Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisiais

QUOTE(sima_1 @ 2016 08 22, 14:57)
Aha, krūtinė ir žandai  bigsmile.png
Tai va, neturiu spec liemenėlės tam, turiu sportinę bet ji nei kiek ten nieko neapspaudžia, gal bėgiojimui kitokia. Krūtinė nemaža pas mane C

Bėgiojimui aukštesnio support'o lygio turi būti, C dydis tikrai nė krust neturėtų būt bėgant. Va dėl žandų nežinau bigsmile.png

QUOTE(Pireja @ 2016 08 22, 16:44)
Donstop, nu skanus mano pietus buvo  tongue30x30.png

Skaniai nuskambėjo, bandysiu ir aš smile30x30.png


----------------------------------------------
Pas mus šiandien irgi buvo nedidelis eksperimentas, labai skaniai raudonieji lęšiai gavosi, su chia sėklomis, svogūnu, pomidoru, česnakais, čili pipirais, imbieru, kalendra, gavosi daugiau sriuba, nei troškinys, ryžių garnyrui neviriau (neturėjau) smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 08 22, 17:35)
Bėgiojimui aukštesnio support'o lygio turi būti, C dydis tikrai nė krust neturėtų būt bėgant. Va dėl žandų nežinau  bigsmile.png
Skaniai nuskambėjo, bandysiu ir aš  smile30x30.png
----------------------------------------------
Pas mus šiandien irgi buvo nedidelis eksperimentas, labai skaniai raudonieji lęšiai gavosi, su chia sėklomis, svogūnu, pomidoru, česnakais, čili pipirais, imbieru, kalendra, gavosi daugiau sriuba, nei troškinys, ryžių garnyrui neviriau (neturėjau)  smile30x30.png

Žandams nelabai kuo ir padėsi biggrin30x30.png

Koks egzotinis patiekalas smile30x30.png
Atsakyti
Labas rytas!
Mano -0.300 per savaite smile30x30.png Lig ir patenkinta. Kelioneje valgiau ne taip kaip susiplanavau ax.png Na sestadienis tiesiog puikus, su savo dezutem, visa diena tvarkingai valgiau smile30x30.png Sekmadieni nusimate cheat meal - tai man tai buvo cheat day rolleyes.png verysad.png Ir dar ir vakar nevisiskai grizau i rimta.. Bet siandien jau viskas turi but tvarkinga smile30x30.png

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 08 22, 16:35)
Pas mus šiandien irgi buvo nedidelis eksperimentas, labai skaniai raudonieji lęšiai gavosi

As kartais raudonuosius lesius gaminuosi su konservuotom sparaginem pupelem. Tik man nepatinka, kad jie labai greitai suverda. Taip greitai, kad atrodo, jog ju net virti nereikia, tiesiog uzplikyti verdanciu vandeniu.
Ar pas tave irgi tokie pat greit suverdantys lesiai? Reiketu bio parduotuveje ju apsidairyti, gal jie ten maziau apdirbti. Bet kainos irgi x2.
QUOTE(the_wanted @ 2016 08 23, 09:07)
Labas rytas!
Mano -0.300 per savaite smile30x30.png Lig ir patenkinta.

Labai optimalu, per menesi tokiu greiciu 1,2 kg nusipurtyti galima. Saunuole.

Pas mane pietums du cukiniju-grikiu blynai ir virtos pupeles. Buroko negavau pirkti, teks valgyti taip. Rytoj jau reiketu kokios mesos pavartoti.
Atsakyti
Sveikos 4u.png

Šiandien prabangiai pusryčiavom - vyras iškepė naminių picų. Pietum pabaigėm lęšius, vakarienei bus šaltibarščiai. Bėgiosiu, tai dar gal kiaušinis po to.

