Įkraunama...
Įkraunama...

♥♥♥ Mūsų katytės ir katinėliai ♥♥♥

Laba, Ainu wub.gif Aist alkanoji biggrin.gif

Vidam, ne neturiu biuletenio, taigi nebuvo dėl ko. Kiara padarė vėl nedidelę pažangą, tikrai lakė vandenį, pati mačiau primerkta plaukų į vandenį. Na ir mano gražiai apskritimu sudėliotus sausiukus judino, tik neaišku judino su uodega kol lakė, ar bandė kramtyti. Vėl sudėliojau į apskritimą, pamaitinau konservais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busycat: 30 rugpjūčio 2016 - 18:00
Na va, gerėja Kiarai. thumbup.gif

QUOTE(Vidam @ 2016 08 30, 17:37)
Aist gavai nuolaidą, tai gal nueisi dar kartą  g.gif

Tai jau ne! Šią vasarą nė kojos ten nebekelsiu. schmoll.gif

Kelvis gražuolis wub.gif
Baukide, smagu, kad pailsėjai, sveika sugrįžus! 4u.gif
Aš daržovių- triušienos troškinį ir lazaniją gaminu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aist: 30 rugpjūčio 2016 - 18:06
Nu va jau ir Kiara pajudejo is savo busenos :)
Aist riešutu reik rankinuke turet !
Atsakyti
QUOTE(Apus @ 2016 08 30, 18:08)
Aist riešutu reik rankinuke turet !

Gerai sakai, bent būčiau jais apmėčiusi tą vištą- padavėją. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2016 08 30, 18:59)

Kiara padarė vėl nedidelę pažangą

Jėtau... friends.gif Kad taip ir toliau po žingsnelį į priekį... jau džiaugiasi širdis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aist @ 2016 08 30, 18:09)
Gerai sakai, bent būčiau jais apmėčiusi tą vištą- padavėją.  biggrin.gif


Aš tai turiu ekstra atvejui baltyminį batonėlį rankinėje. Padeda, kai esi alkana, o lesti nėra ko ar nėra kada 4u.gif

Vidam friends.gif aš dar bijau pradėti džiaugtis
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2016 08 30, 18:48)
aš dar bijau pradėti džiaugtis

Normalu kažkiek nerimauti, bet faktas, kad Kiarai jau geryn. Pasidžiauk, kad ir mažu žingsneliu. 4u.gif
Atsakyti
Ir aš bijau tfu tfu tfu...bet jau šiek tiek linksmiau širdyje kai parašai kad neblogėja, o kažkoks jos susidomėjimas pasireiškia.
Atsakyti
Ačiū jums, kad esat 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras , atsiprasau , kad taip isibraunu , bet labai reikia informacijos . Jei neklystu imanoma sterilizuot besilaukiancia kate ?Ir iki kokio laiko tai galima padaryt? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avonuke: 30 rugpjūčio 2016 - 19:24
Busy - dar viena gera naujiena iš Kiaros 4u.gif 4u.gif 4u.gif jetus kaip apsidžiaugiau perskaičius 4u.gif 4u.gif 4u.gif lengviau ant dūšios pasidarė, kad jau dar vienas žingsnelis pagerėjimo link ir labai tikiu, kad kasdien dabar vis bus gerų žinių 4u.gif Bučkių bučkis Kiarai oro_buckis.gif
Avonuke - gal kuri iš mūsų merginų, kas labiau patyrusi šiais klausimais pamatys klausimą ir atsakys iki kurio laiko katę galima sterilizuoti 4u.gif
Aist - skani tavo vakarienė net iš dviejų patiekalų biggrin.gif net nežinau ko labiau norėčiau biggrin.gif
Ruste - ačiū už smagų pasibuvimą ir už įdėtus keksiukus - rytoj jie tobulai įsipašys į darbo dieną biggrin.gif Kruopa irgi labai dėkinga už lauktuves 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avonuke @ 2016 08 30, 19:24)
Labas vakaras , atsiprasau , kad taip isibraunu , bet labai reikia informacijos . Jei neklystu imanoma sterilizuot besilaukiancia kate ?Ir  iki kokio laiko tai galima padaryt?  4u.gif  ax.gif

Sveiki 4u.gif Priklauso nuo veto. Iki nėštumo vidurio daro dauguma. Aš sterilizavau ir antroje nėštumo pusėje.

Kiarai daug balionų, sveik ir valgyk 4u.gif

Erendira ten mažasis globotinis. Miniatiūrinis velniukas su gerom manierom. Labai aktyvus, bet išleistas iš narvo pirmiausiai nulėkė pasinaudoti draskykle. Užuolaidom nelaipioja, tapetų nedrąsko. Geras vaikas. :D

Aist nieko sau. Valandą laukiant galima ir padavėją ar virėją suvalgyt :D

Sorry, kad aš mažai aktyvi. Gyvenimas linksmasi su manimi ir žiūri kiek patempsiu kol stogas nuvažiuos. :D
Atsakyti