Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdinimas 9

QUOTE(mintas @ 2018 02 20, 23:21)
Pradžiai noriu atkreipti dėmesį į tai, kad manasis rekupas priklauso šiek tiek žemesnės klasės serijai, nei kad tavo tėvų. Tavo tėvų - Kompakt, mano - Domekt.

Ką per procentus rodo mano varikliai, jei rimtai, tai nesigilinau, bet realiai tai turėtų vieną iš dviejų, arba apsukas nuo maksimalių, arba elektros galią nuo maksimalios, tik nepagaunu, kaip tai leistu sumažinti ginčus?

o tai, kad cibulis operuoja kubais/elektros sčnaudom, o pats ??/elektros sąnaudom.
Be to, kai Ventekas matvo pas tevus, kad buti visiskai tikriem, uždėjom ir Zhenderiui. Matuoklis pasirodo rodė tiesą...
Atsakyti
QUOTE(Vytas_ @ 2018 02 20, 22:26)
Matuoklis pasirodo rodė tiesą...


Tikiuosi su Vaikiu tai dar patikrinti ;).
Papildyta:
QUOTE(Vytas_ @ 2018 02 20, 22:26)
o tai, kad cibulis operuoja kubais/elektros sčnaudom, o pats ??


Aš operuoju tik tais duomenimis, kuriuos turiu.
Atsakyti
QUOTE(Vytas_ @ 2018 02 20, 23:11)
Jeigu dabar nesupainiojau nuotraukų, tai ekranas rodė 400, o pūtė 303.
Matuota lauke ant ištraukimo ir padavimo. Nurodytas skaičiu ištraukimo.

Aišku "Amalva" sakys, kad procentai reiškia ne našumą kubais. Priešingu atveju už tokias nesąmones, t.y. vartotojų klaidinimą, galima gerą baudą užsidirbti. O jūs nebandėte skambinti į gamyklą ir aiškintis?
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2018 02 20, 23:21)
Pradžiai noriu atkreipti dėmesį į tai, kad manasis rekupas priklauso šiek tiek žemesnės klasės serijai, nei kad tavo tėvų. Tavo tėvų - Kompakt, mano - Domekt.

Ką per procentus rodo mano varikliai, jei rimtai, tai nesigilinau, bet realiai tai turėtų vieną iš dviejų, arba apsukas nuo maksimalių, arba elektros galią nuo maksimalios, tik nepagaunu, kaip tai leistu sumažinti ginčus?

Modelis žemesnė klasės, tu nesigilinai ir nežinai, bet parašai 3 km teksto, kodėl prie 20 proc. našumo tavo rekūpas pučia 80 kubų. Ir dar pats sakei, kad didžiąją dalį laikei įkalęs maks. 30 proc. Pasirodys, kad rekupo našumas 280 kubų ir tiek 30 proc. tėra 84 kubai. Bet gi pradžiai galima pasiginčyti iki užkimimo. Man atrodo, kad sveika.
Papildyta:
QUOTE(Vytas_ @ 2018 02 20, 23:26)
o tai, kad cibulis operuoja kubais/elektros sčnaudom, o pats ??/elektros sąnaudom.
Be to, kai Ventekas matvo pas tevus, kad buti visiskai tikriem, uždėjom ir Zhenderiui. Matuoklis pasirodo rodė tiesą...

Jam gi nedašunta, kad pūtė daug mažesnius kiekius oro, išreguliavęs oro srautus, bet aiškino, koks jo įrenginys našus ir kaip jis mažai naudoja elektros.
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2018 02 20, 23:37)
Aš operuoju tik tais duomenimis, kuriuos turiu.

Tu nemažai prikuri skaičiavimais iš oro, daug ką nutyli, nes esi visaip išreguliavęs įrenginį ir garsiai rėki, kad esi teisus. O aš tik klausiau ar pats neabejoji, ką pučia tavo įrenginys? Visi melavo, o Žiguliukas - ne.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2018 02 20, 23:43)
Aišku "Amalva" sakys, kad procentai reiškia ne našumą kubais. Priešingu atveju už tokias nesąmones, t.y. vartotojų klaidinimą, galima gerą baudą užsidirbti. O jūs nebandėte skambinti į gamyklą ir aiškintis?

Buvau servisą iškvietęs. Prisikabino, kad sumontuotas ant lubų, o ne ant sienos. Gal ventiliatorių ašys ne tuo kampu stovi smile.gif, todėl mažiau pučia nei rodo smile.gif
Kitas niuansas, kad vamzdynas visas po lubom ir prie sklendžių neprieiti...
Be to kažkaip nesinori rekupo lupti, kad teisingai sumontuoti. Be to su pažystamu kalbejau, tai paslūlė nesigadint nervų ;)
Atsakyti
QUOTE(Vytas_ @ 2018 02 20, 23:54)
Buvau servisą iškvietęs. Prisikabino, kad sumontuotas ant lubų, o ne ant sienos. Gal ventiliatorių ašys ne tuo kampu stovi smile.gif, todėl mažiau pučia nei rodo smile.gif
Kitas niuansas, kad vamzdynas visas po lubom ir prie sklendžių neprieiti...
Be to kažkaip nesinori rekupo lupti, kad teisingai sumontuoti. Be to su pažystamu kalbejau, tai paslūlė nesigadint nervų ;)

Geras. Įdomios istorijos. Tokias dažniau reikėtų viešinti. Tai ir yra vartotojų teisių ginimas. Man įdomu ar ne vertikaliai, o horizontaliai kabantis įrenginys gali prarasti 100 kubų oro našumą? Kažkokios nesąmonės. O pats "Amalvos" servisas nepermatavo oro kiekių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 20 vasario 2018 - 22:57
QUOTE(cibulis @ 2018 02 20, 22:49)
kodėl prie 20 proc. našumo tavo rekūpas pučia 80 kubų.


