Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdinimas 9

QUOTE(Orginalus @ 2020 01 08, 19:58)

Keliese pirkote?
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2020 01 08, 19:06)
Keliese pirkote?

gal 10 zmoniu
Atsakyti

gal 10 zmoniu

Ogo ir kokia kaina gavosi?

Atsakyti

O velniava, kaip tik noriu įsigyti, ar būtų galima dar mane įtraukti į pirkimą? Arba gal kas galėtų padėti sutarti su pardavėju, kad ir man analogišką nuolaidą padarytų? Būčiau dėkingas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mindw: 09 sausio 2020 - 17:15
QUOTE(mindw @ 2020 01 09, 17:13)
<p>O velniava, kaip tik noriu įsigyti, ar būtų galima dar mane įtraukti į pirkimą? Arba gal kas galėtų padėti sutarti su pardavėju, kad ir man analogišką nuolaidą padarytų? Būčiau dėkingas.</p>

Aš tiesiai iš vilniečių šiltas oras pirkau entalpinį, tai 2,2k paskaičiavo, plius tenas ir wifi dar atskirai
Atsakyti

Aš tiesiai iš vilniečių šiltas oras pirkau entalpinį, tai 2,2k paskaičiavo, plius tenas ir wifi dar atskirai

Tai viso kiek gavosi?

Atsakyti
QUOTE(Rimvis @ 2020 01 13, 23:42)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Makaroncikas" data-cid="72584565" data-time="1578944522"><div><p>Aš tiesiai iš vilniečių šiltas oras pirkau entalpinį, tai 2,2k paskaičiavo, plius tenas ir wifi dar atskirai</p></div></blockquote><p>Tai viso kiek gavosi?</p>

2,7k
Atsakyti
QUOTE(Dzūkiška pirkia)
Tiesiog palaidojom 1309 EUR kainavusį Žemės šilumokaitį po žemėmis ir pradėjome orą imti tiesiai iš lauko.


Tai supratau, su oro padavimu į ŽŠ nežaidei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 19 sausio 2020 - 18:00
QUOTE(mintas @ 2020 01 19, 18:59)
QUOTE(Dzūkiška pirkia)
Tiesiog palaidojom 1309 EUR kainavusį Žemės šilumokaitį po žemėmis ir pradėjome orą imti tiesiai iš lauko.


Tai supratau, su oro padavimu į ŽŠ nežaidei?

Žinok ne - vienas dalykas - nemanau, kad padėtų, kitas dalykas - noriu susitvarkyti ir ramiai gyventi. Nuolat pergyvenčiau, ar tos dujos neateis į namus. Jos labai landžios - susirado lengviausią kelią, juo ir toliau manau keliautų.
Atsakyti
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2020 01 19, 21:57)

Žinok ne - vienas dalykas - nemanau, kad padėtų, kitas dalykas - noriu susitvarkyti ir ramiai gyventi. Nuolat pergyvenčiau, ar tos dujos neateis į namus. Jos labai landžios - susirado lengviausią kelią, juo ir toliau manau keliautų.


100% garantijos aišku duoti negalėčia, teorija nepatikrinta, bet kokia 90% įsitikinęs, jog tai veiktų.

Vis tik, jei nori ramiai gyventi, norėtųsi 100% garantijos. Gaila aišku, bet, mes žmonės, o klysti žmogiška. Aš ir esu klaidų statybose privėlęs, kurios kainavo ne mažai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 19 sausio 2020 - 22:37
QUOTE(mintas @ 2020 01 19, 23:32)
Vis tik, jei nori ramiai gyventi, norėtųsi 100% garantijos. Gaila aišku, bet, mes žmonės, o klysti žmogiška. Aš ir esu klaidų statybose privėlęs, kurios kainavo ne mažai.

Dar prieš ŽŠ statybą dariausi radono tyrimus grunte, nes norėjau būti ramus. Dabar, kad būčiau ramus palaidosiu mažiau nei 1% namo vertės ir tikrai nesigraušiu. Tiesiog be klaidų turbūt neįmanoma - bet svarbu jas laiku ištaisyti.

Dar šiek tiek paargumentuosiu, kas man leidžia abejoti tavo pasiūlymu. Kuomet orą jau ėmiau iš lauko, užkimšau ŽŠ vamzdį lauko pusėje ir pas mane momentaliai atsirado radono name, nes sklendė ne sandari. Ne tiek, kiek imant jš ŽŠ, bet vis tiek 3.5 k. daugiau, nei dabar namie turiu (250 Bq/m3). Reiškiasi aš dujoms užkimšau išėjimą lauke ir jos susirado kitą kelią pasišalinti iš grunto. Manau jos sėkmingai susiras kelią ir ateis pas mane į namą pasijungęs prie oro srauto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzūkiška pirkia: 19 sausio 2020 - 23:16
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2020 01 19, 23:07)
Dar šiek tiek paargumentuosiu, kas man leidžia abejoti tavo pasiūlymu. Kuomet orą jau ėmiau iš lauko, užkimšau ŽŠ vamzdį lauko pusėje ir pas mane momentaliai atsirado radono name, nes sklendė ne sandari. Ne tiek, kiek imant jš ŽŠ, bet vis tiek 3.5 k. daugiau, nei dabar namie turiu (250 Bq/m3). Reiškiasi aš dujoms užkimšau išėjimą lauke ir jos susirado kitą kelią pasišalinti iš grunto. Manau jos sėkmingai susiras kelią ir ateis pas mane į namą pasijungęs prie oro srauto.


Ne, sklendė aišku kad nesandari, tad minimalus siurbimas iš ŽŠ vis dar vyko ir atitinkamai iš grunto, o jei oro padavimas į ŽŠ iš lauko buvo aklinai užsandarintas, tada siurbimas iš grunto vyko įpatingai intensyviai, ženkliai intensyviau, nei jo neužkimšus, o tik pridarius sklendę. Pūtimo į ŽŠ atveju, sukeliant viršslėgį ŽŠ traukimo iš grunto jau nebūtų, tad ir tikimybė radono dujoms ten patekti turėtų sumažėti.

Ta prasme 100% tai, kad viršslėgio ŽŠ atveju visos dujos bus pučiamos į gruntą. Vis tik, tai nereiškia, kad radonas negali judėti prieš visų kitų dujų judėjimo kryptį, nors toks judėjimas ir būtų stipriai apsunkintas. Todėl dėl radono vis tik garantuoti be bandymų negalėčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 19 sausio 2020 - 23:50