Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdinimas 9

Zhender Q serija palaiko užduota orą srautą ir užtikrina jog būtu vienodas tiek paduodamas ir ištraukiamas. Slėgio davikliai tai padeda padaryti.

Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2018 02 20, 18:56)
<p>Zhender Q serija palaiko užduota orą srautą ir užtikrina jog būtu vienodas tiek paduodamas ir ištraukiamas. Slėgio davikliai tai padeda padaryti.</p>

Taip, tik oro kiekis nėra idealiai nekintantis. Dabar pagrindiniame ekrane rodo, kad tiekiamas oras kinta 66 iki 72 kubų ribose, nors dažniau kinta 69-71 kubo ribose. O žiūrint atskirai tiekiamą ir ištraukiamą orą, skirtumas tarp jų realiu laiku kinta nuo 0 iki 4 kubų. Tarkime ištraukia 67, tiekia 71 kubą, tai trunka kokią sekundę, tada oro kiekiai susilygina - 71 kubas, tada krenta iki 69/69, 67/70, 68/72 ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 20 vasario 2018 - 18:11
QUOTE(vaikis_ @ 2018 02 20, 18:56)
<p>Zhender Q serija palaiko užduota orą srautą ir užtikrina jog būtu vienodas tiek paduodamas ir ištraukiamas. Slėgio davikliai tai padeda padaryti.</p>

Pritariu vaikiui, Zhender Q specifikacijoje nurodyta iki kokio slėgio jis geba išlaikyti srautą kaip užduota.
Tas rekupas, apie kurį pasakojo Ventek chebra, sumontuotas pas mano tėvus. Problema ta, kad horizontalus modelis pritvirtintas prie lubų, todėl negaliu skųstis (turi būti prie sienos konstatavo servisas). Be to nebėra galimybės prieiti prie balansavimo sklendžių ;(. Galima būtų paskaičiuoti nebent teorinį max slėgį vienos atšakos, kur yra be skelndžių ir pažiūrėt ar nedapučia. Modelis Kompakt Rego 400. Nedapučia apie 30% apie balansa net nekalbu., nors ant ekrano padavimą ir ištraukimą rodo kūbais ;) balanse smile.gif Valdiklis C5

Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2018 02 20, 10:57)
kai pasaulio teisuolis ir abejuoklis, abejoja visais tik ne savo Žiguliuku. Būtum pasakęs, taip, nežinau, ką pučia mano įrenginys, jis galimai irgi meluoja, niekas prie tavęs nesikabinėtų.


Pirmiausiai. tai mes jau sutarėm - žiguliukas tai tavasis įrenginys, ir abu sutarėm už ką.

O dabar dėl manojo įrenginio melavimo apie oro srautus. Cibuli tu esi ...

Aš pamelavau, ar pasakiau teisybę?
Papildyta:
QUOTE(cibulis @ 2018 02 20, 10:57)
Duok žemėlapį arba navigaciją.


Ir tai sako žmogus visą informaciją apie savo namą patalpinęs feisbuke biggrin.gif. Vat ten, tai tau ir žemėlapis nepagelbės ;).

Cibuli tu tikrai esi ...
Papildyta:
QUOTE(cibulis @ 2018 02 20, 10:57)
Mintas rėkiai: Melagis "Zehnderis", taip būti negali, per didelius oro srautus rodo. Ir ką tu su tokiu padiskutuosi? Tuoj duos tris kibirus demagogijos: aš taip nesakiau.


Melagis tas, kas žmogaus citatas pafotošopina. O konkrečiai tu Cibuili tikrų tikriausias ...
Atsakyti
Neatsibodo?
Atsakyti

Pritariu vaikiui, Zhender Q specifikacijoje nurodyta iki kokio slėgio jis geba išlaikyti srautą kaip užduota.
Tas rekupas, apie kurį pasakojo Ventek chebra, sumontuotas pas mano tėvus. Problema ta, kad horizontalus modelis pritvirtintas prie lubų, todėl negaliu skųstis (turi būti prie sienos konstatavo servisas). Be to nebėra galimybės prieiti prie balansavimo sklendžių ;(. Galima būtų paskaičiuoti nebent teorinį max slėgį vienos atšakos, kur yra be skelndžių ir pažiūrėt ar nedapučia. Modelis Kompakt Rego 400. Nedapučia apie 30% apie balansa net nekalbu., nors ant ekrano padavimą ir ištraukimą rodo kūbais ;) balanse smile.gifValdiklis C5

o teisinga programine iranga "irasyta", nes su naujesniais 400 buvo niuansiu kiek zinau.  

Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2018 02 20, 22:20)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Vytas_" data-cid="72007406" data-time="1519150481"><div><p>Pritariu vaikiui, Zhender Q specifikacijoje nurodyta iki kokio slėgio jis geba išlaikyti srautą kaip užduota.
Tas rekupas, apie kurį pasakojo Ventek chebra, sumontuotas pas mano tėvus. Problema ta, kad horizontalus modelis pritvirtintas prie lubų, todėl negaliu skųstis (turi būti prie sienos konstatavo servisas). Be to nebėra galimybės prieiti prie balansavimo sklendžių ;(. Galima būtų paskaičiuoti nebent teorinį max slėgį vienos atšakos, kur yra be skelndžių ir pažiūrėt ar nedapučia. Modelis Kompakt Rego 400. Nedapučia apie 30% apie balansa net nekalbu., nors ant ekrano padavimą ir ištraukimą rodo kūbais ;) balanse vartotojo įkelta nuotraukaValdiklis C5</p></div></blockquote><p>o teisinga programine iranga "irasyta", nes su naujesniais 400 buvo niuansiu kiek zinau.  </p>

tai kad jam jau pora metu, nera jis visiskai naujas ;) nebent kompa pjungus, versija pasimatytu.
Tik toks klausimas specams, ar yra kur amalvos rekupe srauto kalibravimas?
Atsakyti
QUOTE(Vytas_ @ 2018 02 20, 22:34)
Tik toks klausimas specams, ar yra kur amalvos rekupe srauto kalibravimas?

O kam rekūpe? Su difuzoriais neišeina sureguliuoti srauto? Jei rekūpas geras, jis turėtų palaikyti srautą.
Papildyta:
QUOTE(Vytas_ @ 2018 02 20, 21:14)
Tas rekupas, apie kurį pasakojo Ventek chebra, sumontuotas pas mano tėvus. Modelis Kompakt Rego 400. Nedapučia apie 30% apie balansa net nekalbu., nors ant ekrano padavimą ir ištraukimą rodo kūbais ;)

O tai kiek kubų rodo ekrane ir kiek realiai pučia?
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2018 02 20, 22:45)
O kam rekūpe? Su difuzoriais neišeina sureguliuoti srauto? Jei rekūpas geras, jis turėtų palaikyti srautą.

Cibuli, ne tuo adresu smile.gif amalva ne zhender, srauto pats nepasireguliuoja ;)
Atsakyti
QUOTE(Vytas_ @ 2018 02 20, 22:47)
Cibuli, ne tuo adresu smile.gif amalva ne zhender, srauto pats nepasireguliuoja ;)

Ar aš kažką ne taip suprantu. Sureguliuoji kiekvieną difuzorių, kad per jį pūstų reikiamą oro kiekį. O rekūpe įjungi procentus ir viskas. Ar Amalva pasimeta ir dar tarp difuzorių gali pūsti kaip nori ir kiek nori.

O kiek tėvų realiai pūtė ir kiek rodė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 20 vasario 2018 - 21:59
QUOTE(cibulis @ 2018 02 20, 22:58)
Ar aš kažką ne taip suprantu. Sureguliuoji kiekvieną difuzorių, kad per jį pūstų reikiamą oro kiekį. O rekūpe įjungi procentus ir viskas. Ar Amalva pasimeta ir dar tarp difuzorių gali pūsti kaip nori ir kiek nori.

O kiek tėvų realiai pūtė ir kiek rodė?

Jeigu dabar nesupainiojau nuotraukų, tai ekranas rodė 400, o pūtė 303.
Matuota lauke ant ištraukimo ir padavimo. Nurodytas skaičiu ištraukimo.
Mono minėtam rekupe didėjant slegiui, mažėja kūbai (tiesine priklausomybė). Pas Zhender yra ne kreivė, o parabolė (jeigu su terminais neklystu ;) ), kurios plote išlaikomas tas pats srautas. Kaip pvz Zhender pus 100 kub ir prie 50 Pa ir prie 100, tik elektros sąnaudos keisis, bet ką matysi ekrane bus visda arti teisybės.

Klausimas Mintui į tą pačią temą. Valdiklis rodo kieno procentus ir nuo ko? Nominalo ar realaus?
Atsakius, manau ginčai sutrumpėtų.


Atsakyti
QUOTE(Vytas_ @ 2018 02 20, 22:11)
Klausimas Mintui į tą pačią temą. Valdiklis rodo kieno procentus ir nuo ko? Nominalo ar realaus?
Atsakius, manau ginčai sutrumpėtų.


Pradžiai noriu atkreipti dėmesį į tai, kad manasis rekupas priklauso šiek tiek žemesnės klasės serijai, nei kad tavo tėvų. Tavo tėvų - Kompakt, mano - Domekt.

Ką per procentus rodo mano varikliai, jei rimtai, tai nesigilinau, bet realiai tai turėtų vieną iš dviejų, arba apsukas nuo maksimalių, arba elektros galią nuo maksimalios, tik nepagaunu, kaip tai leistu sumažinti ginčus?
Atsakyti