Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdinimas 9

QUOTE(mintas @ 2018 02 21, 00:34)
Psichologas tamsta dar blogesnis nei žurnalistas.

Tai pripažįsti, kad negali išjungti pykčio? Ar tai reiškia, kad esi visai ne piktas?
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2018 02 20, 23:30)
O labiausiai užknisa tokios žinutės. Ypač pabaiga - plokšteliniai šūdas, nes rotacinis visą mėnesį pūtė tik už 3 eurus.


Tiesa visuomet žeidžia.

O dabar įkvėpk, iškvėpk, pakartok, taip dar 10 kartų. Po eilinio pykčio priepolio jau pradedi kažką matyti? Tuomet pasakyk, kurioje vietoje toje žinutėje buvo parašyta teksto dalis susipykusi su realybe?

Tavo kiekvienoje žinutėje bent 70% teksto matosi iš kosmoso srities.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 20 vasario 2018 - 23:42
QUOTE(mintas @ 2018 02 21, 00:40)
Tiesa visuomet žeidžia.

O dabar įkvėpk, iškvėpk, pakartok, taip dar 10 kartų. Po eilinio pykčio priepolio jau pradedi kažką matyti? Tuomet pasakyk, kurioje vietoje toje žinutėje buvo parašyta teksto dalis susipykusi su realybe?

Tavo kiekvienoje žinutėje bent 70% teksto matosi iš kosmoso srities.

Didžiąją dalį laikei įjungęs 30 proc., kiek realiai pučia įrenginys nežinai, esi išbalansavęs srautus ir teigi, kad tai tau kainavo vos 3 eurus.

Aš 6 mėnesius be perstojo pūčiau 170 kubų, rašiau tiksliai, kiek įrenginys sunaudojo elektros per mėnesį, o ne išsiskaičiavau grubiai ir pasirodo, kad oro kiekiai buvo teisingi. Be to neįtakojau rekuperatoriaus darbo išbalansuodamas srautus ir t.t.

Žmonių kalba tai reikštų, kad tavo įrenginys vidutiniškai dirbo ne didesniu nei 100 kubų našumu (maniškis 170 varė), maniškis net ir prie -20 į namą putė +17, tavo tokių duomenų nėra, o ir juos įtakojo, gerino srautų išbalanavimas, mano filtrai buvo aukštesnės klasės ir t.t. Todėl sakyti, kad tavo sunaudojo tik 3 eurus yra ne tik kad grubus vidurkis, bet ir nemokšiškumas.

Išmatuok srautus, sužinok teisingus oro kiekius, išjunk disbalansą, skelbk duomenis kas mėnesį, tada ir padiskutuosim.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2018 02 20, 23:52)
Didžiąją dalį laikei įjungęs 30 proc., kiek realiai pučia įrenginys nežinai, esi išbalansavęs srautus ir teigi, kad tai tau kainavo vos 3 eurus.


Taip, mano oro srautai neaiškūs, nematuoti, bet tai vienintelis x mano sistemoje.

Toliau žiūrim apie disbalansą. Aš teigiu kad išbalansavau, tamsta teigia kad nedisbalansavo, bet pasižiūrim tamstos postą:

QUOTE(cibulis @ 2018 02 20, 15:21)
Pamatavom. Štai kokius skaičius prieš pat matavimą rodė rekuperatorius: tiekiamas oras - 70 kubų, ištraukiamas oras - 73 kubai.

Stebint ekraną realiu laiku, rekuperuojamo oro kiekis kinta nuo 69 iki 74 kubų.

Ištraukiamas oras:  - 86 kubai.[/b]
Tiekiamas oras:  - 89 kubai.[/b]



Cibulis teigia kad srautų nedisbalansavo, ir kaip peikia mano disbalansą, o štai pateikia skaičiukus su disbalansuotais oro srautais ir kas svarbiausia, tai rodoma rekupo pateikiamoje informacijoje.

