Įkraunama...
Įkraunama...

Juodieji rusų terjerai

Nea ne Tera. O mūsų Enzo, jis gyveno su mano tėvais. Tai šuo kuris daug pareigų turėjo šeimoje, Domiui auklė, namuose ir sargas ir draugas. Kažkaip kai atvyko Domis į mūsų namus, jis geriausia jį priėmė ir Domis labiausia su juo bendraudavo, kur būdavo Enzo visada būdavo ir Domis.
Apsisuko skrandis. Nors tikrai jis po valgio nei šokinėjo, nei vartėsi, nes aš pati jam valgyt daviau ir buvau su juo. Nežinau, tiesiog taip atsitiko. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2016 11 29, 10:36)
Nea ne Tera. O mūsų Enzo, jis gyveno su mano tėvais. Tai šuo kuris daug pareigų turėjo šeimoje, Domiui auklė, namuose ir sargas ir draugas. Kažkaip kai atvyko Domis į mūsų namus, jis geriausia jį priėmė ir Domis labiausia su juo bendraudavo, kur būdavo Enzo visada būdavo ir Domis.
Apsisuko skrandis. Nors tikrai jis po valgio nei šokinėjo, nei vartėsi, nes aš pati jam valgyt daviau ir buvau su juo. Nežinau, tiesiog taip atsitiko.  unsure.gif

cray.gif console.gif
Atsakyti
Visus juodukus, jų šeimininkus su ateinančiomis šventėmis! Daug svajonių ir, kad jos visos pildytusi! newyear.gif ir tegul Kalėdų senelis nei vieno juoduko neaplenkia 000054.gif
Atsakyti
Jungiuos prie sveikinimų newyear.gif - oro_buckis.gif visiems juodiems šniobliams tongue.gif !
Atsakyti
su praėjusiom 4u.gif
bučkis į šlapias nosis wub.gif
labai senai buvau užėjus, laiko nėr vis blink.gif

mes kaip ir neblogai gyvenam, Džiakis jau ne tokia blondinė kaip buvo, protingesnis ramesnis. Vienas katinukas iškeliavo Elvis mano, nespėjom iki vetkės nuvežt ant rankų mirė. Turim kitą Elvį 7 mėn panašų tik ne kanaduką doniuką, toks pats banditas kaip ir anas. Daugiau naujienų neturiu.

užuojauta netekus draugo 4u.gif ause makaliause
nuotraukų mažoka, pasiilgau juodulių, nors nuotraukų įdėkit
Atsakyti
Kaži kur tie juodukininkai išsislapstė? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(devynbalse @ 2017 02 22, 18:27)
Kaži kur tie juodukininkai išsislapstė? ax.gif

Tupi namuos susisukę nuo tokių orų ax.gif
Atsakyti
aha ne pats švariausias metas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2017 02 24, 20:50)
aha ne pats švariausias metas  biggrin.gif

Jo, grįžta barzda purvina iki pusės kojom šlapiom, brrrr blink.gif
Atsakyti
žiauru, ypač savaitgaliais kai visi 3 grįžta po pasitaškymo per balas. blink.gif namai kaip po karo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2017 02 24, 20:54)
žiauru, ypač savaitgaliais kai visi 3 grįžta po pasitaškymo per balas.  blink.gif namai kaip po karo  biggrin.gif

Aš įsivaizduoju blink.gif
Linkėjimai nuo hipsterio tongue.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Ooo ir akytės matosi biggrin.gif Išdžiovintas išpurentas hipsteris good.gif
Atsakyti