Įkraunama...
Įkraunama...

Juodieji rusų terjerai

Bravectas geriamas, ar ne trims menesiams tablete. Tik kad nemazai sunu mirusiu po sitos apsaugos vartojimo. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretuxxx: 14 kovo 2017 - 08:43
QUOTE(ause makaliause @ 2017 03 14, 08:40)
Taip Ditele, jos geriamos. Aš dėl tablečių atsargi, bijau, kad gali kirsti per kepenis.  unsure.gif jau geriau česnakais pamaitinsiu. Visokių astiliepimų yra užsienyje apaie jas, tiek gerų, tiek labai blogų. Ne visi veisėjai pritaria joms.
Čia gali pažiūrėt sudėtį
http://www.vetmed.lt...osios-tabletes/
Man atrodo kuo didesnis tuos smalsesnis, mūsų va 3 metai, o dabar dar labiau susidomėjo krūmais, o jeigu dar kokia lapė snapė praėjo tai išvis įdomu jam.

Va, va, aš irgi apie kepenis pagalvojau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(gretuxxx @ 2017 03 14, 08:43)
Bravectas geriamas, ar ne trims menesiams tablete. Tik kad nemazai sunu mirusiu po sitos apsaugos vartojimo.  verysad.gif

Na, ten, įtariu, turėtų būti kaip reikiant rimtas vaistas ax.gif
Atsakyti
Aš nesakau, kad foresto labai geras dalykas, bet kas geriama irgi ne visada gerai. Galioja jie 12 sav.
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2017 03 14, 10:24)
Aš nesakau, kad foresto labai geras dalykas, bet kas geriama irgi ne visada gerai. Galioja jie 12 sav.

Na, chemija yra chemija, bet išorinis naudojimas vis mažiau kenkia, mano galva ax.gif
Atsakyti
Kaip gyvena juodieji draugai? Kaip leidžia vasarą? Kažkaip visi tylus tylus, matyt vakuojat agurkus biggrin.gif o va Domus pasidarė vagis, vagia viską kas yra ant stalo. Anksčiau tokių nesąmonių nedarydavo, nu dabar... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2017 08 20, 20:41)
Kaip gyvena juodieji draugai?  Kaip leidžia vasarą?  Kažkaip visi tylus tylus,  matyt vakuojat agurkus  biggrin.gif o va Domus pasidarė vagis,  vagia viską kas yra ant stalo.  Anksčiau tokių nesąmonių nedarydavo,  nu dabar...  ax.gif

Jiems branda, žiūriu, nepadeda biggrin.gif - ne per seniausiai ir mes radome vaikų pusryčių sumuštinius nuo stalo iš lėkščių išnykusius, o tučęias lėkštes ant kėdžių ant stalo numestas rolleyes.gif Anksčiau irgi niekad to nėr buvę...Ir šiaip pradėjo čia mums demonstruot savo galią-bandė dantimis kaukšėt, tai vyras greit užtrumpino...
Atsakyti