Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdinimas 9

QUOTE(mintas @ 2019 05 23, 21:33)
Mano senesnės versijos valdiklis nepalaikė LAN, tad reikėjo įsigyti Ping modulį. Naujasnis valdiklis LAN jau palaiko, tad siūlytčiau pasidomėti ar abu, ar tik brangesnis modelis. Jei palaiko ir pigesnis, tai pajungiat prie LAN ir pamirštat apie ant sienos pakabinta valdymo pultelį.


Valdiklis viduje, jei šnekame apie dabar gaminamus konfoventus, tas pats modelis, pulteliai tik skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(grambolys @ 2019 05 24, 10:10)
Ačiū už patarimus dėl pultelio.
mintas, gal galite savo nuomonę pasakyti dėl paties rekuperatoriaus pasirinkimo?
* 91 kv. m., A klasės namas, dujinis, grindinis šildymas, kuriame gyvena 4 asmenų šeima. Aš pats nusižiūrėjau rotacinius:
1. Systemair SAVE VSR 300
2. Komfovent Domekt R-300-V
3. Komfovent Domekt R-400-H

Visi nieko gero
Atsakyti

Kodėl? Kokie pasiūlymai?

Atsakyti
QUOTE(grambolys @ 2019 05 24, 10:10)
Ačiū už patarimus dėl pultelio.
mintas, gal galite savo nuomonę pasakyti dėl paties rekuperatoriaus pasirinkimo?
* 91 kv. m., A klasės namas, dujinis, grindinis šildymas, kuriame gyvena 4 asmenų šeima. Aš pats nusižiūrėjau rotacinius:
1. Systemair SAVE VSR 300
2. Komfovent Domekt R-300-V
3. Komfovent Domekt R-400-H


Pas mane 400VE, senesnė versija. Pasirinkimu esu patenkintas.

Šeip tai Orginalus yra teisus, kad nieko gero. Technine puse žiūrint tai prastas variantas. Zhenderis pučia kaip ir geriau, bet jei lyginti kaina/kokybė santykį, tai mano supratimu, komfoveto jis visa galva aukščiau stovi. Vis tik, nusipirkes rekuperatorių, nesuprasi, už ką tokie pinigai sumokėti.

Man labai patiko Pasyvaus namo tėvo - Feisto pasakymas. Šaldytuvas ar skalbimo mašina yra daug sudėtingesni įrenginiai, bet kaina jų ženkliai mažesnė už rekuperatoriaus.

Dar ne laikas rekuperatorius pirkti masiškai, tai vis dar prabangos prekė.
Atsakyti

Jeigu tai prastas variantas, tai tada nieko nesuprantu.  Man rekupas reikalingas, nes namas naujas,A klasės. Be priverstinio vėdinimo nieko nebus, gyvent bus nepatogu, o ir namo nepriduosiu. Zenderis man per brangus, kaina tikrai kosminė. Gal galite parekomenduoti kokį vertesnį dėmesio aparatą, kuris nekainuos kaip minėtasis zenderis.  O kuris iš mano minėtų verčiausias dėmesio?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grambolys: 27 gegužės 2019 - 08:08
Visi paminėti bus panašaus lygio, žiūrėk kurio geriausią kainą gali gauti, tą ir imk.
Atsakyti
QUOTE(grambolys @ 2019 05 27, 08:03)
<p>Jeigu tai prastas variantas, tai tada nieko nesuprantu.  Man rekupas reikalingas, nes namas naujas,A klasės. Be priverstinio vėdinimo nieko nebus, gyvent bus nepatogu, o ir namo nepriduosiu. Zenderis man per brangus, kaina tikrai kosminė. Gal galite parekomenduoti kokį vertesnį dėmesio aparatą, kuris nekainuos kaip minėtasis zenderis.  O kuris iš mano minėtų verčiausias dėmesio?</p>


Dėl prasto varianto, tai tik pritariau Orginalus, kuris parašė "Visi nieko gero". Taip, šiai dienai nežinau nei vieno, tikrai verto dėmesio rekuperatoriaus, tokio šiai dienai dar nėra sukurta, čia tam, kad vėliau nusipirkes, nenusiviltum. Taip, kaip už tokius pinigus, tai tikrai turėtų būti gerokai kokybiškesnis įrenginys, o už Zhenderio kainą, tai iš vis, su įmontuotui šilumos siurbliu rekuperatorius turėtų būti.

Taigi, jei tau būtinai reikia rekluperatoriaus, tai visi išvardinti modeliai veikiantys, savo funkcijas atliekantys. Iš esmės, jei lyginti su Zhenderiu tai šie rekupai tikrai geresni pasirinkimai vertinant kainos/kokybės santykį.
Atsakyti

O pas zenderi bypass auto prie kokios temp jis atsidaro,?

Atsakyti

O pas zenderi bypass auto prie kokios temp jis atsidaro,?

Priklausomai koks nustatytas profilis ir kokios temperaturos paciame profilyje.  Viskas instrukcijose rasoma :) 

Atsakyti

Priklausomai koks nustatytas profilis ir kokios temperaturos paciame profilyje.  Viskas instrukcijose rasoma :)

Pasidariau warm profili ir adaptive mode

Atsakyti

Pasidariau warm profili ir adaptive mode

O kodel ne cool? 

Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2019 06 05, 07:24)
Pasidariau warm profili ir adaptive mode

Gerai, kad SM primena, nes turėjau tokią temperatūrą su warm nustatymu. Perjungiau į cool ir reikalai susitvarkė.
Atsakyti