Įkraunama...
Įkraunama...

Rožės - 18 oji tema

laba diena,

Noriu patarimo smile.gif Kokią vijoklinė rožė derėtų prie senovinės Sympathie smile.gif Ir dar turiu keletą nuostolių po žiemos. Nušalo Linkoln verysad.gif, ką į jos vietos mažaiu lepesnės pasiūlytumėte, gal pasidalinsite patirtimi smile.gif
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(FAINulka@ @ 2018 05 06, 21:48)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Iriska" data-cid="72091731" data-time="1525445297"><div><p>Visos leidzia lapelius vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Pas mane sian apziurejau ir pumpureliai sukrauti ir... amaru jau pridygo - kaip anksti kazkaip siemet ar tik man taip atrodo... </p><p>ar nuo pjuklelio jau purskiat ir kuo? Sodininku parduotuvej is paprastam mirtingajam prieinamu purskalu nieko negalejo pasiulyt..</p>


As parodoj pirkau Actaros... rolleyes.gif tai nupurskiau jau.

Gavau rozes is Roziu rojaus. Vienmetes, labai liaunos, floribundos nepalyginsi, o kaina ta pati. unsure.gif

Bus matyt.

Atsakyti

Jau pjuklelio aptikau ir jau purskem aktara

siemet viskas anksciau

Atsakyti

Jau pjuklelio aptikau ir jau purskem aktara

siemet viskas anksciau

Tai va kad ir as jau pora patraiskiau.. ir ner kur isigyt :(  gal kas turit tuos ten pazymejimus reikalingus ir galetumet nupirkt parduot ..

Atsakyti

Pirkau didesni kieki kol dar buvo prekyboje. Kaip baigsis atsargos nzn ka reiks daryti..

Atsakyti

Pirkau didesni kieki kol dar buvo prekyboje. Kaip baigsis atsargos nzn ka reiks daryti..

Susiorganizavau sian bet fast ako.. kadangi nebuvo mazu pakuociu tai turesiu ilgam arba galiu pasidalint jei kam dar reikia;) vilnius :)

Atsakyti

O pjūklelis taip stipriai puola? Aš dar nei karto nepurškiau rožių nuo kenkėjų per 5 metus. Bet už tai kitos problemos yra..

Muka, prie Sympatie man atrodo dėrėtų balta rožė arba dar viena raudona, jei kaip vijoklinė, o kaip krūmas, tai antra raudona jau būtų per daug turbūt.

Atsakyti

O pjūklelis taip stipriai puola? Aš dar nei karto nepurškiau rožių nuo kenkėjų per 5 metus. Bet už tai kitos problemos yra..

Muka, prie Sympatie man atrodo dėrėtų balta rožė arba dar viena raudona, jei kaip vijoklinė, o kaip krūmas, tai antra raudona jau būtų per daug turbūt.

As nepurskiau 3 metus bet nelabai to pjuklelio matydavau, o uzvakar vakar bevaiksciodama gal koki deserka sutraiskiau besisildancius, keleta kazkokiu susisukusiu lervu lapuose.. uodu tuntai.. simet man kazkas netipisko.. matau keletas virsuneliu jau geibsta.. tai neriZikuot nusprendziau :)

Atsakyti
Kur perkat rožes? Ieškau senovinių rožių
Atsakyti

Kur perkat rožes? Ieškau senovinių rožių

Nuo birzelio berods bus sibirkoj parduodama ;)

Atsakyti
Sveikos 4u.gif Turiu 3antramecius Iceberg rozių krūmus,nei ant vieno krūmo nesimato,kad būtų koks pumpuras susuktas,kas cia per reiškinys?Kazko trūksta ar kojs cia biesas,gal kuri turi ką patart.
Atsakyti

Sveikos 4u.gifTuriu 3antramecius Iceberg rozių krūmus,nei ant vieno krūmo nesimato,kad būtų koks pumpuras susuktas,kas cia per reiškinys?Kazko trūksta ar kojs cia biesas,gal kuri turi ką patart.
Na gal pjuklelis pasidarbavo jei virsuneles paliege? Mano vienas krumas buvo pamirstas nupurkst tai irgi vaizdelis niurus nei vieno pumpurwlio ner visas virsuneles karpiau ir traiskiau koteliuose isisukusias lervas... bet uz tai visos treciametes jau apsikrove ziedais, o antrametes po truputeli viena kita skleidzia..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FAINulka@: 01 birželio 2018 - 21:32