Tai kaip suprast Cibuli, tu visą laiką žinojai, kad tavo rekupas disbalansuoja oro srautus, ir tiek laiko pūtei miglą apie savo rekuperatoriaus šventumą?

Taip, tau nereikia disbalansuoti oro srautų, tavo rekuperatoriaus gamintojai tai jau padarė už tave. Ir jau nereikia nieko pas tave matuoti, bandyti įrodinėti. Pats, po tokio ilgo laikotarpio prisipažinai. Be to atkreipkim dėmesį į nuotrauką, net variklio apsukos vienareikšmiškai kalba apie rekupo disbalansą 781 rpm ir 625rpm. disbalansas daug didesnis nei aš nustatinėjau.


QUOTE
Aš 6 mėnesius be perstojo pūčiau 170 kubų, rašiau tiksliai, kiek įrenginys sunaudojo elektros per mėnesį, o ne išsiskaičiavau grubiai ir pasirodo, kad oro kiekiai buvo teisingi. Be to neįtakojau rekuperatoriaus darbo išbalansuodamas srautus ir t.t.


Džiugu, aš irgi skelbiau, tik tamsta ir vėl meluoja dėl srautų disbalanso, kaip minėjau, visai neseniai pats visiems tai įrodėt. Plius dar reikia atkreipti dėmesį, kad disbalansas visuomet plaukioja, rekupas nuolatos matuoja, kokio dabar reikia disbalanso ir nuolatos jį koreguoja, tad momentiniai matavimai galėjo būti ir labai netikslūs.

QUOTE
Žmonių kalba tai reikštų, kad tavo įrenginys vidutiniškai dirbo ne didesniu nei 100 kubų našumu (maniškis 170 varė)


Žmonių kalba tai reiškia, šie skaičiai nematuoti, nežinomi.

QUOTE
o ir juos įtakojo, gerino srautų išbalanavimas,


Taip, bet aš iškarto tai pasakiau, kai tik iki to užėjo kalba, priešingai nei tamsta, kaip paaiškėjo, žinojo nuo pat pradžių ir visą šį laiką melavo plačiajai auditorijai iki pat paskutiniosios minutės. Dar ir toliau būtų melavęs, jei ne ta paviešinta žinutė tai įrodanti.

QUOTE
mano filtrai buvo aukštesnės klasės ir t.t.


O vat čia tai iš vis į vienus vartus. Pas mane gamykliškai įdėti F7 filtrai ir niekuomet gyvenime nebuvo įdėti mažesnio pasipriešinimo, pas tamstą tik G4, ir kada buvo atlikti tie matavimai, kiek suprantu taipogi buvo G4. Tik paskutinę žiemą pabandė pažaisti su F7 filtrais, bet ir tai, atvažiavo Ventek vyrukai ir greitai ištaisė šią klaidą, kad tik Cibulio rekupas ir vėl geresnius rezultatus rodytų.

QUOTE
Todėl sakyti, kad tavo sunaudojo tik 3 eurus yra ne tik kad grubus vidurkis, bet ir nemokšiškumas.


Kaip paaiškėjo iš visų tavo pateiktų punktų visi išskyrus srautą yra melas. Vienintelis srautas, bet ir tas po matavimų gali paaiškėti kad pačiam Cibuliui labai jau neparankus dydis nustatytas. Tai apie ką toliau kalbėti ?

QUOTE
Išmatuok srautus, sužinok teisingus oro kiekius, išjunk disbalansą, skelbk duomenis kas mėnesį, tada ir padiskutuosim.


Turėsiu galimybę išsimatuosiu, o dėl oro srautų disbalanso, tai tamsta pats jį išsijunk, prieš kitiems nurodydamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 21 vasario 2018 - 07:24

Skirtingi greičiai, nes pas Cibuli stovėjo F7 filtras. Rekuperatorius bando išlaikyti vienodą paduodama ir istraukiama oro srautus. 3 kubai nėra kažkas kritiško, matuojant panašios paklaidos.

Atsakyti
O koks skaitalas ryto kavai smile.gif Kieno geresnis, tipo.....
Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2018 02 21, 07:42)
3 kubai nėra kažkas kritiško, matuojant panašios paklaidos.</p>


Prie konkrečių oro srautų tai būtų apie 5% disbalansas. Jei žvilgtelėsime į disbalansą pagal variklio apsukas jis iš vis apie 25%. Tai 5 kartus daugiau, nei aš kada nors dariau savo rekupo disbalansą koreguodamas variklio apsukas, o vidutiniškai, tai mano rekupo variklių apsukų disbalansas buvo 8 kart mažesnis nei pas Cibulį užfiksuotas. Kai nustačiau, sumažintą drėgmės lygį patalpose, ko realiai ir norėjau pasieti disbalansu, savo rekupų disbalansą išjungiau. Jau kelinta savaitė, kai mano rekupas nedisbalansuoja oro srautų.

Atkreipiu dėmesį į žodį Kartais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 21 vasario 2018 - 09:18

prie konkrečių oro srautų tai būtų apie 5% disbalansas.
Matuojant su paprastais anemometrais ištraukimas matuojamas su mažesniu tikslumu. Padavimas tiksliau bus ismatuotas. Jeigu matuojam su brangiu daiktu kaip balometras, tada paklaidos pakankamai mažos. O tu skaitei ką Cibulis rašė, pas jį prie kelių difuzoriu neina normaliai pridėti matavimo prietaiso. Jeigu norim labai tikslaus matavimo kas liečia disbalansus, statom pitot vamzdelius ant pagrindinių magistraliu ir žiūrim slėgius. Taip pat galim matuoti namo viduje esanti slėgį jeigu jis labai sandarus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 21 vasario 2018 - 08:59
QUOTE(mintas @ 2018 02 21, 08:20)
Taip, bet aš iškarto tai pasakiau, kai tik iki to užėjo kalba, priešingai nei tamsta, kaip paaiškėjo, žinojo nuo pat pradžių ir visą šį laiką melavo plačiajai auditorijai iki pat paskutiniosios minutės. Dar ir toliau būtų melavęs, jei ne ta paviešinta žinutė tai įrodanti.

Aš šitą dainą rašiau iš išblukusių raidžių, iš nemyliu, nekenčiu, neatleidžiu... iš kvailumo, bukumo, nesupratimo... Sunku uždegti tamsą, lengviau gesinti šviesą. Ar man padėsi, jei taip, mes būsim jau dviese? Laikas keistis, brolau, laikas keistis... Tegul degs revoliucijos. Čia originalas.
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2018 02 21, 08:20)
Cibulis teigia kad srautų nedisbalansavo, ir kaip peikia mano disbalansą, o štai pateikia skaičiukus su disbalansuotais oro srautais ir kas svarbiausia, tai rodoma rekupo pateikiamoje informacijoje.

Tai kaip suprast Cibuli, tu visą laiką žinojai, kad tavo rekupas disbalansuoja oro srautus, ir tiek laiko pūtei miglą apie savo rekuperatoriaus šventumą?


Sunku uždegti tamsą... lengviau gesinti šviesą... Laikas keistis, brolau, laikas keistis... Ar atsimerksi, ar atsistosi, ar išsitiesi...
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2018 02 21, 08:20)
Kaip paaiškėjo iš visų tavo pateiktų punktų visi išskyrus srautą yra melas. Vienintelis srautas, bet ir tas po matavimų gali paaiškėti kad pačiam Cibuliui labai jau neparankus dydis nustatytas. Tai apie ką toliau kalbėti ?

Aš šitą dainą rašiau, kai brolis išdavė brolį, kai perkrovęs kiaurai vaidino didį teisuolį.

