Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisiais

Dontstop, tavo susitarimo tikslas kitoks - sūnui negalima. O kas sakė, kad trysduvienas negalima picos dėl sveikatos? biggrin.gif Tavo atveju yra aiški priežastis, ir labai rimta priežastis. Aš vietoj vyro, kuriam žmona draustų namuose valgyt picą, supykčiau. Čia tas pats, kas man vyras pasakytų, daugiau niekada nebevalgyk kiaušinių namie, nes jie mane erzina biggrin.gif Gaunasi taip, kad pati negaliu (nors labai noriu, o negaliu tik dėl savo įsitikinimo) valgyt, tai ir kitam neleidžiu biggrin.gif
Nors aš nemanau, kad trysduvienas kels tokią sąlygą vyrui smile.gif
Atsakyti
Na vyras iš palaikymo galėtų irgi susilaikyt. Bet aišku nebūtina, čia jau kaip šeima pati nori. Mes pvz kartu su vyru nevalgom vakarais. Labai lengva tada, jokiű pagundų, dukrai tik vakarienę gaminu. O va kai jis kartais susigalvoja ką nors užkrimst vakare (retom išimtim) ir man natūraliai kyla noras, nors nei noriu valgyt nei ką. Tai tikrai labai daug lemia ir aplinkinių/šeimos valgymo įpročiai. Aišku kai labai nori, įmanoma atsiribot nuo visko gal ir nematyt kaip ir ką kiti valgo biggrin.gif

Coca colos zero ir man iš tikro jokio skirtumo. Bet aš išvis nebepamenu kada colos gėriau unsure.gif Man ji labai nesveika atrodo
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 10 16, 15:27)

Oho, kiek daug suvalgė bigsmile.gif iš vienos pusės gerai, apsaugojo mamos figūrą, iš kitos pusės kur jai tiek telpa?? Mano Aurėja irgi paragauja, bet tiek nesuvalgytų ne per kur tongue.gif

Jo, ji paprastai suvalgo pusę, nors buvo atvejis, kad pusę mano ir pusę brolio sudorojo, gavosi visas kebabas blink.gif
Papildyta:
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 10 16, 15:32)
Dontstop, tavo susitarimo tikslas kitoks - sūnui negalima. O kas sakė, kad trysduvienas negalima picos dėl sveikatos?  biggrin.gif  Tavo atveju yra aiški priežastis, ir labai rimta priežastis. Aš vietoj vyro, kuriam žmona draustų namuose valgyt picą, supykčiau. Čia tas pats, kas man vyras pasakytų, daugiau niekada nebevalgyk kiaušinių namie, nes jie mane erzina biggrin.gif  Gaunasi taip, kad pati negaliu (nors labai noriu, o negaliu tik dėl savo įsitikinimo) valgyt, tai ir kitam neleidžiu  biggrin.gif
Nors aš nemanau, kad trysduvienas kels tokią sąlygą vyrui  smile.gif

Kiekvienam vyrui, net lieknam, tik į sveikatą būtų atsisakyt kokių blogiukų smile.gif Aišku, sutinku, kad gali vyras ir nesutikt drinks_cheers.gif
Maniškis va iš manęs reikalauja, kad nevalgyčiau prie jo paprikų biggrin.gif Jis ne tik pats jų nevalgo, bet ir neapkenčia kramtomos paprikos garso ir kvapo doh.gif Pageidautų net nematyt jų šaldytuve, nes vaizdas irgi erzina biggrin.gif Bet į tokius reikalavimus sakau neišprotėk tongue.gif O valgau tai tik jam nematant ir negirdint smile.gif
Ir dar vienas atvejis, ir vėl su kebabais. Jam jų negalima dėl skrandžio. Bet mėgsta, negali atsilaikyti. Vakar pavalgė, buvo blogai, teko vartoti vaistus.. Tai susitarėm, kad valgysim juos tik jam išvykus į komandiruotę, kad neerzint. Taip darėm visus metus pernai smile.gif Nugi nesunku dėl mylimo žmogaus user posted image
Tai žodžiu, jei vyras sukalbamas, galima pabandyti susitarti ax.gif
Atsakyti


QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 10 16, 09:42)
Labas rytas  mirksiukas.gif
Trysduvienas, o kur tu dabar esi? Per mėnesį įdedant pastangų ir ne namie įmanoma jei ne numest, tai bent nepriaugt  biggrin.gif To tau ir linkiu  4u.gif


Mes lankom gimines, draugus senai matytus, šiaip keliaujam, na išnaudojam atostogas su kaupu biggrin.gif neužilgo vyksim pas uošvius, jie riebaus, sunkaus maisto mėgėjai, tai nežinau kaip reikėd tartis biggrin.gif

QUOTE(Pireja @ 2016 10 16, 10:38)
Man tai skonis baisus tos nulines kolos.



