Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
MB irgi vis pasvaigsta keltis arčiau Vilniaus,arčiau vaikų. ax.gif Bet žiūriu užmiestyje,kad ir žemės būtų. mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mus veiksmas vystomas Pagiriuos,ten dukra gyvena ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos,
MamaEgle, gal rašei diktantą? Aš rašiau, bet vėl namie, viena prie radijo imtuvo.Net iš darbo išleido biggrin.gif .Viešai nerašėm šiemet, bibliotekininkė atostogauja, tai niekas neorganizavo smile.gif Man labai tekstas patiko, paprastas, bet gražus.Ir gramatika nesudėtinga, bent taip manau ax.gif , bet jau skyryba, skyryba. doh.gif Man norėjosi vien šauktukus, klaustukus ir brūkšnius rašyti, na dar kabliukų daug biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2019 03 06, 20:09)
Pas mus veiksmas vystomas Pagiriuos,ten dukra gyvena ax.gif

tai čia visai šalia Vilniaus topsecret.gif dar ir miesto autobusai važiuoja smile.gif

QUOTE(bangelee @ 2019 03 08, 16:35)
Sveikos,
MamaEgle, gal rašei diktantą? Aš rašiau, bet vėl namie, viena prie radijo imtuvo.Net iš darbo išleido biggrin.gif .Viešai nerašėm šiemet, bibliotekininkė atostogauja, tai niekas neorganizavo smile.gif  Man labai tekstas patiko, paprastas, bet gražus.Ir gramatika nesudėtinga, bent taip manau ax.gif , bet jau skyryba, skyryba. doh.gif Man norėjosi vien šauktukus, klaustukus ir brūkšnius rašyti, na dar kabliukų daug biggrin.gif

Nerašiau schmoll.gif kaip padarė penktadieniais, tai labai nepatogu doh.gif man šeštadieniais būdavo patogiau. Tikriausiai ir mokykla nerašė, nes irgi penktadienis, darbo ir mokslo diena visiems, juk neaiškinsi, kad kažkur Lietuvoje kažkas rašo diktantą, todėl reikia laisvo ryto topsecret.gif o ir patalpų specialiai reikia ieškoti. Mums būdavo labai gerai šeštadienį: prieš lietuviškas pamokas susirenkam ir parašom.

Tekstą skaičiau jau. Aš pačiai autorei didelių simpatijų nejaučiu, tai ir tekstas iš karto atstumiančiai skaitėsi. Žinau, kad negerai tokia išankstinė nuostata, bet taip jau yra ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti