Įkraunama...
Įkraunama...

Birželinukai

QUOTE(Mergyte <3 @ 2016 08 06, 18:11)
Sveikos.

Patyrusios mamos, kreipiuosi į jus  biggrin.gif Kuo rengti vaikus darželyje? Daugiau įdomi viršutinė dalis, nes kelnės patogiausia tokios, kad būtų be sagų, nevaržytų judesių (kokios treninginės), o kaip viršus? Nešioja jie ten džempus kokius? Ar geriau per galvą maunami ar užsegami? Ar tik maikutės kokios ir ploni bliuzoniukai? Ar atvesti su džempu ir paskui numauti palikti spintelėje, esant reikalui uždeda? Kaip su papildomais rūbais? Reik turėt komplektų "avarijų" atveju jei apsipils ar pan? Kokią avalynę renkatės - basutės? Tapukai? Gal kas TOMS išbandėt? US tie TOMS pigiai labai, sako lengvi ir patogūs  g.gif nes basutes bus išaugęs  doh.gif  O kaip su botais? Kokius rudeniui pirkti? Gal turit kas Crocs su pašiltinimu? Žodžiu... jau galva susisuko 000189.gif

Gal kvaili klausimai, bet kai supirkt reikia, tai kažkaip norisi protingai  blush2.gif


Nu va bernas dar neina daržan, tai nepatarsiu biggrin.gif Bet kiek mačiau berniukų, tai mūsų grupėje, kuri turėjo ir šildomas grindis, todėl joje būdavo tikrai labai šilta, tėvai vesdavo pvz pėdkelnės ir šortai kokie lengvi, ploni ir maikutė. Džempas kabėdavo spintutėj. Ėjo ir su treniginėm kelnytėm plonom bei maikute. Sakyčiau kad kai nueisi į grupę, auklėtojos susakys visą tvarką, ar šilta būna grupėj ir pan. Aišku sajė nerengti gerais rūbais, nes ten piešia dažais, flomikais, valgo pvz kokią barščių sriubą, apsitaško biškuti, žiūrėk neperrengs, liks dėmė. Nors kai grįždavo aš iškart tą vakarą muilu ištrindavau ir skalbdavau, tai neatskalbiamų dėmių turėjom tik kartą. Spintutėj turėti atsarginį komplektą, net du sako (bet čia gal mažesniem vaikam?). Pas maniškę buvo dvi maikutės (šaltuoju metu, ilgom rankovėm plonesnės), pėdkelnės 2vnt, apatinių 2vnt, ir sijonėlis, dar džempas arba megztukas. Ai, dar kojinės šiltą rudenį/pavasarį. Per visus metus keitė tik bliuskytes porą kartų. Į lauką jokių spec kostiumų nepalikinėjau. Nežinau, kaip jei ten lauke būdavo po lietaus, bet perrengtos nė karto nepasiėmiau (su smėlėtu kelnių užpakaliu buvau pasiėmus), nors ji iš tų aktyvių vaikų. Spintelei spec guminių nepalikdavau, nes žinau, jei pamatys, norės juos autis, o gal oras visai nereikalaus jų, tai dar sukais koja. Žiemą atsarginių pirštinių reik. Bet pamatysi, dabar neaišku gal, bet rudenį viską auklėtoja susakys.
Ai, tapkes tai atsisiunčiau medžiagines, o viduj odinis padukas. Bet pasiimdavau kartais ir su drėgna kojyte. Bet gal dėl to, kad klasėj tikrai karšta būdavo, auklytė net būdavo basom vaikščiodavo. Šiem metam nežinau, gal vėl tokias pats reiktų pirkti, nes kitokių nežinau. Crocsų nenoriu, o man rodos ir neleidžia, nes aceit paslyst gali. Apie tas mūsų tapkes Tina yra sakius, dabar užkrito pavadinimas man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte <3 @ 2016 08 06, 21:27)
O kodėl tau treninginės kelnės nepatinka? Yra gi visokių tų vadinamų joger pants, biški pakarusiu klynu. Man šiaip patinka Happeak tos kelnės ir kasdienai. Labai gerai skalbiasi, ilgai neišaugamos (dvejas turim nuo metų laiko ir dar turi tikti). Tai jas planuoju duoti nešioti į daržą  unsure.gif


Ai, man cia "per smegenis" kirte truputi... Na nemegstu as ju ir viskas. Cia man tas pats pas pamatyti mieste treninginius lotuliukas.gif doh.gif Del tu nukarusiu klynu - irgi kuo toliau, tuo labiau man jos nebepatinka, ypac tos hareminio stiliaus (kur klynukas U raides, be priekio ir nugaros siuliu). Vat tos laisvos indisko stiliaus (siektiek zemesniu klyneliu, laisvos - bet su priekio ir nugaros siulemis) - tai grazios. Ai isvis man kai kurie dalykai susije su dabartinemis madomis nelabai suvokiami (tiksliau as pati tokiu nei per kur nesirinksicau vairantu - bet cia jau kiekvieno reikalas ir pasirinkimas wink.gif. Na pvz man jau iki negaliu "bloga" tie drugeliai VISUR - toks jausmas kad be ju daugiau nieko nera.

