Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nesisekė mūms ir su britų trupaplaukiu,tokiomis gintarinėmis akimis.Apsirgo vėžiu ir teko migdyti.Man erai būtų namie ir katinas,bet mb nemėgsta kačių. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas

Ingrida, grazus britu melynieji, tik kad labai jautrus. Bailiukas musiskis... ramybe megsta... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2018 12 04, 22:46)
MamaEgle, stipri moteris esate, jei sitoki sprendima priemet del pasilikimo LT. Viena, be seimos, staiga...nu tikrai ne kiekviena sugebetu tai padaryt. Seima nezada kolkas gryzt? Kokioj salyj gyvenot, jei nepaslaptis  ax.gif

Ačiū 4u.gif Ne viena čia topsecret.gif yra Mama, sesė, sesės dukra, draugai. Tik kad MB ir dukra liko. Šiai dienai dukra neplanuoja grįžti, kaip bus ateityje - niekas nežino, o MB gal jau vasarą parvažiuos mastau.gif kaip tik bus 17-ka metų pragyvenęs svetur doh.gif

Gyvenau kiek toliau nei tu - Airijoje.
Atsakyti
MamaEgle, jusu seima kaip ir musu, is 3 zmoniu susideda? Tik kad pas mus sunus, pas jus dukra biggrin.gif mes cia trise gyvenam. Giminiu neturim nieko, visi LT. Draugai yra, nu bet ne tas .... pasiilgstam savu..visos atostogos LT praleidziamos biggrin.gif kol dar yra pas ka vaziuot- vaziuojam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2018 12 05, 10:55)
MamaEgle, jusu seima  kaip ir musu, is 3 zmoniu susideda? Tik kad pas mus sunus, pas jus dukra  biggrin.gif  mes cia trise gyvenam. Giminiu neturim nieko, visi LT. Draugai yra, nu bet ne tas .... pasiilgstam savu..visos atostogos LT praleidziamos  biggrin.gif  kol dar yra pas ka vaziuot- vaziuojam  mirksiukas.gif

Beveik taip ;) Dar MB sūnus yra, tik jis Lietuvoje ir visą laiką čia gyveno. Mes irgi trys visada buvome, visa šeima ir draugai Lietuvoje, bet aš ir ten greitai draugų radau, labai puikūs žmonės wub.gif iki šiol bendraujam wub.gif pasiilgstu jų, kaip kažkada pasiilgdavau draugų, likusių Lietuvoje wub.gif dar vis kviečia atgal grįžti topsecret.gif laukia kol man Lt atsibos ir aš vėl nusipirksiu bilietą į vieną pusę hihihi.gif
Atsakyti
Nu ir kaip? Rankos kolkas nesitiesia pirkt bilietu 😁
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2018 12 05, 16:21)
Nu ir kaip? Rankos kolkas nesitiesia pirkt bilietu  😁

Visko būna, bet daugumoje čia geriau. Nors sausio pabaigoje skrendu pas savus, bus matyt norėsis ar ne važiuoti atgal hmm.gif
Atsakyti

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas

Koks fainas pusryciu stalas mirksiukas.gif

MamaEgle, gerai gyvent ir LT kas gerus darbus turi, gyvent yra kur, nereikia nuomu moket. Mes tai negalvojam gryzt, nu ne bent po brexit grazioj formoj paprasytu ta padaryt biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2018 12 06, 10:45)
Labas rytas

Koks fainas pusryciu stalas  mirksiukas.gif

MamaEgle, gerai gyvent ir LT kas gerus darbus turi, gyvent yra kur, nereikia nuomu moket. Mes tai negalvojam gryzt, nu ne bent po brexit grazioj formoj paprasytu ta padaryt  biggrin.gif

Pusryčiais pas mus visada Ingrida pasirūpina wub.gif wub.gif

AŠ irgi metų 10 negalvojau apie grįžimą. Vis sakydavau "į Lietuvą tik atostogų ir kai numirsiu palaidokit mane Lietuvoje" (nors kai numirsiu ar bus koks skirtumas kur tai padaryta), o paskui pasikeitė... nors ir veiklos ten turėjau užtektinai, ir draugų, bet... aišku, dar lėmė ir lietuviškos aplinkybės, kas paskatino, gavus darbą čia, priimti sprendimą grįžti. O kiek ilgam - ateitis parodys. Šiandien aš čia, o kas bus rytoj - niekas nežino.

Pagaliau baigėsi kolokviumai karsta.gif, bet gi jau ir pirmas egzaminas po savaitės mega_shok.gif
Atsakyti
Sveikos

Pritariu - siandien cia, rytoj - nezinia mirksiukas.gif
Ka mokaisi bigsmile.gif
Atsakyti