Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Labas mergaitės.Gal pamažu vel prisiminsim šituos namučius.Jei į paskutinę temą,gryžo po trijų metų iš Lenkijos dukra rugpjūtį.Žentas buvo komandiruotas,kariškis.Kaip tik 5metų anūkele spes adaptuotis prie kalbos darželyje,mazoji 3 metų,neskaudu buvo į darželį išleisti. Laisvalaikis ir kainos labiau patiko Lenkijoj. biggrin.gif Pasibaige mūsų pirmadieniniai ilgi pokalbiai skaipu unsure.gif Darbas,šeima,o visa galva pasinerus į skubotą savo idejos relizavimą.Kuria svetainę ''Užimtukas'' vaikučių lavinimui,ale versliukas,už kurį kazin,ar nors vieną pinigelį gavo. Šiuo metu ne tai perkama vaikams.Bet ji optimistiška,džiaugiasi,kad kažko išmoko.Feisbuke galit sudalyvaut loterijoj ax.gif
Nova,ar tu ne iš Taurages iškeliavai? Lyg ir sutikta s.m platybese smile.gif
Atsakyti
Amarille, oi tikrai ne, as ne is Taurages mirksiukas.gif buvau, esu ir dar ilgai busiu, savo - londonieciu temoj biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2018 12 10, 19:24)
Amarille, oi tikrai ne, as ne is Taurages  mirksiukas.gif  buvau, esu ir dar ilgai busiu, savo - londonieciu temoj  biggrin.gif

Peržiūrejau savo temas,iš taurages yra mezgejele norwa.Panašu labai 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2018 12 11, 07:44)
Peržiūrejau savo temas,iš taurages yra mezgejele norwa.Panašu labai  4u.gif


Tikrai panasu mirksiukas.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na gal bus progos išvirti kavos rytoj.Išmauname į Druskininkus paiilsėti.
Vakar smagiai kritau,koją prakirsta,kelias ištinęs,gerai ant šlaunies nėra mėlynės.O su guminiais slidu be proto,ėjau vištidės kuopti,jau atrodo taip atsargiai. mirksiukas.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 12 12, 08:12)
Labas rytas.
Na gal bus progos išvirti kavos rytoj.Išmauname į Druskininkus paiilsėti.
Vakar smagiai kritau,koją prakirsta,kelias ištinęs,gerai ant šlaunies nėra mėlynės.O su guminiais slidu be proto,ėjau vištidės kuopti,jau atrodo taip atsargiai. mirksiukas.gif  blink.gif

Gero poilsio Druskininkuose 4u.gif Smagu turėtų būti. Vien pasivaikščioti neskubant gera tenai smile.gif

Tai dar gerai kad tik tiek topsecret.gif dabar kai taip šlapia ir tamsu ilgai, tai ir vaikščioti sunku. Guminiai geriausias apavas tokiam darbui, tai nors imk ir persiaudinėk šalia vištidės hmm.gif sveik greičiau 4u.gif

Jau ir dienos tuoj nustos trumpėti, pradės dienos ilgėti, bus smagiau. Dabar visai šviesiu paros laiku lauke nebūnu, nebent kelias minutes kai pietų einame.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Tai tame krašte mes pirmą kartą.Druskininkai labai gražūs,Grūto prake labai patiko,Merkinės piramidė..............o dar Varėna su savo miškais. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 13 gruodžio 2018 - 07:32
Labas rytas

Ar dar misku yra like LT? Girdejau pjauna net Labradoro giria blink.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 12 13, 08:31)
Labas rytas.
Tai tame krašte mes pirmą kartą.Druskininkai labai gražūs,Grūto prake labai patiko,Merkinės piramidė..............o dar Varėna su savo miškais. wub.gif

Labai gražu tenai wub.gif Dar suplanuokit pavasarį grįžti, ten gražu kai narcizai žydi wub.gif

Grūto parke tikrai gražu, bet man kiek per brangūs bilietai topsecret.gif Merkinė irgi patiko.

QUOTE(*nova* @ 2018 12 13, 11:29)
Labas rytas

Ar dar misku yra like LT? Girdejau pjauna net Labradoro giria  blink.gif

Liko liko bigsmile.gif mažiau klausyk/skaityk ką media rašo irnesakyk.gif tik triukšmą kelia, taip atitraukdami dėmesį nuo rimtesnių problemų topsecret.gif Aš kai paklausau žinias man norisi bilieto į vieną pusę hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2018 12 13, 10:44)
Labai gražu tenai  wub.gif Dar suplanuokit pavasarį grįžti, ten gražu kai narcizai žydi  wub.gif

Grūto parke tikrai gražu, bet man kiek per brangūs bilietai topsecret.gif Merkinė irgi patiko.
Liko liko  bigsmile.gif  mažiau klausyk/skaityk ką media rašo irnesakyk.gif tik triukšmą kelia, taip atitraukdami dėmesį nuo rimtesnių problemų topsecret.gif Aš kai paklausau žinias man norisi bilieto į vieną pusę hihihi.gif

Mūms irgi pradžioje šokas šiek tiek buvo bilieto kaina Grūte.Bet kai apėjome visą teritoriją,supratome dėl ko.Kiek žvėrių prižiūrėti. bigsmile.gif Mes gi dviese vaiščiojome,dar trys rusės,bet jos ne visur ėjo. mirksiukas.gif Tai tie prižiūrėtojai žvėrių bent turėjo su kuo pakalbėti,su mūmis. bigsmile.gif
Oi kokie čia miškai wub.gif wub.gif Pas mus sako kadagių yra miškuose,nei vieno nemačiau.O čia pilnos pakelės miškuose. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 12 13, 11:54)
Mūms irgi pradžioje šokas šiek tiek buvo bilieto kaina Grūte.Bet kai apėjome visą teritoriją,supratome dėl ko.Kiek žvėrių prižiūrėti. bigsmile.gif Mes gi dviese vaiščiojome,dar trys rusės,bet jos ne visur ėjo. mirksiukas.gif Tai tie prižiūrėtojai žvėrių bent turėjo su kuo pakalbėti,su mūmis. bigsmile.gif
Oi kokie čia miškai wub.gif  wub.gif Pas mus sako kadagių yra miškuose,nei vieno nemačiau.O čia pilnos pakelės miškuose. blink.gif

Žvėrių ten daug, bet vis tiek. Aišku privatus reikalas tas parkas, negali reguliuoti kainų, bet kai palygini, kad į Valdovų rūmus 6 eurai, tai kažkaip nežinau... ir tai tie 6 eurai buvo kai ėjom visokių papildomų parodų žiūrėti, gal būtų dar mažiau jei pagrindinė tik ekspozicija būtų hmm.gif
Atsakyti