Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif

jau palengva patylom pavasaris žengia pas mus. Jau žibučių norisi ax.gif

Ingrida, kaip tavo augalėliai? Ar daug visko pasėjus esi? Mama jau šiais metais šiltnamio atsisakė, tai kiek keliose lysvelėse pasisodins, tiek ir bus. Pavargsta jau žymiai greičiau, bet vis dar stengiasi to neparodyti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Dygsta pomidori,dygsta.5 Agurkus pasisėjau į balkoną,tai jau riekia pikuoti.Gėlė visokie šlamučiai dar nesėti,saulės mažai spėsiu manau. ax.gif Labai daug nieko neauginu jau.Ai vakar pažiūrėjau ridikėliai dygsta šiltnamyje ir rukola,pradeda leisti lapelius daugiametė.Nbe reiks gal pirkti? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 16 kovo 2019 - 07:42
tai jau tuoj ir nereikės pirkti, savų bus. Visos daržovės žymiai skanesnės savos. O agurkams nebus šalta balkone? Man kažkaip dar atrodo, kad jiems ten šaltoka gali būti.

Lyyyja visą dieną, tai niekur iš namų nevažiavau. Ryte planavau nueiti prie Vilnelės pažiūrėti kaip žaliai nudažys, bet tai kai toks oras, tai niekur ir neėjau. Jau geriau šiltai sausai namie būti topsecret.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Kaip rinkimų rezultatai? Mano kitas favoritas jau daug metų, tad rezultatai stipriai nuliūdino verysad.gif Dar vieną mero kadenciją miestas merdės.... o gaila verysad.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
MamaEgle o kuo nusipelnė kitas pretendentas?
Ėjau sugadinti biuletenio,kad niekas nesakytų,nebuvau balsuoti.Visada balsavau už Poviliuką,klasiokas,dabar nusivyliau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2019 03 19, 08:31)
Labas rytas.
MamaEgle o kuo nusipelnė kitas pretendentas?
Ėjau sugadinti biuletenio,kad niekas nesakytų,nebuvau balsuoti.Visada balsavau už Poviliuką,klasiokas,dabar nusivyliau. ax.gif

Aš jį nuo pat pradžių palaikau, energingas, veržlus, vizijų miestui turi daugiau, miestas "gyvas" buvo. O dabar merdi ir tiek. Ankščiau Kaunas buvo mažiau toks buvo, o dabar kaip atsigavęs, pavyzdys Vilniui tuoj bus.

Dėl sugadinimo tai jaučiu reiks taip per kitus rinkimus daryti. Nes nei vienas kandidatas nekelia pasitikėjimo.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas

Aha, maciau maciau kaip Kaunas zydi. Tvarkosi dar, bet kur sutvarkyta - grazu paziuret. Su drauge per senamiesti, Laisves aleja perejom. Musu laiku spurginej kava gerem, nu smagu. Dusia atsigauna perejus senais keliais biggrin.gif
Tik kad jau oras labai nekoks man papuole, ir salta, ir lijo.

Tai dabar pas jus prezidentiniai rinkimai ne uz kalnu. Turit ka nusiziurejusios bigsmile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
QUOTE(*nova* @ 2019 03 20, 10:46)
Labas rytas

Aha, maciau maciau kaip Kaunas zydi. Tvarkosi dar, bet kur sutvarkyta - grazu paziuret. Su drauge per senamiesti, Laisves aleja perejom. Musu laiku spurginej kava gerem, nu smagu. Dusia atsigauna perejus senais keliais  biggrin.gif
Tik kad jau oras labai nekoks man papuole, ir salta, ir lijo.

Tai dabar pas jus prezidentiniai rinkimai ne uz kalnu. Turit ka nusiziurejusios  bigsmile.gif

oi, kaip širdis atsigaudavo grįžus į Vilnių ir su podružkėm praėjus senais jaunystės keliais.... ax.gif būdavo ir viena nueinu į centrą pasivaikščioti, mintimis grįžti į tuos laikus....

Prezidentiniai ir pas jus tuo pačiu. Ar registravaisi? Aš nežinau už ką balsuoti, nei vienas man netinka schmoll.gif
Atsakyti