Siaip bent pas mus grupeje tirkai nemazai berniuku buna su pedkelnemis vien, arba su sortukais plonais "ant virsaus". Rudeniui tai neturim apskritai jokiu lietaus rubu - bet jau nuo pavasario devetuose ieskau bent namie turetis tokius, nes mano "laukinukai ir vandeniniai" smile.gif O vat darzely (bent pas mus) - tai jei tik dargana - tai lauke nebuna - tia kaip ir bedos nera labai. Ir siap kazkaip sugeba tuos vaikus nusaugoti ganetinai (tik nesuprantu kaip oms tas pavyksta biggrin.gif )
Atsakyti
aaaaa, Pasisiutus, asmeninės nuostatos biggrin.gif iš ties ir man jau nusibodo tos mados "nukaraklynių". Bet turiu pripažinti, kad vaikams patogu. O berniukam ir dėl "vyriškumo" apsaugos tinka kas dienai biggrin.gif Treningai irgi ne man. Šiaip tik kieme dedu vasara jei vėsiau arba sportui vyresnėliui. Bet dabar iki tų kombių dar gi daug laiko. Kažkaip reiks vesti į daržą... Galvoju jei kilpinės medžiagos, tai turėtų sueiti kasdienai, kol nei pėdkelnių nedėsi, ir kombių nebus g.gif

Ačiū merginos už nuomonę. Iš ties supratau, kad nėra ko skubėt net ruošti kraitelio daržan. Turiu kelis rūbelius, batukų be raištelių, paskui matysiu. Ne karo metas - parduotuvėse pilna visko blogiausiu atveju biggrin.gif Vat tik meldžiuosi kad basutės tiktų senosios. Nors maniškis mielai su crocsais eitų doh.gif nupirkau su mackvynu, tai kai pamatė, net miegot guldė kartu, klostė, lopšines dainavo doh.gif

O kitas klausimas. O tai pižamų nereik? g.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Mergytė, aš dažniausiai rengdavau treningus, kelnytes, plona bliuskute ir dzemperiuka. Kartais uzmaudavau pėdkelnes ir uzdedavau šortus.
O grupėje vaikščiodavo su sandėliukas su užklydę, odinukais.
Atsakyti
QUOTE(luanda @ 2016 08 07, 11:30)
Labas rytas,
Mergytė, aš dažniausiai rengdavau treningus,  kelnytes, plona bliuskute ir dzemperiuka. Kartais uzmaudavau pėdkelnes ir uzdedavau šortus.
O grupėje vaikščiodavo su sandėliukas su užklydę, odinukais.

Aš be užkulnio turiu basutes. Didesnių dydžių ecco negamina su juo 4u.gif ir šiaip, kažkaip iki 27-28 dydžio matau su užkulniu basutes, paskui jau paprastai juostelės reguliuojamos arba ne būna g.gif O mūsų jau 28 dydis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte <3 @ 2016 08 07, 10:49)
O kitas klausimas. O tai pižamų nereik?  g.gif


Bent pas mus - tai nea smile.gif Siaip manau cia konkreciai nuo darzelio politikos priklauso. O is kitos puses.. .tai nesuprantu kam ta pizama je isilta grupej. Namie irgi pizamas rengiu ziemai tik, nes vesoka buna pas mus + nusispardo amzinai kaldras visas. O pvz dabar puikiai miea nuoguciai ir gerai visiems smile.gif
Is kitos puses su tom pizamom darzely... 20 vaiku nurenk + poto aprenk pizamom, kai atsikelia vel tas pats.... Tai kam tas papildomas darbas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pasisiutus @ 2016 08 07, 12:27)
Bent pas mus - tai nea smile30x30.png Siaip manau cia konkreciai nuo darzelio politikos priklauso. O is kitos puses.. .tai nesuprantu kam ta pizama je isilta grupej. Namie irgi pizamas rengiu ziemai tik, nes vesoka buna pas mus + nusispardo amzinai kaldras visas. O pvz dabar puikiai miea nuoguciai ir gerai visiems smile30x30.png
Is kitos puses su tom pizamom darzely... 20 vaiku nurenk + poto aprenk pizamom, kai atsikelia vel tas pats.... Tai kam tas papildomas darbas  biggrin30x30.png

