Įkraunama...
Įkraunama...

♥♥♥ Mūsų katytės ir katinėliai ♥♥♥

Aciu uz atsakymus. Tiesiog siandien vyras grizes is garazo papasakojo, kad ten pries mazdaug pora savaiciu atsirado be galo grazi , jauki marmurine katyte . Is to kaip elgiasi akivaizdu, kad tikrai buvusi naminuke verysad.gif sako panasu, jog vaikinga. Greiciausiai kazkas del to ir atsikrate. Prazus ji ten ziema ... verysad.gif Nezinau ne ka daryt unsure.gif Namuose ir taip dvi kates , suo . Nebent sutvarkius bandyt ieskot nauju seimininku.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2016 08 30, 15:02)
Vaišinkitės!

Receptas originale yra morkų pyrago, bet aš dedu naminės obuolių tyrelės.

3stiklinės trintų morkų / 0,5l obuolių tyrelės (manau tiktų ir kitokia uogienė, nebandžiau, bet planuoju išmėginti)
2 kiaušiniai
1st cukraus (dedu mažiau)
2st miltų
0,5st aliejaus
soda (gesinu actu) arba kepimo milteliai
prieskoniai, esencijos kas ką mėgsta.

kepu keramikinėse formelėse, nes mano vyram taip skaniau - paskrudę kraštukai - nemėgsta jie šlapio pyrago vidaus.

Tyrelė yra su cukrum ar be?
Atsakyti
Magnuna, perduosiu 4u.gif Greit jau pati galėsi linkėjimus perduoti


Colomba, laikykis, priimk viską, ka ans duoda, stipresnė būsi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2016 08 30, 20:12)
Magnuna, perduosiu 4u.gif Greit jau pati galėsi linkėjimus perduoti
Colomba, laikykis, priimk viską, ka ans duoda, stipresnė būsi 4u.gif

Busy, nenoriu. Šito jau tikrai nenoriu. :D Mano stiprybė irgi turi ribas. :)
Atsakyti
QUOTE(Magnuna @ 2016 08 30, 15:54)
Tą stebuklingą kilimėlį jaučiu reiks nusipirkti bo kraiko randu ir balkone ir lovoje, apie kitas vietas tai jau tyliu,  nepasakyčiau kad maniškiai trumpakelniai daug išnešioja bet Grikis savo plačiom meškos letenom tai nemažai kartais į tapupirščius suima. Šeimininkė Kruopa tvarkingai ant Ikėjos  kilimuko viską nupurto o naivuolis blondinas tai su viskuom varo  smile.gif


Yra kilimukas, kaina 4,70 pas Žilinskienę klinikoj, Magnun.
Turiu 3 biggrin.gif
Busy, labai džiaugiuosi ir labai gražios katukų foto. Ir linksmas šeškutis. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2016 08 30, 20:55)
Tyrelė yra su cukrum ar be?

Su cukrum. Išvirti pjaustyti be odelių obuoliai, ir sutrinti belnderiu.

Mes va su Magnuna valgėm ir nutarėm, kad ir žalius obuolius galima būtų sudėti pertrintus.

Cukraus kiekis reguliuotinas pagal poreikius, nes stiklinę dėti man gerokai per daug, dėjau pusę ir tai su tyrele daugokai man atrodo.

------------

Sakura atlaikė operaciją, tik labai liūdna dar, bet gi nemalonus reikalas tos narkozės... ryt tikiuosi atsigaus :)
Atsakyti
QUOTE(Avonuke @ 2016 08 30, 20:52)
Aciu uz atsakymus. Tiesiog  siandien vyras grizes is garazo papasakojo, kad ten pries mazdaug pora savaiciu atsirado be galo grazi , jauki marmurine katyte . Is to kaip elgiasi akivaizdu, kad tikrai buvusi naminuke  verysad.gif sako panasu, jog vaikinga. Greiciausiai kazkas del to ir atsikrate. Prazus ji ten ziema ... verysad.gif  Nezinau ne ka daryt  unsure.gif  Namuose ir taip dvi kates , suo . Nebent sutvarkius bandyt ieskot nauju seimininku....  g.gif


Aš bandyčiau tvarkyt...nes kitu atveju prie garažo jau bus ne viena o visa kruvelė... Aišku, jei tvarkyt dar ne per vėlu 4u.gif

Smagu dėl Kiaros thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi to kilimelio reik ....
Kur ta moters klinika yra, kur tie kilimeliai stebuklingi gyvena? :D
Atsakyti
Apus - Žilinskienės klinika yra Fabijoniškėse, Fabijoniškių g. 61
Aist dar rašė kad iš Zoomaisto pirko, gal ten internetu galima atsisiųsti 4u.gif
Kaži kaip Kiara šiandien? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magnuna: 31 rugpjūčio 2016 - 07:17
Labas rytas 4u.gif
Kiarai linkiu kuo greičiau sveikti 4u.gif o ta karūna, manau, jai puikiai laikosi wub.gif

Pet24 šiandien 5 eur nuolaida su kodu Dovana-5 4u.gif
Užsakiau Kelviui Acana Grasslands antrą paką, kaip ir tinka visai, kailis gražesnis, nei būdavo, kai Orijen valgė.

Dar nesuskaičiau visko, lūžau vakar ax.gif lagaminas dar stovi neiškrautas...

Geros dienos visoms 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, maistas per nakti neliestas. Pamaitinta, vaistai sugirdyti, konservas pakeistas, grudeliai apskritimu sudelioti, ziuresim vakare

Maniskiai irgi Acana grassland raito, baigiau siandien supilti paskutinius grudus, o Applaw su zuvimi visiskai nei vienas esti nenori, vaziuosiu i miesta pirkti acanos vel.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busycat: 31 rugpjūčio 2016 - 08:24
Labas rytas 4u.gif
Jau to Kelvio gražums wub.gif

QUOTE(Aist @ 2016 08 30, 19:05)
Aš daržovių- triušienos troškinį ir lazaniją gaminu.


Čia kas tiek suvalgys g.gif biggrin.gif

QUOTE(Aist @ 2016 08 30, 19:09)
Gerai sakai, bent būčiau jais apmėčiusi tą vištą- padavėją.  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(Colomba @ 2016 08 30, 20:43)
Sorry, kad aš mažai aktyvi. Gyvenimas linksmasi su manimi ir žiūri kiek patempsiu kol stogas nuvažiuos. :D

console.gif viskas bus gerai 4u.gif Sako, kai stogas nuvažiuoja, matosi dangus rolleyes.gif O jei galiukuo pagelbėt (bet kuo, kad ir šokolado avežt) , tai aš visada 4u.gif

QUOTE(Avonuke @ 2016 08 30, 20:52)
Nebent sutvarkius bandyt ieskot nauju seimininku....  g.gif


Aš 2 metų amžiaus juodulei Zuzytei radau namus mirksiukas.gif Tikrai ne vien mažiukai kačiukai dovanojasi 4u.gif

Kaip šiandien Kiara laikosi? ax.gif

O aš, žinokit, irgi višta doh.gif Gavau iš šeimos gydytojo krūvą lapukų tyrimams, nuvažiavau akstyvą rytą į polikliniką neėdus-negėrus ir žiūriu, kad tik šlapimo ir EKG lapukus turiu... na, ką, prie EKG eilė, šlapimo neturiu, tiek to, kažkada viską padarysiu. Ir šiandien atėjo tas kažkada, dedu šlapimo tyrimo lapuką kur reikia, o jis bac ir išsisluoksniuoja į 2 vnt, kraujo tyrimui, pasirodo irgi buvo... blink.gif Tai kaip man jaustis biggrin.gif

A kas čia su citatais nutiko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 31 rugpjūčio 2016 - 08:46