Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdinimas 9

QUOTE(vaikis_ @ 2020 01 04, 21:04)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Orginalus" data-cid="72577441" data-time="1578137729"> pas mane namas a++, pagal pastato energetini efektyvumo skaiciavimus, 10.34kwh/m2 kvadratui metams, sildomas plotas 130m2, suminis 27.35 kwh/m2 , tai nzn koks realiai poreikis, pas mane orinukas 11kw, bet matau, kad gerokai per galingas, bet jo pasirinkima leme gera kaina, matysim kas bus per salcius, bet jauciu 5kw kaip pas vaiki butu kur kas geresnis pasirinkimas Papildyta: o tu pastates atskira skaitliuka i rozete, ar pagal Amperus isskaiciuoji? vakar susiinstaliavau sena versija, tai veikia 36-32h nominaliu rezimu, su nauju softu 50hz daugiau nekrenta</blockquote> O kiek realiai elektros silumos siurblys suvartoja? Turi kokia statistika? Ir kokia ta gera kaina uz 11kw, maziau nei 2600eur? smile.gif 

Siurblys minimum apsukom dirbdamas naudoja apie 1400w, nieko panasaus kaip taviskis apie 360-480w, ar gerai pas tave skaiciuoja? Kazkaip neitikima:) iki dabar suvartojo jau 54kwh, apie 14kwh i diena su karstu vandeniu, tik si menesi pradejau stebet, tai nzn statistikos. Pirkom tiediai is gamintojo, tai pigiau gavos. O pas tave vaiki kiek m2 namas? Ir klase? Kokios temperaturos siuo metu termofikata paduoda ss i grindis? Kokia kreive pas tave?
Beje ziuriu tavo monitoringa, tai blogai rodo dienos suvartojima grafike, nes piesia ir karsto vandens suvartojima, ir sildyma ir bendra, bendro yuretu nebuti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orginalus: 04 sausio 2020 - 23:31

Siurblys minimum apsukom dirbdamas naudoja apie 1400w, nieko panasaus kaip taviskis apie 360-480w, ar gerai pas tave skaiciuoja? Kazkaip neitikima:) iki dabar suvartojo jau 54kwh, apie 14kwh i diena su karstu vandeniu, tik si menesi pradejau stebet, tai nzn statistikos. Pirkom tiediai is gamintojo, tai pigiau gavos. O pas tave vaiki kiek m2 namas? Ir klase? Kokios temperaturos siuo metu termofikata paduoda ss i grindis? Kokia kreive pas tave? Beje ziuriu tavo monitoringa, tai blogai rodo dienos suvartojima grafike, nes piesia ir karsto vandens suvartojima, ir sildyma ir bendra, bendro yuretu nebuti

O tu nori kad tavo monstras naudotu kaip mano minimalia galia, taip nebus niekados. Nesuprantu kam toks monstras i A++ nama... jis kaip on/off dirba. Idomu koks dar minimalus cirkuliacinio greitis.?Kiekvienas kompresorius turi savo min ir max galia. Sertifikuotas skaitliukas, skaiciuoja idealiai. A++ pagal apsiltinimo storius pagal sena STRa. 130kv.m. su dideliu sildom turiu. Paduoda dabar 26C prie -1C lauke, viduje kalibruotas termometras rodo 22.8C. Kreive nuo - 15C iki +15C, atitikamai 30C ir 22C. Viska ten rodo beveik gerai, tik nereiketu bendro rodyti kadangi neina graziau parodyti jo. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 05 sausio 2020 - 00:12

Siurblys minimum apsukom dirbdamas naudoja apie 1400w, nieko panasaus kaip taviskis apie 360-480w, ar gerai pas tave skaiciuoja? Kazkaip neitikima:) iki dabar suvartojo jau 54kwh, apie 14kwh i diena su karstu vandeniu, tik si menesi pradejau stebet, tai nzn statistikos. Pirkom tiediai is gamintojo, tai pigiau gavos. O pas tave vaiki kiek m2 namas? Ir klase? Kokios temperaturos siuo metu termofikata paduoda ss i grindis? Kokia kreive pas tave?
Beje ziuriu tavo monitoringa, tai blogai rodo dienos suvartojima grafike, nes piesia ir karsto vandens suvartojima, ir sildyma ir bendra, bendro yuretu nebuti