Oi, man dar geriau būtų biggrin30x30.png tik vienas dalykas, kad gal negerai jei miegant suprakaituoja, paskui atsikėlę eina kažkur ir gali perpūsti. Nu žodžiu, dabar viskas sudėtingai atrodo biggrin30x30.png paskui jau dzin viskas. Kaip su dičkiu ir mokykla buvo. Čia gal to reiks, gal ano. Kaip čia susipurvins, reiks pakeitimui rūbų ir t.t. kai nuėjo į mokyklą ir su dėmėm grįžo ir visoks, bet kažkaip nieko netrūko biggrin30x30.png o pergyvenau kaži kaip kad būtų patogu, kad nesušaltų, nesukaistų biggrin30x30.png panokorė aš biggrin30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Vedrynelis @ 2016 08 04, 08:34)
Tina, ar tavo mergaitem buvo kokia nors alergine reakcija nuo to ribomunilio?

Kaip keista. Jokios nebuvo. Ne vienai. Tiesa, kartais slogyte islisdavo. Gal jums ne nuo jo? Kazkaip neitiketina. Kaip dabar jauciates? Buvot pas gydytoja?
Papildyta:
QUOTE(Mergyte <3 @ 2016 08 04, 11:32)
O klausyk, kitas klausimas. O kaip tau tie Pačiolio kursai? Verti tų pinigų ar kaip dažnai būna, tik vardas už kurį reik susimokėti, o realiai nėra kažkas daugiau nei kitur? Pati esu praktiškai priversta mąstyti apie mokymus buhalterinės apskaitos.

Vieni geriausiu, kiek teko lygint su kitais. Labai intensyvus. Visko labai daug per trumkpa laika. Niekur taip placiai nemokina. Paskaityk nete zmoniu atsiliepimus. Pas mus grupej buvo buhalteriu, kurie ju nepaveze, neislaike egzu. Kai kurie buhalteriai sako jog jie labai sausi, bet man asmeniskai praktikos buvo daug. Auditorijoj spresdavom uzdavinius iskart po teorijos, paskui buvo nemazai valandu praktikos per kuria vedem vienos imones apskaita baigdami finansiniu metus su visomis ataskaitomis. O geriausia ateit mokytis jau kazkiek zinant buhalterijos, tada tikrai tvirtus pagrindus gausi. Arba sesti iskart prie buhalteres ir imtis praktikos lygiagreciai. Man kursai patiko. Tuos pora menesiu nieko neveikiau, tik mokinaus. Skaitydavau saziningai nuo ryto iki vakaro su pertraukelem. Ir supratau, kad buhalterija manes visai neisgasdino, o is tiesu traukia. smile30x30.png
Papildyta:
QUOTE(pasisiutus @ 2016 08 05, 22:22)
Tai vat - kaip ir sakiau sveria G 12.5, M 13 kg  biggrin30x30.png O ugiai "net: 0.5 cm skiriasi  lotuliukas30x30.png M 93.5 ir G 94 cm.

Pamatavau saviske specialiai, tai 92 ir 13 smile30x30.png Maziausia tarp visu???
Papildyta:
QUOTE(Mergyte <3 @ 2016 08 06, 21:27)
Iš ties individualu, bet vis vieną vyrauja darželių aprangos tendencijos kažkokios  biggrin30x30.png

As tai zinok pati viesai su treningais nevaikstau ir vaiku nerengiu. Tik namu aplinkoj. Man i darzeli, lyg i darba smile30x30.png Nesipuosiam kaip i baliu, bet ateinam tvarkingais, visada svariais ir kasdien ne tais paciais drabuziukais. Spintelej visada yra atsarginis komplektas. Triusu idedu daugiau. Pora pedkelniu. Dar pagalvok, kad reikes suku. Puoduko turbut jau nebe, nes ne i lopsiuka eisit. Kitos mamos ideda lauko rubus atskirus, nes jie ten pilvais saules piesia purvyne smile30x30.png
Papildyta:
QUOTE(Usnee @ 2016 08 06, 21:59)
Crocsų nenoriu, o man rodos ir neleidžia, nes aceit paslyst gali. Apie tas mūsų tapkes Tina yra sakius, dabar užkrito pavadinimas man  biggrin30x30.png

RenBut. Superines jos mums. Abi avi. https://www.google.l...TsFAsoQ_AUIBigB
Crocsu ir pas mus neleidzia.
Papildyta:
QUOTE(Mergyte <3 @ 2016 08 07, 10:49)
O kitas klausimas. O tai pižamų nereik?  :hm

Pas mus ne. Nera joms laiko 20 vaiku jomis perrenginet. Nurengia iki maikuciu ir guldo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 07 rugpjūčio 2016 - 23:04
QUOTE(Mergyte <3 @ 2016 08 07, 10:49)
O kitas klausimas. O tai pižamų nereik?  :hm


Aš pirkau fainą carterinę, o pasirodo ir nereikėjo biggrin30x30.png grupėj šilta, tai ir miegojo tik su apatiniais ir apatine maikute. Visad dėdavau tokią ant petnešėlių, o tada jau ant viršaus kitą bliuskutę, kad kai eina miegti aną nurengia ir miega su ta apatine..
Bet tikrai, viską susakys ir įsigysi smile30x30.png nėr kur skubėt smile30x30.png
O kaip mokyklinuką suruošt sekas? Kiek kainuoja? reik gal pradėt taupyt biggrin30x30.png
Atsakyti
Sveikos, pernai ir aš panikavau kuom rengti šiemet atsipūtus labai esu smile30x30.png
Pirkau basutes - tapkutes kur tina užrodė, nors mes ir namuose žiema tokias nešiojam.
Berniukai pas mus su treninginėm kelnėm visi, su pėdkelnėm nemačiau nei karto, bet pas mus ir yra nuo 2 iki 6 metų vaikai. O viršus tai maikutės ilgom rankovėm jei vėsiau tai džemperiukas dar. Mergaitės tai atskira respublika, mano mergina TIK su suknelėm nori eiti, tai ir einam smile30x30.png pavasarį rudenį tai kojinytės ir suknutė jei vėsiau timpkutės, o žiema pėdkelnės ir suknutė arba sarafanas.
Pižama pas mus yra privaloma rudenį pavasarį trumpa, o žiema ilga pižama, ir tuom labai džiaugiuosi, nes patalpos šiltos tai dažniausiai vaikai suprakaituoja kai atsikelia persirengia ir nelaksto drėgni.
O spintelėj laikau 2-3 komplektukus. Viršų perrengė pora kartų, bet prisisiojus buvo neviena kartą, tai turi. Guminukų neturėjo daržiuke ir nereikėjo, nes kaip ir usnės mergytei taip ir maniškei reikia nereikia mautusi.
Šiemet ir lauko rūbus sakėm kad dėsim, galės eiti bet kokiu oru.

O svarbiausia mums darželyje auklėtojos ką sakė, rengti taip kad sutepus nebūtų gaila rūbų. Nes visko pasitaiko, tai guašas neišsiskalbia (pasirodo būna ir taip) tai flomikai nekokie irgi neišsiskalbia, ir ta apti nepiktybiška rūgštynių sriuba neišsiskalbia kartais biggrin30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2016 08 08, 00:24)
Nesipuosiam kaip i baliu, bet ateinam tvarkingais, visada svariais ir kasdien ne tais paciais drabuziukais.

RenBut.


Mes ir visad kitais rengiamės, nes na po dienos jau būna kleckuoti...o ir šiaip, lauke laksto, sušyla.

Tiksliai smile30x30.png O mum jų tas odinis padukas pradėjo atsilupinėt jau po kokių gerų 2mėn nešiojimo.
Atsakyti
QUOTE(Usnee @ 2016 08 08, 11:09)
Mes ir visad kitais rengiamės, nes na po dienos jau būna kleckuoti...o ir šiaip, lauke laksto, sušyla.

Tiksliai smile30x30.png O mum jų tas odinis padukas pradėjo atsilupinėt jau po kokių gerų 2mėn nešiojimo.


Mums irgi atsilupa, bet maniškis priklijavo ir viskas smile30x30.png


Maniškės rūbai yra naminiai, darželio ir šventiniai biggrin30x30.png
Į daržiuką leidžiu neprasčiausiais rūbais, o ir šiaip man labai aptinka trikotažiniai rūbai. tai suknutės visos trikotažinės, bet būtina pas mus sąlyga, kad suknelė suktusi biggrin30x30.png jei nesisuka viskas niekada neapvilksi. Yra keletas naujų nenšiotų, bet nei pro kur jų nenori biggrin30x30.png
Atsakyti