Šiandien nupirkau spelta dribsnius košei, reikia virti 5 min. Išbandysiu ryt smile30x30.png Labai smalsu smile30x30.png Spelta miltai pasiteisino victory.png

Sūnui rado padidintą cukrų kraujyje, tai maitinsis kaip aš dabar tongue30x30.png Jokio cukraus ir baltų miltų cool30x30.png Atsikėlėm ir iškart pasimetėm, ką valgyt pusryčiams, kai negalima sausų pusryčių? bigsmile.png

QUOTE(Pireja @ 2016 08 23, 11:25)

Ar pas tave irgi tokie pat greit suverdantys lesiai?

Viriau 15 min, išsivirė į košę, bet aš taip ir norėjau smile30x30.png
Atsakyti
Donttop, bet pas jus ne baisiai sveikas meniu, kai paskaitau, dribsniai ir picos ir co? Na, pas mus irgi panasiai, bet as jau taip stengiuosi, taip stengiuosi kazkaip sveikiau maitintis....Noriu visus dribsnius ir pan isgyvendint, nors nelabai isivaizsuoju kaip man pavyks... ypac kai vaikams i mokykla reik uzkandziu....O tai paprastai visokios bandeles ir pan. cool30x30.png

As begiojau siandien ant begtakio ryte, nes lijo. Tai tada koju neskauda. Galvoju, gal batai netinkami lauke, nes negioju ant zvyro, smelio ir pan. Ir dar -kas geriau, ar kasdien trumpesnes distancijas (po 3-4 km) ar ar reciau, bet ilgesnes (nezinau ar pavykstu ilgiau isbegti)? Zinau, kad teorija sako jog reikia sportuoti ne trumpiau kaip 30 min, bet as po 3 km begimo bunu kiaurai slapia, tai uzskaitysiu, kad tirpsta riebalai biggrin30x30.png

Kol kas mano svoris nejuda zemyn, nesuprantu kodel. Bet nepasiduosiu tongue30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2016 08 23, 17:07)
Donttop, bet pas jus ne baisiai sveikas meniu, kai paskaitau, dribsniai ir picos ir co? Na, pas mus irgi panasiai, bet as jau taip stengiuosi, taip stengiuosi kazkaip sveikiau maitintis....Noriu visus dribsnius ir pan isgyvendint, nors nelabai isivaizsuoju kaip man pavyks... ypac kai vaikams i mokykla reik uzkandziu....O tai paprastai visokios bandeles ir pan. cool30x30.png



Sausus pusryčius (na tokius saldžius, visokius kakavinius rutuliukus ir pan) valgo tik sūnus. Tiksliau, valgė.
Dukrai perku be cukraus ale Kellog's paprastus kukurūzinius be cukraus.
Pati visai nevalgau sausų pusryčių, vyras taip pat.

Na o picą, naminę, pagamintą be baltų miltų, tai laikau kone dietišku patiekalu bigsmile.png O dar va yra visiškai dietiška, kur padas iš kalafioro, laukiu pigių kalafiorų sezono smile30x30.png

Aš pati dėl sveikumo jau kokie 5 mėn nevalgau cukraus ir baltų miltų. Atsisakiau skanių jogurtų, varškyčių, pirktinių sūrelių, pudingų, kapučino, tirpios arbatos, giros, torto nevalgiau net per savo gimtadienį. Beje svorio numest man tai nepadėjo (nes kai aš savęs nekontroliuoju, net ir virtom morkom sugebu užviršint kalorijas), čia tik dėl sveikatos. Šeimyna mano eksperimentų nepalaiko, jie valgo viską, ką nori smile30x30.png

Į mokyklą aš saviškiui neduodu nieko, kiek duodavau, atgal parnešdavo. Valgo ten valgykloje smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 08 23, 17:26)
Atsisakiau skanių jogurtų, varškyčių, pirktinių sūrelių,  pudingų, kapučino, tirpios arbatos, giros, torto nevalgiau net per savo gimtadienį. Beje svorio numest man tai nepadėjo (nes kai aš savęs nekontroliuoju, net ir virtom morkom sugebu užviršint kalorijas), čia tik dėl sveikatos. Šeimyna mano eksperimentų nepalaiko, jie valgo viską, ką nori  smile30x30.png