Tai pas mane ir toks siurblys maziau kaip 1.2 kw nedirba, jei sunaudoji 14 kwh i para tai vandens daug naudoji nu pas pas mane psnasei siom dienom 8-9 kwh sildymui 4-5 kwh vandeniui, aisku ne a++ namas, o koks siurblio pavadinimas? nes gamina kinai o pavadinimu visokiiu yra:)

Atsakyti
</blockquote><p>Tai pas mane ir toks siurblys maziau kaip 1.2 kw nedirba, jei sunaudoji 14 kwh i para tai vandens daug naudoji nu pas pas mane psnasei siom dienom 8-9 kwh sildymui 4-5 kwh vandeniui, aisku ne a++ namas, o koks siurblio pavadinimas? nes gamina kinai o pavadinimu visokiiu yra:)</p>
[/quote]
Karstas vanduo jungiasi pora kartu i diena, siurblys amitime, kaip energysave
Atsakyti
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2020 01 04, 20:54)
O kiek vasarą varinėjat? Ar irgi mažinat darbo valndomis. Sakyčiau siekiant atvėsint namą vasarą išėjus į darbą reiktų maksimaliai varinėti. Ir dar - šis šilumokaitis pagrindinis jūsų vėsinimas? Ta prasme su oras-vanduo nesivėsinate?

Silumokaitis labiau pagalbinis, nes esant tikrai karstiem oram jungiu oras vanduo. Vasara pakeliu iki 220 kub.m.
Atsakyti
QUOTE(Vytas_ @ 2020 01 05, 11:32)
Silumokaitis labiau pagalbinis, nes esant tikrai karstiem oram jungiu oras vanduo. Vasara pakeliu iki 220 kub.m.

Supratau. Man ZŠ pilnai pakako atvėsinti namą - per didžiuosius karščius pas mane namie buvo 26. Kadangi paduodamas oras buvo 21C tai jautėsi tikrai gaiva, žmonai naktį būdavo ale šalta.
Atsakyti
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2020 01 06, 19:52)
Supratau. Man ZŠ pilnai pakako atvėsinti namą - per didžiuosius karščius pas mane namie buvo 26. Kadangi paduodamas oras buvo 21C tai jautėsi tikrai gaiva, žmonai naktį būdavo ale šalta.

Kiek buvo laipsniu kambaryje, pagal istraukiama ora? As neleisdavau ikaisti daugiau negu iki 24. O kad vesu ora tieke, tai faktas, plius dar ir dregmes pamazindavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytas_ @ 2020 01 06, 21:25)
Kiek buvo laipsniu kambaryje, pagal istraukiama ora? As neleisdavau ikaisti daugiau negu iki 24. O kad vesu ora tieke, tai faktas, plius dar ir dregmes pamazindavo smile.gif

Tai ir sakau - per didžiuosius karščius ištraukdavo 26C, prie mažesnių - apie 25 C. Kadangi paduodavo 21C - tikrai tokios vėsos pakakdavo prie 31-33C. O dėl drėgmės - pas mane drėgmės negrąžinantis - tai su ja niekada bėdų ir nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2020 01 06, 21:26)
Tai ir sakau - per didžiuosius karščius ištraukdavo 26C, prie mažesnių - apie 25 C. Kadangi paduodavo 21C - tikrai tokios vėsos pakakdavo prie 31-33C. O dėl drėgmės - pas mane drėgmės negrąžinantis - tai su ja niekada bėdų ir nebuvo.

Tai jeigu tokia temperatura, tai cia to ausinimo ir nera labai efektyvaus. Tas pats kaip pas mane, todel jungiau SS.
Atsakyti
QUOTE(Vytas_ @ 2020 01 07, 00:29)
Tai jeigu tokia temperatura, tai cia to ausinimo ir nera labai efektyvaus. Tas pats kaip pas mane, todel jungiau SS.

Mums tokia temperatūra buvo tikrai pakankama. 26 žiemą ir 26 vasara, kai lauke +33 - skirtingi dalykai. Na bet kiekvienam skirtingai.
Atsakyti
Prieš kelis mėnesius buvo kalba apie grupinį Zehnderio pirkimą iš Venteko. Įvyko ši akcija,
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2020 01 08, 13:33)
Prieš kelis mėnesius buvo kalba apie grupinį Zehnderio pirkimą iš Venteko. Įvyko ši akcija,

ivyko:)
Atsakyti