Originalas čia.

Mintai, tiesioginių pasakymų nesupranti. Gal alegorijos padės suprasti esmę. Pažiūrėk nuorodas. Dainos gali neklausyti, tada įjunk pilkąsias ląsteles. Įdomu ar suvesi galus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 21 vasario 2018 - 11:12

Prie konkrečių oro srautų tai būtų apie 5% disbalansas. Jei žvilgtelėsime į disbalansą pagal variklio apsukas jis iš vis apie 25%. Tai 5 kartus daugiau, nei aš kada nors dariau savo rekupo disbalansą koreguodamas variklio apsukas, o vidutiniškai, tai mano rekupo variklių apsukų disbalansas buvo 8 kart mažesnis nei pas Cibulį užfiksuotas. Kai nustačiau, sumažintą drėgmės lygį patalpose, ko realiai ir norėjau pasieti disbalansu, savo rekupų disbalansą išjungiau. Jau kelinta savaitė, kai mano rekupas nedisbalansuoja oro srautų. Atkreipiu dėmesį į žodį [b]Kartais[/b].
Nesupranti matau kaip siuolaikiniai rekuperatoriai balansuoja srautus. RPM skirtingi nes balansuojama atsizvelgiant I slegiu skirtumus tarp padavimo ir istraukimo. Slegiai turi buti vienodi, kadangi pasipriesinimai skirtingi, tai ir RPM skirtingi.  RPM tik maža dalis bendrame vaizde. Teigdamas jog pas save subalansuoji, tai realiai tik tavo spėjimas, Cibulis bent gali operuoti tam tikrais skaičiais ir garantuoju jog pas jį paklaida mažesnė nei pas tave dabar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 21 vasario 2018 - 11:16
QUOTE(vaikis_ @ 2018 02 21, 12:11)
Nesupranti matau kaip siuolaikiniai rekuperatoriai balansuoja srautus.

Tau dar neatsibodo su juo kalbėti? Toks užsispyrimas ir negirdėjimas, ką kiti sako. Man atrodė, kad labai aiškiai parašiau: prieš testą padavime buvo F7 filtras, išmetime G4, įdėjau filtrų kokybės nuotrauką ir padariau nuotrauką, koks slėgių skirtumas susidaro, nors rekuperatorius vis bando subalansuoti srautus.

Aš filtrus turėjau pakeisti dar rudenį, šitie filtrai beveik metus laiko prabuvo neišimti. Tikriausiai nenuostabu, kad skirtingos klasės ir ypač užteršti filtrai sukuria skirtingus slėgius, o rekuperatorius vis juos bando išgaudyti.

Vakar iš "Venteko" būčiau paėmęs F7 filtrus, bet jis juos vežė kitiems, laisvų turėjo tik G4. Tai paėmiau juos. Netgi su visiškais vienodos klasės ir visiškai naujais filtrais, esant visiškai subalansuotam oro kiekiui, varikliukai dirba skirtingu greičiu. Bet tiekiamas oro srautas nėra nuolatos pastovus, jis kinta kelių kubų ribose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 21 vasario 2018 - 11:24
QUOTE(cibulis @ 2018 02 21, 11:09)
Sunku uždegti tamsą... lengviau gesinti šviesą... Laikas keistis, brolau, laikas keistis... Ar atsimerksi, ar atsistosi, ar išsitiesi...


Na ir kas kad rodai užsiteršusius filtrus? Nesvarbu dėl ko, svarbu, kad srautai disbalansuoti ir vis tiek, dabar kai yra užfiksuoti 663rpm ir 633rpm vis tiek išliko 5% variklių apsukų disbalansas. O tai kad rodai 70m3 oro srautus į abi puses, tai juk minėjai, kad tavo rekupas nuolatos koreguoja apsukas, nuolatos kinta srautai. Pagavai kai sekundei sutapo ir tiek.
Atsakyti