Įkraunama...
Įkraunama...

Birželinukai

QUOTE(luanda @ 2016 07 29, 16:15)
snekam tauskam be sustojimo abiem kalbom  smile.gif


kaip smagu, mano tauskia sava kalba labai dau, yra aisku ir normaliu zodziu, dazniausiai jau suprantam ka sako ir ko nori, bet rugpjuti eisim pasirodyt neurologui nes jau ryskiai veluoj sneka pagal gydytoja
Atsakyti
QUOTE(Angola @ 2016 07 29, 17:15)
šiandien ir TA praėjom tuo pačiu, tai mažasai 95 cm ūgio ir 14,5 kg.
Vyresnėlis 110 ir 16 kg kg biggrin.gif
Labiausiai džiugina tai, kad biejų dantukai idealūs  thumbup.gif

o su vėjaraupiais, tai kuriozas. Per mažai spuogų, kad rašytų į kortelę ir biuletenį duotų  lotuliukas.gif teturi 6 ir temperatūra tik pora valandų tebuvo. Sakė pirmadienį skambintis, jei blogėtų  doh.gif

Gal lengvai prasirgsit 4u.gif mano dickis irgi labai lengvai sirgo, o mazasis va nesenai labai sunkiai, randu net liko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Angola @ 2016 07 29, 14:19)
Mano vyresnėlis tris tokias epidemijas grupines perėjo. Kol kas irgi neserga...


Oho blink.gif

QUOTE(Angola @ 2016 07 29, 17:15)
šiandien ir TA praėjom tuo pačiu, tai mažasai 95 cm ūgio ir 14,5 kg.
Vyresnėlis 110 ir 16 kg kg biggrin.gif
Labiausiai džiugina tai, kad biejų dantukai idealūs  thumbup.gif

o su vėjaraupiais, tai kuriozas. Per mažai spuogų, kad rašytų į kortelę ir biuletenį duotų  lotuliukas.gif teturi 6 ir temperatūra tik pora valandų tebuvo. Sakė pirmadienį skambintis, jei blogėtų  doh.gif


Kokie smulkūs atrodo smile.gif

Čia irgi geras, dar ir taip būna, kad spuogų per mažai smile.gif bet juk inkubacinis laikas namie vis tiek turė būti, o k tada daryti?
Atsakyti
QUOTE(Usnee @ 2016 07 30, 12:34)
*Kokie smulkūs atrodo  smile.gif

**Čia irgi geras, dar ir taip būna, kad spuogų per mažai smile.gif bet juk inkubacinis laikas namie vis tiek turė būti, o k tada daryti?


*Sakai smulkus biggrin.gif maniskiai uz K dar smulkesni lotuliukas.gif Ugis Itariu kokiu 93/94 cm tikrai neperzengs o svoris tai manau max po 13 kg trauks (nes praita rugseji tik 10 ir 11 kg tesvere) doh.gif
I ta pacia (ne)smulkumo tema... Kazkada aisktelej zaidimu buvom, laksto maniskiai, duksta... Ir ziuriu vaika atvede. Pagal mane mazdaug metinukas, nes toks dar "kreivai" vaikstantis, ir "kalba" ta kudikiska. Tai va atsistojo maniskis vienas salia ir matau.... dvigubai kudesnis, o ugiu max pora cm aukstenis mano lotuliukas.gif doh.gif Ir cia mazdaug 1m ir 3m vaikai salia stovintys.... Tai skirtumas toooks zymus pasirode.
**Jo jo... cia tokia bsurdiska situacija doh.gif Bet as tokiu atveju tada jauciu sakyciau tai rasykit pazyma kad viakas sveikas ir glai eit i darzeli.. jauciu tada tikrai nebebutu per mazai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasisiutus: 30 liepos 2016 - 12:32
Man K labai storas atrodo smile.gif ypač pilvas.
Šiandien jau normaliai spuogų turi, Bangom pakarščiuoja iki 38,5
Atsakyti
QUOTE(Angola @ 2016 07 30, 15:27)
Man K labai storas atrodo smile.gif ypač pilvas.
Šiandien jau normaliai spuogų turi, Bangom pakarščiuoja iki 38,5

Linkiu, kad lengvai visgi praeitų, nors gal reiktų vėl iki gydytojos nubėgti dėl pažymos? Na man vis tik nesitiki kad vėjaraupiams biuletenio neskirtų g.gif gi smarkiai užkrečiama liga, kur dėt vaiką? į darbus reikia eiti gi, na, žinoma, pirmadienis jau tikrai nuplauks, bet likusios keturios dienos ir toliau..

