Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas 4u.gif
QUOTE(IngridaB @ 2020 03 19, 07:27)
Labas rytas.
Gastroliuoja ir mano mamaitė(antradienį 80 suėjo).Vakar į vaistinę,prisipirko dezinfikavimo skyščio du litrus.Mama sakau kam tau reikia?Oi tie pensininkai.Tai va kaimynė buvo,reikia rankeną nuvalyti. bigsmile.gif

tai gerai dar gavo topsecret.gif aš irgi pirkčiau topsecret.gif dabar su ACE namus plaunu, bet labai jau chlorkė, bet nors žudo viską kas gyva aplinkui.... doh.gif

Nenulaikau Mamos.... kasdien randa progą išeiti.... ir dar pyksta kai sakau būti namie... sako: "ką mane kas į getą uždarė, kad nebegaliu į lauką išeit?"... sakau protingas, apsiskaitęs ir išsilavinęs žmogus, bet kartais tai taip sunku būna susikalbėti..... užtat kitiems patarti būti saugiai namie tai pati pirmoji topsecret.gif

Į darbą nuvažiuoju retkarčiais, buvau ketvirtadienį, dabar vėl ketvirtadienį važiuosiu, net į lauką neeinu doh.gif bet ryt gal reikės į kokią maisto parduotuvę išeiti, o tai pamiršiu ir kaip vaikščioti reikia....

Dukra dirba tris dienas per savaitę, sako gal po 12 darbo valandų padarys tas tris dienas. Savivaldybėje dirba, tai matyt niekaip visai laisvų neduos. Tik tiek, kad visai žmonių nėra, telefonu ar el. paštu bendrauja.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif

ramuma visur. Šiandien į darbą atėjau, yra žmonių, bet visai nedaug. Rytoj iš namų dirbsiu, paskui pirmadienį vėl ateisiu, reikia tabelį užpildyti, gėles palaistyti. Gal bus daugiau kokios informacijos iš vietinės valdžios kaip dirbsime toliau kai karantiną pratęsė.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš tai darže kasdien kapstausi. ax.gif
Mama nosies nekiša iš namų.Sakė pasportuoja namie,anglų verčia antrą jau sąsiuvinį.Valgyti pristatu.Gal ir gerai? mirksiukas.gif
Mažius kasdien žiūri kada jau bus skrydžiai namo,atsibodo užjūrių kraštas.Svetimas,brangus be proto.O skrydžius vis nukelia kasdien. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas 4u.gif

aš namuose, vakar su sesė šunį vedė, tai ir mane pasiėmė, o šiandien jau neėjau niekur schmoll.gif Visi buvome namie. Ryt gal ir į darbą nevažiuosiu, radau kaip iš namų prie tabelio programos prisijungti, tai galėsiu iš namų viską padaryti.

QUOTE(IngridaB @ 2020 03 27, 07:37)
Aš tai darže kasdien kapstausi. ax.gif
Mama nosies nekiša iš namų.Sakė pasportuoja namie,anglų verčia antrą jau sąsiuvinį.Valgyti pristatu.Gal ir gerai? mirksiukas.gif
Mažius kasdien žiūri kada jau bus skrydžiai namo,atsibodo užjūrių kraštas.Svetimas,brangus be proto.O skrydžius vis nukelia kasdien. bigsmile.gif  bigsmile.gif

Valgyti ir aš perku. Mamai sunku, jai labiau patinka sugalvoti ką valgyti daryti ir nueiti, išsirinkti, nupirkti. Dabar tenka viską keisti.

Su tais skrydžiais tai dar nežinia. Nors iš Amerikos skrenda kažkurios oro linijos, gal bandyti į kokią Britaniją, o jau paskui kaip nors į LT? Nors jie kai užsidarė, tai iš karto pasakė 30 dienų, tai dar kokios dvi savaitės liko, jei paskui nepratęs.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kepu pyragus ir auginame kilogramus.
Tai kad iš Los Angelo lėktuvai rodė balandžio 15 skrydžius,paskui 20,o dabar išviso vis nusikelia. unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti