tai mazai... Kazkaip reikia susiplanuoti diena, kad daugiau su lazdomis iseiti ar dviraciu minti... Na, nezinau... Reikia pagalvoti... unsure30x30.png
Zodziu, iki Kaledu turiu numesti 10 kg...

Pireja, pritariu, jog reikia judeti ir sportuoti. 4u.png Manau pas mane dar tai nera isitvirtine...
dontstop, kaip tu geri cikorija? su pienu? 4u.png
Atsakyti
Sveikos 4u.png

QUOTE(the_wanted @ 2016 08 19, 11:20)

As ka tik po pusryciu: avizine kose su priedais, ir omletas is 4kiausiniu (su 1 tryniu) , kava.



Oho, kokie stiprūs pusryčiai smile30x30.png
QUOTE(Aukso Pieva 2010 @ 2016 08 19, 17:48)

dontstop, kaip tu geri cikorija? su pienu? 4u.png

Su stevija smile30x30.png

Aukso Pieva 2010, sakyčiau, reikia labiau spaust mitybą. Sportas yra labai gerai, bet jis įtakoja lieknėjimą tik 10 % (20% pagal kitus šaltinius). Mityba yra viskas smile30x30.png Gal paskaičiuok nors vieną dieną kalorijas? Gal tik taip atrodo, kad mažai valgai? Būtinai pažiūrėk ir pagal formulę, kiek tau tų kalorijų reikia.

Šiaip kas liečia jogą, gerai aišku bet ką sportuoti, bet būtent lieknėjimui iš jos mažai naudos. Kad degtų riebalai, pulsas turi pakilti iki tam tikro lygio. Joga per lėta tam. Reikia kažko judresnio. Dviratis irgi nelabai. Na bent jau man jis nepakelia puslo iki riebalų deginimo režimo. Vaikščiojimas - nebent labai spartus. Su lazdom - galbūt, nežinau. Geriau bėgimas, plaukimas, šokiai (energingi bigsmile.png ), šokinėjimas per šokdynę irgi tinka, jei pavyksta taip šokti pakankamai ilgai. Dar svarbu, kad riebalai pradeda degti tik po 30-40 min, tai apsimoka sportuoti valandą, ne trumpiau. Ką duoda pusvalandis sporto - na kokie 100-200 sudegintų kcal ir net ne riebalų sąskaita. Mizeris cool30x30.png

Atsakyti
QUOTE(Aukso Pieva 2010 @ 2016 08 19, 16:48)
Labukas... nera nuotaikos... verysad.png  nenukrito nei vieno gramo ir nepriaugau nei vieno... Valgau maziau, stengiuos kuo daugiau zalumynu valgyti... Nezinau kas yra... Nors mazai judu... Joga du kartus savaiteje, manau tai mazai... Kazkaip reikia susiplanuoti diena, kad daugiau su lazdomis iseiti ar dviraciu minti... Na, nezinau... Reikia pagalvoti... unsure30x30.png
Zodziu, iki Kaledu turiu numesti 10 kg...

Pireja, pritariu, jog reikia judeti ir sportuoti. 4u.png  Manau pas mane dar tai nera isitvirtine...
dontstop, kaip tu geri cikorija? su pienu? 4u.png

Sutinku ir aš, kad svarbiausia mityba. Aš va pvz visai nesportuoju, bet svoris krenta, jei prisižiūriu maistą. Kitaip nieko nebus. blush-anim-cl.png
Atsakyti
[quote=dontstop,2016 08 19, 17:46]
Sveikos 4u.png
Oho, kokie stiprūs pusryčiai smile30x30.png

Joa, labai smile30x30.png Pusryciai mano yra kaloringiausi smile30x30.png Tuo labiau, kad sportuojama ryte, tai turiu pasikrauti energijos smile30x30.png

Galvoju pirkt vitaminus - bendrus, moterims. Gal kuri geriat? Gal rekomenduot turit ka? mirksiukas.png As kol kas geriu tik omega-3 ir L-karnitina pries treniruote smile30x30.png
Atsakyti
Aukso Pieva, neuzsiimk savigaila, nes taip jokiu rezultatu nebus. Maziau valgyti neuztenka, dar reikia ziureti ir kada valgyti, ir ka. Na juk pati viska zinai. Mes tave tik palaikyti galime, ar ispirti sedynen, jei to nusipelnei, bet pati sunkiausia darba tu turi atlikti pati.
Mano manymu, tai ir vaiksciojimas yra gerai, ypac jei yra galimybes ta daryti gryname ore. Tik vaikscioti reiketu greitai. Net namu ruosa norint galima priskirti lengvam sportui cool30x30.png Langus galima valyti greitais mostais, o lyginimas irgi degina siek tiek kaloriju. Man rods, bet koks judejimas yra gerai. Po to jau kai matosi rezultatai ant svarstykliu, tai lengviau buna, nes nebesinori grizti ten, kur buvai, pradedi ieskoti nauju liesejimo budu, ziu, ir sportuoti pradedi...

Atsakyti
+0,5kg verysad.png Ir, maista, atrodo, ziurejau (viso 64,7), ir angliavandeniu praktiskai nebuvo. Nemazas zingsnis atgal ir didelis nusivylimas. Sekancia savaite ilgi darbadieniai nusimato, taigi ir velyvos vakarienes namuose. Net nezinau, kokios taktikos reikes imtis, kad bent neaugtu tie kilai.
Atsakyti
Sveikos 4u.png

Dukra susirgo, niekur neišvažiavom. Tai ėmiausi vėl savęs. Pilnu pajėgumu imsiuos po rugsėjo 5 (baigsis vyrui atostogos), o kol kas vakar vėl prabėgau krosą. Kadangi po trijų savaičių pertraukos, tai nedaug bėgau, 7 km. Ir tai per daug buvo. Nuo 5 km pradėjo skaudėt kelius, skauda ir šiandien...


The_wanted, nieko nevartoju, vitaminų ir paildų nauda netikiu blush-anim-cl.png Skaitau geriau atidžiai žiūrėt, ką valgai ir visus būtinas maistines medžiagas gauti su maistu...

Pireja, gal moteriško ciklo svyravimai? unsure30x30.png
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 08 21, 08:55)
Pireja, gal moteriško ciklo svyravimai? unsure30x30.png

Nemanau, nes nuo tada, kai pradejau zymetis kg, tai antras ciklas. Ir lyg siol skaiciai tik mazejo, cia toks pirmas prieaugis. Greiciausiai del to, kad buvo maziau judejimo - grizau po atostogu i darba, o ten atejus plast ant kedes, ir iki pietu nepajudi. Nebent iki WC ar kavos aparato. Vakarai irgi ant sopkes su knyga, nes esmi viena namie, nu tai kaip nesinaudoti tokia proga smile30x30.png
Siandiena eisiu pasivaikscioti sparciu zingsniu, vis sioks toks sportas. O rimciau sportuoti pradesiu rudeni, tai gal skaiciai zemyn greiciau judes.

Rytojaus pietums (darban) kepsiuos virtu grikiu ir tarkuotu cukiniju blynelius, dar prie ju orkaiteje morkas pasikepsiu. Uzmaciau kazkur interneto platybese si recepta, galesiu pasidalinti ispudziais. Nu morkos tai morkos, stebuklo tiketis nereikia, bet va blynai is grikiu ir cukiniju - idomu.
Atsakyti