Maniškis tai ūgio turbūt apie kokis 108cm ir 18,5kg biggrin.gif tai A turbūt smulkesnis atrodytų šalia pastatytas smile.gif

Pasisutus, o tavo chebra tikrai smulkučiai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kroshkyte: 30 liepos 2016 - 18:57
Labas,

Kroshkyte, krepšininką augini? biggrin.gif
Mano uoga 99cm ir 14,5kg ax.gif

Užjaučiu visus ligoniukus. Maniškė nebeina į daržą nuo liepos, tai baigės su ta diena visi snargliai, nors namie kiaurai skersvėjai ir laksto lauke nuo ryto iki vakaro basa, baseine turškias. Nesaugau absoliučiai. Tai nesuprantu ko darže snarglys pastovus. Bet reik džiaugtis, kad bent ne rimtos ligos..

Dėl kalbos, tai maniškės žodynas tikrai labai platus, o pagal plepėjimą jau galėtų vesti vaikų radiją lotuliukas.gif kartais net norėčiau paspausti "mute" mygtuką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katiniena @ 2016 07 30, 20:39)
Labas,

Kroshkyte, krepšininką augini? biggrin.gif
Mano uoga 99cm ir 14,5kg ax.gif


Pas mus giminėj taip būna smile.gif mes iki kažkur 10 metų būnam akštesni nei vidurkis, bet paskui sustojam augę taip smarkiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Angola @ 2016 07 29, 17:15)
šiandien ir TA praėjom tuo pačiu, tai mažasai 95 cm ūgio ir 14,5 kg.
Vyresnėlis 110 ir 16 kg kg biggrin.gif
Labiausiai džiugina tai, kad biejų dantukai idealūs  thumbup.gif

o su vėjaraupiais, tai kuriozas. Per mažai spuogų, kad rašytų į kortelę ir biuletenį duotų  lotuliukas.gif teturi 6 ir temperatūra tik pora valandų tebuvo. Sakė pirmadienį skambintis, jei blogėtų  doh.gif

Mano mažiukas vasaros pradžioj 100 cm buvo ir apie 17 kg biggrin.gif dabar paaugo. Tai įtariu koks 103 bus, nes labai jau rūbai "sumažėjo" biggrin.gif

Vyresnėlis 115 cm ir 21 kg. Rūbus dėti galiu tuos pačius. Sudėjimas vieno smulkesnis, kito stambesnis, tai tinka abiem lotuliukas.gif

Dėl dantukų, man širdies skausmas... Nuėjo per 3 priekinius karjesiukas... Niu taip širdelę spaudžia... Atrodo ir valom ir prižiūrim. Gydytoja tikrai neturėjo prie ko prikibti, kad būtų neprižiūrėti verysad.gif Bet sako, nu būna... gal kur kada nedavalėt, gal pažeidė koks sutrenkimas ( o buvo taip kai dėjosi į grindis dar ropinėdmasis). O pas dičkį puikūs dantukai biggrin.gif