Man tai irgi neskani ji, labai jaučiu skirtumą. Vyras kažkada buvo parvežęs kolos su žaliaja citrina, nu irgi tragedija unsure.gif

QUOTE(dontstop @ 2016 10 16, 11:44)
Čia turbūt iš glikeminio indekso teorijos  smile.gif Balti miltai, cukrus skatina apetitą, ne balti miltai žemesnio glikeminio indekso, lyg turėtų ilgesniam laikui duot sotumą. Na tai galima kepti picą iš ne baltų miltų  smile.gif


Namie tai ir aš kepu iš speltos miltų. Dar turiu ryžių miltų nusipirkus, bet nebandžiau iš jų. Naudoju kai darau kinietiškai vištieną vietoj krakmolo biggrin.gif


Nee aš negalėčiau vyruo neleisti kažko tai valgyti - po to bus piktas, kaip ir aš biggrin.gif jis man irgi nedraudžia, nors aš jam sakau, kad neleistų man valgyt saldumynų - sako negaliu, nes kitaip būsi susiraukus visą dieną, jei negausi kažko saldaus biggrin.gif
šiaip mes retai valgom kažkokį jau pagamintą maistą, kaip picą, kebabus ir panašiai, nors anksčiau tikrai buvom mėgėjai ir į kavines nueit, bet dabar tiek taupymo, tiek sveikatos, tiek dietos tikslais gaminam namie ir jau pripratom, tai tik retkarčiais vyras sugalvoja užsakyt ką nors. Dėl manęs tai ir nereikėtų, na bet jis nori tai ir aš tada kampe atsisėdus salotų negraužiu ir nešnairuoju biggrin.gif tao vakar buvo pica, o va šiandien jau tą vištieną valgom biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano poziuris panasus i Rudaakes ir Trysduvienas. Man laisve pasirinkime labai svarbi, nepakesciau, jei kas aiskintu, ka man valgyti ir ko ne. Tai ir as niekam neaaiskinu, na, tik vaikui. Coca-Cola 'reikalinga' mano vyrui, jos beveik visuomet yra saldytuve, bet as labai retai paskanauju, ne mano gerimas, nepratusi ir man ji nereikalinga. Kebaba nepamenu kada valgiau, picas daznai uzsisakome penktadienio vakara, gal kokius 3x per menesi (si penktadieni nevalgeme). Bet viesose istaigose praktiskai nevalgome visai (del iv.priezasciu).
Atsakyti
QUOTE(trysduvienas @ 2016 10 16, 16:53)
Dar turiu ryžių miltų nusipirkus, bet nebandžiau iš jų.

Net negirdėjau apie tokius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 10 16, 16:05)
Net negirdėjau apie tokius  bigsmile.gif


Pirkau maximoj prie sveikuolisku produktu padeta, ar kaip ten tas skyrius vadinas, ekologisku gal? Toks zalias skyrelis buna biggrin.gif nedidele dezute. Man krakmolas atrodo kažkoks blogis biggrin.gif tai naudoju šituos ryžių miltus, jie ir šiaip savo išvaizda krakmolą primena, tai jei kokį padažą darau orhi šaukštą dedu, arba jei reikia ką nors apvolioti miltuose tai irgi juos naudoju. Net nežinau ar tiktų picai ar kokiems pvz blynams bigsmile.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(trysduvienas @ 2016 10 16, 19:01)
Man krakmolas atrodo kažkoks blogis biggrin.gif

Balti ryžiai irgi blogis irnesakyk.gif
Man tiks, išbandysiu smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
-700 per savaitę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 10 17, 07:57)
Labas rytas  4u.gif
-700 per savaitę  smile.gif

Vau blink.gif biggrin.gif įspūdingai!

O pas mane +600g verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 10 17, 09:06)
Vau blink.gif  biggrin.gif įspūdingai!

O pas mane +600g verysad.gif

Ačiū smile.gif Jaučiu, kad sistema veikia rolleyes.gif

Kaip manai, dėl ko pliusas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 10 17, 08:30)

Kaip manai, dėl ko pliusas?  unsure.gif

Matyt dėl to, kad atsipalaidavau savaitgalį, vakar cepelinų vyras parveže ax.gif Reiks ryt pasisvert, žiūrėsiu, ar bus kokių pokyčių ar ilgam šitas riebalas nusėdo pas mane biggrin.gif Bet va nėr teisybės, vyrui tai nieko po cepelinų, nei gramo daugiau unsure.gif
Atsakyti