Manau Veluma nespejo dar suprasti, kad Tu esi cia viena is sveikiausiai valganciu zmoniu biggrin30x30.png Picu buna visai neblogu, kaip pati minejai pagamintos be baltu miltu.
Atsimenu, kaip megai siurelius ir tikrai esi didele saunuole, kad sugebi jiems atsispirti smile30x30.png Sunkiausia ir yra kovoti su savim pacia smile30x30.png

Papildyta:
QUOTE(Pireja @ 2016 08 23, 10:25)


Labai optimalu, per menesi tokiu greiciu 1,2 kg nusipurtyti galima. Saunuole.

Pas mane pietums du cukiniju-grikiu blynai ir virtos pupeles. Buroko negavau pirkti, teks valgyti taip. Rytoj jau reiketu kokios mesos pavartoti.

O taip! Kad taip kiekviena savaite smile30x30.png
Atsakyti
Niu gal, nespejau suprast, atsiprasau smile30x30.png . Mano seimyna irgi ne kazka su palaikymu, kudi visi, as viena apvali.

Prasibegau siek tiek ir vakare, dukra su dviraciu i parduotuve vaziavo, as salia begdama priziurejau. Kokie 4 km gavosi.

Valgiau irgi tvarkingai siandien, ziuresim ka svarstykles ryt sakys smile30x30.png
Atsakyti
Donstop, o kiek tu sveri ir prie kokio ugio? Ar tu nuo vaikystes putlesne, ar papildomi kilai prilipo veliau?
Atsakyti
QUOTE(the_wanted @ 2016 08 23, 19:21)

Atsimenu, kaip megai siurelius ir tikrai esi didele saunuole, kad sugebi jiems atsispirti smile30x30.png

Aš gi juos dabar gaminu pati, be cukraus smile30x30.png

QUOTE(Veluma @ 2016 08 23, 21:30)
Niu gal, nespejau suprast, atsiprasau  smile30x30.png


Oi, nėr už ką atsiprašinėt smile30x30.png Mano kitokios nuodėmės. Čipsai, kebabai..., niekaip neatsikratau priklausomybės blush-anim-cl.png
QUOTE(Pireja @ 2016 08 23, 22:46)
Donstop, o kiek tu sveri ir prie kokio ugio? Ar tu nuo vaikystes putlesne, ar papildomi kilai prilipo veliau?

Apie 56 kg dabar prie 162 cm, buvau pasiekus 53 kg du kartus, bet šiaip įprastas mano svoris +/-60, žemesnį išlaikyti labai sunku, maksimalų buvau pasiekus (neskaitant nėštuminių) 65 kg. Visad buvau pilna, nuo kūdikystės, visą gyvenimą kovoju su svoriu.. unsure30x30.png
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 08 23, 21:21)
Visad buvau pilna, nuo kūdikystės, visą gyvenimą kovoju su svoriu..  unsure30x30.png

Cia pats sunkiausias variantas. As girdejau, kad neretai pas apvalainus vaikus zarnyno mikroflora yra kitokia,ir del to ju formos gali buti apvalesnes, nors ir valgo kaip visi kiti vaikai. Taip pat kaip yra zmoniu, kurie valgo viska, o yra kudi kaip dviraciai.
Nors man paciai negrazu tik kai yra gelbejimosi ratas ant pilvo, nera juosmens, rankos ne isskalptuotos, keliai stambus... Bet jei viskas istrenrituota, tai sedimoji gali buti nors ir 110cm - vis tiek graziai atrodysi. Nu vat braziles - kauletu nera, o laikomos labai seksualiomis.
Tai vat, gal kartais ir musu paciu poziuris neteisingas, norime turite tai, ko negalime. Cia kaip ir suugiu - nu jei esi 150cm, tai tiek ir esi, 180cm ilgakoje nepatapsi.
Atsakyti