Mes jau ruošiamės į daržiukus ir mokyklas. Kaip bus keista išleisti ABU unsure.gif nesu dar buvusi viena namie be vaikų unsure.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif kazkuri maciau buvo pasigedus, malonu 4u.gif klause apie darbuka. Vis dar vaikstau po pokalbius. Praeita savaite laimejau viena konkursa, bet nejau daug pagalvojus, nes ne visos salygos tenkino. Buciau jau pradejus dirbt. Atrodo yra tu darbu, bet algos algos...
Vaiku tema tai mano nevalgioji coliuke kazkur 90 cm ir 13 kg. Labai panasiai kaip pasisiutus berniukai augam. Siaip uzpuolus ja tikroji trimecio krize, nes tokia osoba, kad uch! Viskas pagal ja turi but. Vakar atvaziavom prie juros, neplanavom maudytis, nes jau vakaras buvo, tai mergina su rubais ta padare smile.gif tokio nevaldomo budo, tikroji z kartos atstove. Bet uztat vandens siltumelis, kaip kokia Vidurzemio jura. Tai taip ir gyvenam mes smile.gif panasiai kaip ir visi kiti birzelinukai.
Ai o ribomunilis tai beskonis. As ji saukste vandens tirpinu ir geria be jokiu problemu. Pradesim nuo kokios paskutines rugpjucio savaites. Tiesa mano dickei po adenoidu salinimo dingo visos slogos. Va jums ir alergija. Juk ji turetu siaip vasara nepraeit. O dar vaistus gerem. schmoll.gif isveseje adenoidai tikrai blogis imuninei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 01 rugpjūčio 2016 - 08:31
Su maniškiu buvo gal koks mėnesiukas toks nevaldomo vaiko. Paskui aprimo. Labai daug šnekėt pradėjo, susitarti eina jau. Tai gal lengviau visoms pusėms biggrin.gif

Tina, o tu nenori daryti apskaitos namie paėmus kokias mažesnes įmonėles?

Dabar turim mes buhalterę. Nesikeiksiu, nes vieša erdvė. Bet šiaip... doh.gif Mano vyras tikrai nėra buhalteris ir neturi žalio supratimo apie kai kuriuos niuansus. Pvz kokio PVM niuansų ir padengimo ar kokių grynų pinigų įnešimų ir kaip sutvarkyti tai buhalteriškai. Klausia tos buhalterės. Sako ji, tai dėk į kortą pinigus ir tiek. Dabar darė balansą, sako tau įmonė skolinga tiek ir tiek, negalima dėti pinigų taip į kortą doh.gif o prieš tai klausė, gal daryt taip anaip. Sako ne ne, nereik, neapsikrauk doh.gif Pati pasiemiau sutikrinti SF, žiūriu neapmokėtų yra sąsk. Atidaviau visas SF, sakau sutikrink VISUS mokėjimus, nes nemokėsiu nei cento tau doh.gif Ir šiaip sakau, kaip tu sugebėjai balansą padaryti unsure.gif Žodžiu, paskui susitinkam mes, tai ji oi, man čia skambina rėkia, kad vadovas to nepadaro, ano nepadaro. Sakau čia šiaip buhalterės reikalas tokius dalykus daryti, o ne ieškoti išrašytų įmonei SF liepos mėnesį už praitų metų lapkritį doh.gif Tai stovi visa nepatenkinta doh.gif Pati dabar SF surašinėju, kad matyčiau įplaukas paskui pagal jas, nes su ta tai vargo vakarienė. O jau kai pašneki su ja, tai kokia kieta buhalterė, kad eilės stovi kiek pas ją nori lotuliukas.gif tai įtariu tokios tik baisiai apie save gerai galvojančios, bet kai pamatai kaip dirba bash.gif Jau anyta kai pamatė sąskaitų išrašymo tvarką, tai sako man atrodo jog ji savamokslė biggrin.gif Ir šiaip papkių tvarka, kur gautos/siųstos/apmokėtos/neapmokėtos viskas į vieną sugrūsta doh.gif tai sakau nenuostabu kad nieko neranda doh.gif Net kokie darbuotojų antstoliai toje pačioje papkėje doh.gif
Atsakyti
Man patirties reik pries imanantis imone tvarkyt. Paciolio kursu tam neuztenka. Tik supratau kokstai atsakingas darbas ir kaip gali prisibuhalteriaut nepasedejes salia rimto aso.
Atsakyti