Gal nustok meluoti, gal nustok varyti šmeižtą!!!

Gal nustok perfrazuoti mano žodžius kaip patogiau pačiam ir po to prie jų kabinėtis, ta prasme kabinėtis prie savo paties parašytų frazių, tik bandydamas jas pateikti, tarsi mano.

Gal nustok kaltinti išsigalvotais dalykais.

Gal kada nustosi kartoti tas pačias nesamones n kartų?

Gal kada nors atsakyk į tai, ko esi klausiamas?

Gal kada nors ką nors pasakysi nemeluodamas?

Ir tik pabandyk paneigti kad tu tikrai nesi ...
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2018 02 20, 23:57)
Gal nustok meluoti, gal nustok varyti šmeižtą!!!

Gal nustok perfrazuoti mano žodžius kaip patogiau pačiam ir po to prie jų kabinėtis, ta prasme kabinėtis prie savo paties parašytų frazių, tik bandydamas jas pateikti, tarsi mano.

Gal nustok kaltinti išsigalvotais dalykais.

Gal kada nustosi kartoti tas pačias nesamones n kartų?

Gal kada nors atsakyk į tai, ko esi klausiamas?

Gal kada nors ką nors pasakysi nemeluodamas?

Ir tik pabandyk paneigti kad tu tikrai nesi ...

Kiek kubų oro dabar tavo pyktis pučia? Nusiramink. Pažiūrėk čia. Šioje nuorodoje oro kiekius skaičiuoji. Dar klausimas ar taviškis rekūpas ir 280 kubų išbezdės. O štai čia kalbi, kiek dažniausiai laikei įjungęs. Pats rašai - 30 proc.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2018 02 20, 23:56)
Geras. Įdomios istorijos. Tokias dažniau reikėtų viešinti. Tai ir yra vartotojų teisių ginimas. Man įdomu ar ne vertikaliai, o horizontaliai kabantis įrenginys gali prarasti 100 kubų oro našumą? Kažkokios nesąmonės. O pats "Amalvos" servisas nepermatavo oro kiekių?

Jau nepamenu, bet atrodo neturėjo. iš esmės kas gali būti, tai tik vamzdyno per didelis pasipriešinimas.
P.S. vamzdyno pasipriešinimas skaičiuotas nebuvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vytas_: 20 vasario 2018 - 23:05
QUOTE(cibulis @ 2018 02 20, 23:02)
Šioje nuorodoje oro kiekius skaičiuoji.


Dabar paskaičiuok, kiek kartų manęs klausei apie komfovent išduodamus oro kiekius, ir kiek kartų per mėnesį aš pateikiau skaičiavimus?

Beje, ar supranti ką reiškia matematiškai paskaičiuoti, ir realūs?

Ar supranti, kai tau Lietuvių kalba rašoma, kad realių dydžių neturiu, tad galima tik primesti, kokie tai gali būti dydžiai?

ir beje, vis dar neatrašei, kaip manei, ar nugrybauta, ar kaip pirštu į akį tave pavadinant ... ?

Aš melavau ar sakiau tiesą tave pavadindamas ... ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 20 vasario 2018 - 23:12
QUOTE(Vytas_ @ 2018 02 21, 00:03)
Jau nepamenu, bet atrodo neturėjo. iš esmės kas gali būti, tai tik vamzdyno per didelis pasipriešinimas.
P.S. vamzdyno pasipriešinimas skaičiuotas nebuvo

Dabar pučia realių apie 196 kub.m. (korekcija įvesta smile.gif)
Duomenys iš rekūpo:
laukas paduodamas -4
Tiekiama į vidų 16,9
iš vidaus 21
enrgijos matuoklis nepajuntas, tai nežinau kiek elektros valgo smile.gif

Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2018 02 21, 00:08)
Dabar paskaičiuok, kiek kartų manęs klausei apie komfovent išduodamus oro kiekius, ir kiek kartų per mėnesį aš pateikiau skaičiavimus?

Beje, ar supranti ką reiškia matematiškai paskaičiuoti, ir realūs?

Ar supranti, kai tau Lietuvių kalba rašoma, kad realių dydžių neturiu, tad galima tik primesti, kokie tai gali būti dydžiai?

ir beje, vis dar neatrašei, kaip manei, ar nugrybauta, ar kaip pirštu į akį tave pavadinant ... ?

Aš melavau ar sakiau tiesą tave pavadindamas ... ?

Dabar Minto pyktis dirba maksimaliu režimu, bet įtariu daugiau 280 kubų nepučia. Aš tau senai siūlau baigti.

O labiausiai užknisa tokios žinutės. Ypač pabaiga - plokšteliniai šūdas, nes rotacinis visą mėnesį pūtė tik už 3 eurus. Daugiau tingiu rašyti. Pats supranti, kad užvirei košę lygioje vietoje, o dabar niekaip negali apsiraminti. Kalk savo pykčio našumą į 30 proc., išbalansuok srautus ir nustos kunkuliuoti tavo pyktis.
Papildyta:
QUOTE(Vytas_ @ 2018 02 21, 00:14)
Dabar pučia realių apie 196 kub.m. (korekcija įvesta smile.gif)

Ta prasme korekcija? Apskaičiuota procentais nuo realiai išmatuoto oro kiekio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 20 vasario 2018 - 23:26
QUOTE(cibulis @ 2018 02 20, 23:30)
ir nustos kunkuliuoti tavo pyktis.


Psichologas tamsta dar blogesnis nei žurnalistas.
Atsakyti