Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

QUOTE(*nova* @ 2018 12 07, 10:53)
Sveikos

Pritariu - siandien cia, rytoj - nezinia  mirksiukas.gif 
Ka mokaisi  bigsmile.gif

Magistre Tarptautinę teisę umn.gif
Atsakyti
Nu klausyk, turedama tokia spec tikrai niekur neprapulsi mirksiukas.gif sekmes tau egze 4u.gif

O as su skaiciais draugauju biggrin.gif buchaltere dirbu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2018 12 07, 18:53)
Nu klausyk, turedama tokia spec tikrai niekur neprapulsi  mirksiukas.gif  sekmes tau egze  4u.gif 

O as su skaiciais draugauju  biggrin.gif  buchaltere dirbu  mirksiukas.gif

Ačiū už sėkmę - jos prireiks 4u.gif O egzas ne vienas topsecret.gif dabar 5, paskui pavasarį tiek pat, tada rudenį apsiginti magistrinį darbą (tiesa, dar jį parašyti reikia hihihi.gif), o tada jau diplomą atsiimti smartass.gif

Su finansais ir aš kažkada dirbau, Airijoje dar ir mokslus baigiau Accouting Technician topsecret.gif

Nu kaip prisnigo pas mus doh.gif jau sakiau mašiną paliksiu darbe, tegul pabūna per savaitgalį, vis tiek nieko neplanuoju. Bet dabar nutirpo jau, tuoj ir lietaus gali būti, tai važiuosiu su mašina. Bet tai va jaučiau, kad reikia į darbą autobusu važiuoti, bet vakar labai įkišau aš ją, užstatydama kitus, o dar kitame kieme, tai ryte reikėjo perstatyti, bet paskui išėjau kiek vėliau, tai jau ir važiavau.
Atsakyti
As ir turiu AAT, nors 4 metus buchalterija neakivaizdiniu mokiaus, pries pat egzus meciau viska ir isvaziavau i UK. Čia atvaziavus, daina is pradziu biggrin.gif vel mokslai nuo pradziu biggrin.gif

Nu 5 egzai - nejuokas. Teko laikyt 2 per viena savaite, nu makalavosi viskas galvoj biggrin.gif tikiuosi neteks per viena savaite visu laikyt mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2018 12 07, 23:56)
As ir turiu AAT, nors  4 metus buchalterija neakivaizdiniu mokiaus, pries pat egzus meciau viska ir isvaziavau i UK. Čia atvaziavus, daina is pradziu  biggrin.gif  vel mokslai nuo pradziu  biggrin.gif

Nu 5 egzai - nejuokas. Teko laikyt 2 per viena savaite, nu makalavosi viskas galvoj  biggrin.gif  tikiuosi neteks per viena savaite visu laikyt  mirksiukas.gif

Gaila kai taip metama doh.gif nesigaili?

Egzų tvarkaraštis visai neblogas, praktiškai per savaitę vienas. Per tiek laiko nieko nemokant išmokti galima topsecret.gif hihihi.gif aš esu laikius per pusantros savaitės 10, tada buvo per vieną dieną 3 egzai, tai paskutiniam kaip zombis buvau hihihi.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

MamaEgle, zinok nesigailiu visai. MB gyveno jau cia kelis men, atsirado darbas man. Reikejo rinktis, ar likt LT dar pora men ir pasibaigt viska, ar vaziuot cia. Zinoma, rinkausi vaziuot cia. Ir visiskai nesigailiu biggrin.gif
Nu nieko sau mokslu tempas. Nu yra ka veikt, jei egzu 10 per 1,5 savaites blink.gif

Ka planuojates savaitgaliui? Ka ryt pietums skanaus gaminsit bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2018 12 08, 17:35)
Sveikos  4u.gif

MamaEgle, zinok nesigailiu visai. MB gyveno jau cia kelis men, atsirado darbas man. Reikejo rinktis, ar likt LT dar pora men ir pasibaigt viska, ar vaziuot cia. Zinoma, rinkausi vaziuot cia. Ir visiskai nesigailiu  biggrin.gif 
Nu nieko sau mokslu tempas. Nu yra ka veikt, jei egzu 10 per 1,5 savaites  blink.gif 

Ka planuojates savaitgaliui? Ka ryt pietums skanaus gaminsit  bigsmile.gif

Mes du metus atskirai gyvenome prieš mums išvažiuojant. Aš su dukra dar čia buvau likus, norėjau, kad dukra bent jau 10 klasių čia pabaigtų ir muzikos mokyklą, o tada jau išvažiavom. O ir MB važiavo metams, tai iš pradžių nebuvo ko mums bruktis tenai, o paskui jau apsisprendėm

Taip gavosi tada, nes mokiausi ir Airijoje, ir žiemą negalėjau atvažiuoti į sesiją. Tai teko suspaustai dvi sesijas išlaikyti.

Aš tai rašto darbus rašysiu ir prezentacijas darysiu vartotojo įkelta nuotrauka sesė gal ateis, tai dar karšto vyno turim, reiks pasidaryti vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš tai šiandien galvoju apie kugelį su šlaunelėmis,tuo pačiu orkaitė kais meduoliukų partiją išsikepti.Vakar prikepiau eklerų,sumakalavau tortuką iš maskarponės,nes pilna nuo kepinių trupinių.Tai su mb apsivalgysime,kokia dieta gali būti? bigsmile.gif bigsmile.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 12 09, 09:51)
Labas rytas.
Aš tai šiandien galvoju apie kugelį su šlaunelėmis,tuo pačiu orkaitė kais meduoliukų partiją išsikepti.Vakar prikepiau eklerų,sumakalavau tortuką iš maskarponės,nes pilna nuo kepinių trupinių.Tai su mb apsivalgysime,kokia dieta gali būti? bigsmile.gif  bigsmile.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

OI, kaip skaniai tu čia užpasakojai essen.gif taip ir norisi tų eklerų ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas

Ir vel i darba, ir vel pirmadienis. Ir kur tas savaitgalis dedasi?

Vakar pirma kart savo sune maudem. Nu nepatiko pirmas kartas, nors tu ka. Si karta, tik su siltu vandeniu, be jokiu sampunu. Isbuvo gal tik kelias minutes, ir vsio, maudynes baiges biggrin.gif
Atsakyti