Įkraunama...
Įkraunama...

♥♥♥ Mūsų katytės ir katinėliai ♥♥♥

Kraiką aš naudoju OKO PLIUS, patogu, kad galima į klozetą nuleist, bet kad labai jis nešiojasi

Va kokius grožius radau, labai gražios meinukų nuotraukos wub.gif
http://augintinis.lr...-nuotraukos.htm
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Busy, ramiai ramiai kvėpuok, po mažėlę susitvarkys Kiara. 4u.gif
Diinkos ufikų išraiškos wub.gif
Čiumbis koks linksmuolis thumbup.gif niekad nesu čiupinėjusi šeško, labai smagus žvėriukas atrodo. biggrin.gif
Kraiką Cat's best Oko plus ( nes į tūliką galima mest) naudoju su dvisluosniu granulių antiišnešiojimo po namus kilimu. Vienas minkštas ikėjos, ant viršaus iš zoomaisto plastikinis:
http://www.zoomaista...aleto_kilimelis
Realus vaizdas:
user posted image
Esu bandžiusi Cat's best Nature gold, nepatiko, nes prastai sušoka. Bet nešiojasi ženkliai mažiau nei okoplus.



Atsakyti
Tą stebuklingą kilimėlį jaučiu reiks nusipirkti bo kraiko randu ir balkone ir lovoje, apie kitas vietas tai jau tyliu, nepasakyčiau kad maniškiai trumpakelniai daug išnešioja bet Grikis savo plačiom meškos letenom tai nemažai kartais į tapupirščius suima. Šeimininkė Kruopa tvarkingai ant Ikėjos kilimuko viską nupurto o naivuolis blondinas tai su viskuom varo smile.gif
Atsakyti
Ainu jungiasi į šešiakilograminių kačių/katinų klubą. mirksiukas.gif Gufis puikus- apvalus- storauodegis wub.gif Grikis- mamkos nugulovas- apsipatenkinęs gyvenimu. wub.gif
Rytinis Ainu veido apsišlakstymas šaltu vandenuku, sako, labai tonizuoja kailiuką ir suteikia grožio:
user posted image
Po to labai sveika paieškoti nuotykių ( vorų) garaže:
user posted image
Arba palandžioti tarp dviračių stipinų:
user posted image


Papildyta:
Vakar vakare nulūžau užsidariusi miegamajame ir nepastebėjau, kad Ainu prie printerio tame pačiame kambaryje snaudė. Vyras vėliau miegot atėjęs patamsyje irgi katės nematė. 4 val.ryto išgirdau tylų miau. Po to garsesnį. Kol susivokiau, kad Ainu šioje miegamojo durų pusėje išleidžiama prašosi, o ne atvirkščiai. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Magnuna @ 2016 08 30, 14:54)
naivuolis blondinas tai su viskuom varo  smile.gif

Na, man jis pasiteisino. Žymiai mažiau po namus išmigruoja kraikas. 4u.gif
Atsakyti
Atlėkiau į akropolį po darbo išalkusi kaip vilkas. Greit sutvarkiau reikalus ir jaučiu, kad iki namų nebetempsiu, taip stipriai skrandis, nuo 6.30 maisto negavęs, pareiškė man pretenzijas. Užsukau į soya. Užsakiau. Po beveik valandos laukimo, pasiteiravau, ar jau greit atneš. Padavėja nuėjusi pasitikslinti kiek sutrikusi pareiškė man, kad mano užsakyto patiekalo šiandien virtuvė neruošia. Nu ir išsiliejau aš ant jos. Cenzūriškai, bet išties piktai. Kas per bardakas! Bet blyn, kaip noriu ėst, galėčiau tos padavėjos ranką nukąst! Varau namo.
Atsakyti
Oi, Aist, na ir nuotykis, net man skrandis suburzgė įsivaizdavus (nėr terkšt per veidą veiduko greitajame meniu).
Tonizuota Ainu tiesiog puiki rolleyes.gif
Atsakyti
Aist , nepyk lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aist, tai gerai, kad ir nėjai irnesakyk.gif o iš tiesų tai pasiusčiau blush2.gif
Atsakyti
Mums irgi panašiai buvo, laukėm keptos duonos, po valandos kai paklausėm kur ji, tai padavėja matosi tokia pasimetė (ryškiai matės kad pamiršo) bet poto labai rimtu veidu pareiškė, kad KEPA biggrin.gif Bet mes kai ne pavalgyt buvom užėję o šiaip pasisėdėt ir užkandžių kitų turėjom tai labai nesipiktinom ir toliau laukėm GERAI iškeptos duonytės biggrin.gif

Ainu man atrodo norėtų dar masažinių srovių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Weronica: 30 rugpjūčio 2016 - 15:54
Tęsinys. Grįžau namo, o ten:
1) vyresnėlis, savo nelaimei, klausia manęs:" Mam, kas šiandien pietums?" Pasakiau ir jam kai ką cenzūriško, bet išties pikto. ( nes šaldytuvas, tai jofana medis, kai aš dirbu būna užrakintas ir maisto pasišildyt 16metis peraugęs paauglys pats nesusiprotina!!!)
2) jaunėlis, atsakingas už išskalbtų drabužių sudžiaustymą, jo nelaimei, būtent šiandien tai pamiršo atlikt. ( lyg labai užimtas būtų buvęs, visą dieną nieko neveikdamas!!!)

O šiaip tai aš nepykstu. Va, užkandau, akyse prašviesėjo. Esu rami kaip Ainu:
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Erendira @ 2016 08 30, 15:50)
o iš tiesų tai pasiusčiau  blush2.gif

Aha, paskutinis mano sakinys ir buvo:" Daugiau aš pas jus neisiu!". Į tai gavau kortelę su 6 eurų nuolaida kitam vizitui. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aist: 30 rugpjūčio 2016 - 16:09
Aist gavai nuolaidą, tai gal nueisi dar kartą g.gif

Busy kaip jūsų reikalai? Ar tu dirbi ar turi biuletenį?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Valio, kad šypseniukai seni thumbup.gif

Vakare suskaitysiu viską ax.gif paskutinį psl. permečiau..
Kiarai supratau, kad ok viskas unsure.gif 4u.gif
Aist, eina sau ta padavėja... gerai, kad pavalgei jau 4u.gif Ainu wub.gif
Aš verdu cukinijos sriubą, trintą, kaip moliūgo ax.gif
Atostogavom rolleyes.gif
user posted image
Kelvis pailsėjo geriausiai:
user posted image
biggrin.gif
Atsakyti