Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Ingrida, kaip tu? Ar dirbate? Kaip jaunimas tavo? Pas dukrą darbe drausimų kol kas nėra, turėtų šiandien paaiškėti. Greičiausiai jie dirbs, bet klientų neleis. Aš dirbu, nors studentų jau nėra nuo penktadienio. Nors kiek neramu man, bet stengiuosi kuo mažiau bendrauti, į darbą su mašina, o į parduotuvę maisto tai vis tiek reikės eiti. Tik šiandien sakiau kiek daugiau gal nupirksiu, kad būtų nors kelioms dienoms. Mamai sakiau, kad nebandytų eiti į parduotuvę, kaip ne kaip didžiausioje rizikos grupėje - jau 85-eri metai.

Saugokime save ir artimuosius wub.gif Būkime visos saugios šiuo metu wub.gif
Atsakyti
Oi MamaEgle,toliau mėgaujamės gyvenimu. ax.gif Gaila tik mb šiandien nepriėmė pas ortopedą ir nežino kada galima bus persiregsitruoti.Bent nuramino,kad vaikštai be lazdų,vadinasi viskas gerai.O kaip ankščiau jau nebe lakstysi. mirksiukas.gif
Aš šiandien paravėjau vaiets,eisiu pikuoti jau gvazdikėlius,laukiu šilumos.
Anglai kažkaip gyvena atsipūtę,šeštadienį dar dičkis su marčia ir draugais spektaklyje buvo.Sakau proto turite. blink.gif blink.gif
Mažoji dirba iš namų ir dirbs nežinau gal visą karantiną,bent tiek gerai.Pusžentisi aplamai dirba anglams iš namų,tai visi su šunimi namuose. mirksiukas.gif
Mažasis keliauja po kalvas,būna daugiau lauke su marčia.Nežinau kaip jie grįš?Turi bilietus gegužės 12 diena.Žadėjo keliauti balandį po Teksasą,nežinau kaip dabar bus? blink.gif
Man patinka toks gyvenimo sustojimas.Mamos turėjo būti jubiliejus šį šeštadienį,rytoj sueina 80,viską atšaukiau ir miastą ir pirtį.Žadėjo dičkis grįžti,atkalbėjome. ax.gif Gal kai atšils tada? ax.gif
Atsakyti
Aš sedžiu namie, LT radijas visada įjungtas, dėl fono, tai girdžiu viską ir panikuoju.Dar fb prisiskaitau blink.gif Vyras kaip dirbo, taip ir toliau dirba, mašinų iš namų nesuremontuosi, pienovežiai, produktovežiai, furos dirba savo darbą, reikia ir aptarnavimo.Sako, darbe jokių pakeitimų, tik dezinfencinio skysčio prikrauta.Vidurėlė irgi kol kas dirba, kol yra užsakymai, ji didmenoj dirba, kontaktai tik su bendradarbiais.Mažosios darbovietė uždaryta, teko imti apmokamas atostogas, nes vaikų neturi, biuletenio negausi.Namo nevažiavo, liko Klaipėdoj, sėdi namuose ir žaidžia kompiuteriu biggrin.gif Vengrijoj irgi karantinas ir vaikai namie , ir tėvai abu dirba iš namų.Kauniečiai, bent kažkuris namie iš tėvų, nes vaikai namie.Marčios klausiau, neatsakė, ar dirbs iš namų, o sūnus, manau gali, tai jis greičiau namie su vaikais pasiliko.Nemaži vaikai, beveik 13, 10 ir 7 metai, bet vienų nepaliksi šiais laikais.
Gaila lauke dar šalta,o ir žiema trečią dieną laikosi, , tai sukuos namie, gyvuliukai, pietūs, po trupučiuką mezgalioju, bet kažko netraukia, nerandu nieko, kad kas užkabintų mezgime.Pomidorai sudygę, truputį šiltnamyje pasisėjausalotų, ridikėlių, špinatų ir jau sudygo, bet lauke kapstytis dar ne laikas, per šlapia, per šalta, nors planų, ką perdarysiu, kai atšils, turiu.Kaip suprantu ir anglų kuriam laikui nebebus vis buvo proga į miestą nulėkti.Dabar tikram karantine esu, net į parduotuvę neinu, bet tai bus gera proga sklepo lentynas apšvarinti biggrin.gif pienas, kiaušiniai atsinaujinantys šaltiniai, mėsa šaldiklyje, Velykoms gal paršiuką pasipjausim, duoną pati kepu, sklepe bulvių gal 100maišų biggrin.gif , taip kad ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bangelee: 16 kovo 2020 - 20:12
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba wub.gif

Bangele. su tavo turimom atsargom tai dar ilgai galima niekur neeit topsecret.gif

aš tai dėl Mamos nerimauju. Vis namie nesibūna, vis randa kur išeiti. Taip norisi, kad ilgiau Mama būtų kartu wub.gif

Pas mus darbe ramu, ryt dirbsiu iš namų, o paskui visas dienas eisiu į darbą. Namie gal saugiau jaučiuosi, bet ir čia kaip ir ramu. Kaip man baisu šitokia situacija bijau.gif taip norisi vėl normalaus gyvenimo, kad nebijant būtų galima išeiti, susitikti, bendrauti.....

Dukrai darbe reiks tris kartus per savaitę ir užsidaro nuo klientų. Bendraus el. laiškais ir telefono skambučiais. Aš šiandien vaistu taip išsirašiau, paskambinus gydytojai. Vis tik geras dalykas elektroninis receptas thumbup.gif

Mama žada tik pomidorų sėklas sodinti, o jūs jau tuoj į šiltnamius sodinsite doh.gif
Atsakyti
Nepergyvenk, MamaEgle, į šiltnamius dar niekas nesodins gerą mėnesį.Na nebent šildymą turi.Mano mažiuklai tik sudygę.Dar juos išpikiuoti po vieną reikia, dar gerą mėnesį auginti ant palangės, ar su palakstymaispanešiojimais į šiltnamį saulutės ieškant, ir tik tada, gegužės pradžioj, jau bus sodinami į šiltnamius
Girdėjot,nors ir vasara artėja, gydytojai pataria nesikūdinti, nesilaikyti dietų? biggrin.gif Nes Corona akivaizdoje nereikia organizmui duoti streso.Jis turi būti stiprus, galimoje kovoje su corona.
Skambinau dėdei,pasidomėjau kaip gyvena. jam eina 82 metai, sunkiai vaikšto, nes abu klubai pakeisti, veterinaras, o karantiną laiko nesąmone.Šiandien aplankė 3 parduotuves ir bėdavoja, kad duonos negavo.Ankti ryte, gal dar atvežę nebuvo, nes aš skambinau apie pusę 11.Sakau sūnus yra, kartu gyvena, nueis nupirks, o jūs sėdėkit namie, niekur neikit.Priešgyniauja, ai, sako, bus kaip bus, greičiau pas žmoną nueisiu...Vasarą bus du metai, kaip ji mirusi.Bent jau sekmadienį mūsų kaimo Aibės tinklo parduotuvėje buvo visko
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Gastroliuoja ir mano mamaitė(antradienį 80 suėjo).Vakar į vaistinę,prisipirko dezinfikavimo skyščio du litrus.Mama sakau kam tau reikia?Oi tie pensininkai.Tai va kaimynė buvo,reikia rankeną nuvalyti. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 19 kovo 2020 - 07:34
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti