Įkraunama...
Įkraunama...

Rožės - 18 oji tema

Mano Iceberg, kad ir zydi, bet jau matau ir vel demetlige unsure.gif jau galvojau, siemet, ne lietinga, isvengsiu sios ligos. Pavasari dar su Signum nupurskiau ir vistiek... bus plika.
Gal kita met reiks keist man jas - po langais auga, sveciai atvaziuoja, mato ir kiekvienais metais reik aiskint, kodel jos plikos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinkaa: 02 birželio 2018 - 06:09

Nepagaunat ligos. Reikia susidaryti grafika ir jo laikytis, purksti su skirtingais fungicidais. 

Atsakyti

Arba dar genejimo problemos, mazai vedinimosi.

Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2018 06 03, 11:17)
<p>Arba dar genejimo problemos, mazai vedinimosi.</p>

Rimtai nesuvaldau ligos unsure.gif turiu dar fungicida Swich, gal tas bent pristabdys liga
O kas kiek laiko purskiate rozes nuo ligu?
Atsakyti
QUOTE(kristinkaa @ 2018 06 03, 22:00)
O kas kiek laiko purskiate rozes nuo ligu?

Visai nepurškiu 4u.gif Neserga. Pjūklelis kartais aplanko, be jis ne liga ax.gif
Atsakyti

Aš tik nuo amaro rožes pepsikola nupurškiau, tai lapukai blizgėjo kurį laiką; kažin kaip ten viduj žmogaus atrodo, kai jos išgeri  :)​ 

Atsakyti

Jei fungicidai ne profi tai kas 2 savaites reiktu, jei profi gal kas men.

signum prie profi

Atsakyti

Aš kas 2 savaites purškiu. Vienu fungicidu tik 2 kartus per sezoną, ne dažniau.

Pas mane jau rūdys pasirodė gal ant trečdalio rožių, ir porą lapų su j. dėmėtlige. Plikos rožės nestovi, bujoja beveik visos, tai labai nepergyvenu - purkšiu, kaip ir kasmet

Atsakyti
Turiu stiebine roze kaskadiniu virsum. Pardavejas sake, kad neperziemos pasodinta i grunta. Patare pasodinti i 20 litru vazona, ikasti vazona i zeme, o ziemai su visu vazonu inesti i vesia, nuo krituliu apsaugota patalpa. Koki vazona geriau pasirinkti - molini naturalu ar plastikini?
Atsakyti

Turiu stiebine roze kaskadiniu virsum. Pardavejas sake, kad neperziemos pasodinta i grunta. Patare pasodinti i 20 litru vazona, ikasti vazona i zeme, o ziemai su visu vazonu inesti i vesia, nuo krituliu apsaugota patalpa. Koki vazona geriau pasirinkti - molini naturalu ar plastikini?

Na moliniai vazonai visada tures privaluma pries plastikinius nes yra pralaidus orui, sudaro gera mikroklimata.. bet ir plastmasiniai  nera prastas pasirinkimas nes pigesni.. pasi savo savasaknes ikasineju su plastmasiniais ..

Atsakyti
QUOTE(FAINulka@ @ 2018 06 06, 23:08)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72121586" data-time="1528284824"><div><p>Turiu stiebine roze kaskadiniu virsum. Pardavejas sake, kad neperziemos pasodinta i grunta. Patare pasodinti i 20 litru vazona, ikasti vazona i zeme, o ziemai su visu vazonu inesti i vesia, nuo krituliu apsaugota patalpa. Koki vazona geriau pasirinkti - molini naturalu ar plastikini?</p></div></blockquote><p>Na moliniai vazonai visada tures privaluma pries plastikinius nes yra pralaidus orui, sudaro gera mikroklimata.. bet ir plastmasiniai  nera prastas pasirinkimas nes pigesni.. pasi savo savasaknes ikasineju su plastmasiniais ..</p>

Bet jei molinis , tai reeikia laistyt dazniau? As irgi uz molinius, nes naturalus.
Kiekviena rudeni iskasinejat plastikinius ir kazkur nesat?
Atsakyti
https://scontent-waw...amp;oe=5B7BA53A

Rosarium Uetersen


bent man viena iš imlesnių ligoms ir labai pritraukianti visokias zarazas mirksiukas.gif , bet graži smile.gif kaip ir visos rožės bigsmile.gif

manau tokia rožė puikiai peržiemotų įkasta su visu vazonu šiltnamyje, bent rytines lelijos tai ten maniškes pergyvena žiemą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 07 birželio 2018 - 07:37